Annelerin Güncesi

sonuçta sana da zarar veren bi durum olmuş keyfinden bozmamışsın ilaçlama ile ilgili şöyle bir durum iss firmasına ilaçlattım ben bi kaç hafta önce 100 tl tuttu tüm ev 2 saat sonra da girilebilir haldeydi sadece bebeğe dokunabilir dedi o yüzden bir gece kardeşimde kaldık ama biz evi havalandırmaya döndük 2 saat sonra hafif bi koku vardı bir saat içinde de koku da gitti yani annen yakınsa ve oğluşun durursa bir gece orda kalsa misafirleriniz de iki saat dışarda kalsa olabilir mi acaba

birden çok hızlı mı içti acaba bi de geğirirken fln da kusabiliyorlar başka bişi olmasın da

tüm kalbimle abin diyorum sadece bir kaşığı bile hımm hımm yaparak yese mutlu olucam ben

geçmiş olsun canım umarım mühim bişi değildir belki damlanın geçici yan etkisi falandır
insallah oyle biseydir korkuyorm baya.

Dışarıdan geldik. Gökçenin keyfi yerindeydi. Uykum geldi anne dedi. Süt istedi. Süt verdim. Sütünü içerken çantasını yerleştirmek için yanından ayrıldım. Anne die aglamaya başladı bisure sonra. Bende biberonu almadim die ağlıyor sandim meğer kusmuş :KK43: heryeri kusmuk içinde kalmış. Bu saatte banyoya soktum. Noldu anlamadım ki. Banyodan sonra gene süt içti uyudu kaldı.
Geçmiş olsun canım belki midesi bulanmistir inşallah iyidir şimdi
Kizlar denizde gozlerim alerji olmstu ve oyle kasiniyoduki damla kullandim ama ovuyodum surekli. Dun gozum net gormemeye basladi ve baya gorme kaybi olustu bugun doktra gdicem varmi basina boyle bisey gelen. Korkuyorm
Geçmiş olsun canım enfeksiyon kapmış olabilir önemli birşey değildir inşallah
maalesef yumurtalar gitti. Allah affetsin beni. böyle birşey olmasa hayatta dokunmazdım
canım isteyerek yapmamissin ben olsam da
mecburen aynı şeyi yapardım
Birde ilaçlama bizde yaptırdık öğlen geldiler yaptılar birkaç saat girmeyin dediler akşam girdik eve koku kalmamıştı camlardan ikisini acik birakmistik sen çocuk var ilaçlama yaptırmak zorundayım falan desen cagirsan ilaclamayi olmazmi canım

Birde ilaçlama bizde yaptırdık öğlen geldiler yaptılar birkaç saat girmeyin dediler akşam girdik eve koku kalmamıştı camlardan ikisini acik birakmistik sen çocuk var ilaçlama yaptırmak zorundayım falan desen cagirsan ilaclamayi olmazmi canım
Sagol canm insallah

Her kapı açıldığında terliklerini alıp dışarı çıkmak istiyor zorla alıyorum içeri çocukların girip çıkması hiç bitmiyor birazdan annem gelecek benim işim var çaktırmadan evden çıkmam lazım bakalım nasıl yapcaz

Ah bu iştahsızlık ben sıcaklara bağlıyordum bu durumu. Kızıma bugüne kadar denemediğim köfte türü kalmamıştı dün suyun içine zeytinyağı ve bir çimdik tuz katıp bildiginiz haşlayıp suyunu çektirdim akşam üstü hadi gel yemek yiyelim yok diyo mama sandalyesine makarna ayranda koydum geldi odaya gördü hemen oturmak istedi ve kıtlıktan çıkmışcasına kendi o kıymayı yedi yerken hımm hımm diyordu ben şok oldum. Sonra biraz makarna ve ayranı içti. Acaba çocuğun iştahsızlığının sebebi yaptıklarımın tadını beğenmemesi mi diye düşünmeye başladım. Belki damak zevki bizden farklıdır.

Elif ece bu aralar baya istahsiz dun sarki soyledim patates adam agzini acmis diye hemen agzini acti ve kok disleei patlamis.Yavrum hemsicaktan hem de dis agrisindan yiyemiyormus.

Huggies cocugun belini kizartti. Kasiyip durmaktan yara yapti resmen. Bi daha hayatta almam

Dr gittin mi ne dedi inşallah önemli bir şey yoktur
Hira rahatsizlandi birakip gidemedim yne atesi cikti durup dururken hicbiseyi yok onu goturdum doktra ben kaldim disleri cok zorluyo busefer doktor hicbiseyi yok dedi ama yinede altyolunuma bakilsin dedi cisini yapmadi. Butun gun bekledik yapmadi. Beklerken ateside birdaha cikmadi buyaz hasta geciriyoruz. Benm randevuda yandi o arada.

Hira rahatsizlandi birakip gidemedim yne atesi cikti durup dururken hicbiseyi yok onu goturdum doktra ben kaldim disleri cok zorluyo busefer doktor hicbiseyi yok dedi ama yinede altyolunuma bakilsin dedi cisini yapmadi. Butun gun bekledik yapmadi. Beklerken ateside birdaha cikmadi buyaz hasta geciriyoruz. Benm randevuda yandi o arada.
Idrar yollarina bakilmasinda fayda var canim cok geçmiş olsun. Sende kendini ihmal etme bu arada geçici biseydir umarim. İkinize de cook geçmiş olsun

sonuçta sana da zarar veren bi durum olmuş keyfinden bozmamışsın ilaçlama ile ilgili şöyle bir durum iss firmasına ilaçlattım ben bi kaç hafta önce 100 tl tuttu tüm ev 2 saat sonra da girilebilir haldeydi sadece bebeğe dokunabilir dedi o yüzden bir gece kardeşimde kaldık ama biz evi havalandırmaya döndük 2 saat sonra hafif bi koku vardı bir saat içinde de koku da gitti yani annen yakınsa ve oğluşun durursa bir gece orda kalsa misafirleriniz de iki saat dışarda kalsa olabilir mi acaba

birden çok hızlı mı içti acaba bi de geğirirken fln da kusabiliyorlar başka bişi olmasın da

tüm kalbimle abin diyorum sadece bir kaşığı bile hımm hımm yaparak yese mutlu olucam ben

geçmiş olsun canım umarım mühim bişi değildir belki damlanın geçici yan etkisi falandır
sabah oğlumun yenmedik yeri kalmamıştı. doktora götürdüm. Evimi ilaçlattım. Oğlumu ve eşimin kardeşini aldım anneme geldim. Kp ve kv yi de davet ettiler gelmek istemediler. Kendileri bilir. Zaten iyice bunaldım.

ilaçlatırdım canım oğlumu sabah doktora götürmek zorunda kaşdım çünkü.

Uykusuzluktan kafayi yiyecem. Gunduz uyusa gece 12 den once uyumaz gunduz uyumasa 10 dan once uyumaz napcam bilemedim hala sallıyorum gece de sabaha kadar dört doner. Sabah desen 9 da uyandi. Gozleri kan canagi olmuş uykusuzluktan esneyip duruyor hala uyumadi. Ne bu eziyet hem kendine hem bana

sabah oğlumun yenmedik yeri kalmamıştı. doktora götürdüm. Evimi ilaçlattım. Oğlumu ve eşimin kardeşini aldım anneme geldim. Kp ve kv yi de davet ettiler gelmek istemediler. Kendileri bilir. Zaten iyice bunaldım.
Iyi yapmışsın canim. Bitler oglunu yiyecegine onlari sabaha kadar yeseymis ya

Uykusuzluktan kafayi yiyecem. Gunduz uyusa gece 12 den once uyumaz gunduz uyumasa 10 dan once uyumaz napcam bilemedim hala sallıyorum gece de sabaha kadar dört doner. Sabah desen 9 da uyandi. Gozleri kan canagi olmuş uykusuzluktan esneyip duruyor hala uyumadi. Ne bu eziyet hem kendine hem bana
Aynı durumdayız sabah altıda kalkmıştı akşam on buçukta ağlaya ağlaya uyuttum

X