Annelerin Güncesi

Cok sikildim ya. Ne tvyle oyalaniyo ne baska bisey. Is yaparken ona da ucundan biseyler yaptiriyorum hosuna gidiyo yapiyo. Ama sonra yok. Elime tlfnu aldigim an birak tlfnu diyo. Kimseyle konusmama izin vermiyo. Saka gibi. Simdide oturduk oyun hamuru yapiyoruz. Bacaklarimin arasinda gizliden yaziyorum.

Demir ilacindan sonra istahinda bi artma oldu. Hayallerde ki seviyenin yanina yaklasmasa da anne yemek diye yanima geldi dun aglayacaktim nerdeyse. Ilk defa istedi. Hos yarim kase corbayi zar zor yedi ama buna da sukur.

Bi de aklima gelmisken yazayim belki size de faydam olur. Gecen bi yerde okumustum. Kadin yaptigi sulu yemekleri fazla yapip pistigi an sicagiyla kavonoza koyup ters ceviriyomus. Konserve mantigiyla. Sonra da buzdolabina koyup. Istediginde cikarip yiyomus.

Artik gokcenin corbalarini fazla yapip tek kaselik kavanozlara koyuyorum. Yedigi 3 cesit corba var zaten haftada 3 gun pisiriyosam 4 gun corba pisirme zahmetinden kurtuluyorum. Ya da bi yere gidecek oldugumuzda direk atiyorum cantaya.
Henuz sulu yemeklerde denemedim ama bize corba yaparkende cok yapip 1 yemeklik kadarini ayirip koyuyorum dolaba. Gecen haftadan kalan mercimek corbam var bu gun onu cikaricam mesela. Yanina da bi yemek hic olmadi makarna..

Idrar yollarina bakilmasinda fayda var canim cok geçmiş olsun. Sende kendini ihmal etme bu arada geçici biseydir umarim. İkinize de cook geçmiş olsun
cok sagol canm dusundgun icn. Cisi aldim goturuyoruz smdi insallah bisey yoktur. Kendi derdmi unutuyorum kizim hasta olunca.

Aaa ilk defa duyuyorum boyle biseyi

Aaa ilk defa duyuyorum boyle biseyi
Bende sasirmistim gorunce. Once kendimizde denedim. Yorgurt corbasi tarhana mercimek tat degisimi de yoktu hic birinde. Gokceninkileri ayni hafta aciyorum cok bekletmiyorum ama bizimkini 1 haftayi geckin beklettim yine ayniydi. Ilac gibi geldi bu ara. Hic bisey yapamazsam yanina bi makarna salata yapiyorum geciriyoruz aksami

Gecmis olsun canim hiraya kacirdim galiba. Biseyiyoktur insallah

Size 2 yastan sonra rutin kan tahlili istediler mi? Biz 9. Ayda doktor genel duruma bakmak istediginde verdik. Sonra doktor birsey demedi. Simdi akibu deyince aklima geldi.

Size 2 yastan sonra rutin kan tahlili istediler mi? Biz 9. Ayda doktor genel duruma bakmak istediginde verdik. Sonra doktor birsey demedi. Simdi akibu deyince aklima geldi.
Bizden istedi istemese de ben isticektim zaten en son 1 yaşta yapıldı çünkü

Bu konserve mantığı çok iyi oluyo ben süt saklıyorum aynı şekilde açık süt kaynatıp sıcak sıck kapatıyorum biyere gidip geldimmi süt düşünmüyorum en azından sütlaç yaptım öyle yemekte iyi fikirmiş ben buzluğa atıyodum denerim bunu da

bizden istedi haftasonu yaptırdık biraz demir deposu düşük çıktı iki ay demir ilacı kullan dedi ama kabızlık durumundan dolayı kullanmak istemediğimi söyleyince o zmn önerdiğim besinlerle takviye deneyelim dedi tabi onları da yemiyo ama kabızlık düzelmeden başka bişi deneyemem

Bizde tahlil yaptirdik demir eksik cikti bide d vitamini cok az cikti 2 kutu damla verdi onu kullaniyoruz

cok sagol canm dusundgun icn. Cisi aldim goturuyoruz smdi insallah bisey yoktur. Kendi derdmi unutuyorum kizim hasta olunca.
Ne demek canim gelismeleri haberdar edersin.
Cocukta bisey görünmüyor ama atesi de varsa genelde idrar yollarinda enfeksiyondan kaynaklaniyor biz de boyleydi çünkü. Insallah o da olmasin sizde

Her sabah kahvaltıdan sonra addaa adda diyor. Oyle alismis ki gezmeye tutabilene aşk olsun. Her gun nereye goturecegimi sasirdim. Dun annemgil bendeydi yine durmadi adda diyor annem 2 kere disari cikardi parka götürdü.
Bugün nereye gotursem diye dusunup duruyorum hazir bezi bitmisken bez almaya kule siteye gidecem orda oyun alaninda da oynasin biraz dedim. Isyersen sende gel oraya canim beraber takilirlar belki

geçmiş olsun inşallah diştir sadece

Ne demek canim gelismeleri haberdar edersin.
Cocukta bisey görünmüyor ama atesi de varsa genelde idrar yollarinda enfeksiyondan kaynaklaniyor biz de boyleydi çünkü. Insallah o da olmasin sizde
sagolun kizlar bisey cikmadi idrarinda. Smdi ciktm doktorun yanindan. Dis yuzundenmis zaten atesi 38.5 gecmiyo ama nedensiz ciktigi icn goturdum doktra. Nolcak benim bu evhamli halim bilmiyorum. :) icim rahatladi ama

sagolun kizlar bisey cikmadi idrarinda. Smdi ciktm doktorun yanindan. Dis yuzundenmis zaten atesi 38.5 gecmiyo ama nedensiz ciktigi icn goturdum doktra. Nolcak benim bu evhamli halim bilmiyorum. :) icim rahatladi ama
Iyi canim için rahat etmiştir

benim ki durmaz ki. Surekli geziyo bende harap oluyorum pesinde. Bi de bu sicakta hic gozum kesmiyo acikcasi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…