Annelerin Güncesi

cocuk kabiz olur ya :) alistigimdan midir bilmiyorum aksam yemeginde onden bi corba mutlaka iceriz. Olmayinca eksik gibi geliyo sofra

ahaha kotu olmus allahtan sadece cisini yapmis
Bende tek bezle yatiriyodum epeydir tirstim simdi bisey giydireyim bari ne olur ne olmaz.:)

ay inanmıyorum ya ben de okurken sinirlerim bozuldu alalh korusun kızcağızı gerçekten kafayı bozmuş anlaşılan şehir değiştirme şansları falan yok mu ay saçmalıyomuyum bilmiyorum ama ne bilim ben kaçmak için fizana bile giderdim heralde öyle tedirgin nasıl yaşanır

bende buranın dışında ne zmn bi yerde sorunumla ilgili bi çözüm bakınsam bin pişman oluyorum öyle acımasızca yorumlar yapıyorlar ki
ben bu ara pütürlüye çok taktım haftasonu kontrolde doktor kesinlikle yemeli artık bir de pedagogla görüşün falan dedi onu da aaraştırıyorum tabi ama internette bakayım yaşayanlar ne yazmış dedim
mesela bir kadın yazmış kızım üç yaşında hala kesinlikle yemiyo altına gelen yorum ay ne kdr geç kalmışsın ssk da bi kadın gördüm 7 yaşında kızı hala yemediği için özel mamayla besleniyomuş fln bütün akşam ağladım o kadın ne hissetti acaba beklediği anda gelen bu cevaba
başka biri de benim ki 9 aylık iki dişi var ama bir köfteyi iki sefer de yer yani insanın ağzına bi dünya laf geliyo yazıcak

cok korkunc. Adaletin boylesi iste illa bisey olucak.

Bu disler hasta yapti istahsiz yapti ishal yapti ama dis mis yok hala nasil dismis bunlar ya cikamadi gitti.

Corba demissiniz benim kızım haftalardir corba içmiyor hatta sicak yemek bile yemiyordu hep karpuz ekmek bir de patates kizartmasi yedi. Dun dolma yedi şaşırdım. Ama corba hala içmiyor. Tadina bile bakmıyor sipa

İnşallah geçicidir canım aynen ben ilgileniyorum bir süre sonra bunaliyorum eşim ilgileniyor o bunaliyor biraz abisi ilgileniyor o da bunaliyor tekrar ben ilgileniyorum böylece eve dönüyoruz
Ben kizimin bezini cikartiyorm arada evde rahat etsin diye bana giydir ayip diyo
Banyodan sonra falanda boyle kucucuk cocuk utanmayi biliyo. Kesin annemin isleridir :)
bende ayıp diyorum külot giydiriyorum abileri olduğu için alismasin istiyorum

E Esinn10 canım dün bi fikri olan varmı diye sormustun ya çiş tutma yapmama işine. Aklıma geldi yazayım dedim şimdi. Benim oğlum bezliyken kaka yaparken özellikle gidip ya tam gorunmedigi bi köşede yada başka bi odada yapoyodu.ben ogretirken iki üç gün sonra lazimligini banyoya koymami istedi koydum oturtturdum bana kapıyı kapat dedi beni istemedi yanında bende bi parmak kadar aralık bırakıp beni görmeyecek şekilde çıktım yanindan ondan beri çiş kaka rahat yapıyo. Kızına bi dene bakalım kapıyı Aralık bırakıp yanından ayril bitince beni çağır falan de sen gozetle onun seni görmeyecek şekilde. Utaniyo olabilirler ben öyle düşündüm oğlumun böyle daha rahat olduğunu görünce. Gerçi her çocuk yalnız kalmayi kabul etmeyebilir ama denemekte yarar var :)

Bide oğlum ilk zamanlar pantolonuna kaçırdığı zaman bile alkisladim ve aferim oğluma ne güzel çiş yapmış falan dedim. Ama hiç şimdi pantolunana yaptın ama bidahaki sefere lazimliga yapıcaz olurmu falan diye uyarmadim nereye yaparsa yapsın ay ne güzel çiş yapmış dedim.yaptığı yeri silip temizlerken ne akıllı ne güzel yaptı oğlum diyodum oda kendini alkisliyodu.tabi dışı böyle gülerken içim de böyleydi :)))

Yine buralarda dertler derya

Çiş konusu bezini çıkartmaya korkuyorum betülde çişim var demiyo soruyorum gidelim mi çiş yapmaya bazen evet bazen hayır diyo aslında kahvaltıdan 10-15 dk sonra götürsem kaka da yapıyo klozete ama bende pek gönüllü değilim galiba zor geliyo ne yalan söyliyeyim saymaöa bi iki kere kaka dedi onda da gittik çiş yaptı sadece

Yemek mevzusu normal 3 öğün yiyo arada yerse meyve dondurma evde kek filan varsa ondan yer ama bi günü bi günü tutmuyo her sabah kahvaltıya 2 yumurta haşlıyorum çok büyük değil yumurtalar beyazlarını yiyodu yanında salatalık yerse bi iki banma çilek reçeli filan bu sabah yemedi hiç bişey mesela bi saat kadar sonra biraz şeftali yedi sonra dondurma yedik beraber şimdi uyuyo uyanınca çorba veririm ya da ne bileyim pişirdiğim yemeği seviyosa ondan filan hava da sıcak diye zorlamıyorum zorlasamda yemiyo gerçi yemiyecekse eğer

Bizden haberler böyle özlemişim sizi öptüm hepinizi

Onu da denedim canım bırakıp çıktım uzun uzun oturdu ama yapmadı yanındayken de hadi sen bana sürpriz yap gözlerimi kapatacagim sen de cisini yap olurmu dedim tamam dedi ama yine yapmadı anlayamadım ısrarla yapmak istememesini en azından cisini yapsa kakaya da alışır zamanla aslında istiyor ama yapmıyor önerin için teşekkür ederim

Hmm anladım canım zamana bırak bskalim o zaman. bi çok yol yöntem denedin dediğin gibi sonbahara doğru tekrar baslarsin yada.aslında geç kalmış değiller benim büyük kizimda üç yaşındaydı tam olarak ogrendiginde.kizkardesiminde yigitten üç ay büyük oğlu var oda daha hic niyetli değil öğretmeye senin gibi sonbahara doğru diyo.hatta hiç denemedi bile öğretmeyi o:))

Ben aslında öğrenmesini istiyordum ama olmadı zamana bıraktık artık oglusuna da Aferin ayrıca

Son düzenleme:
Ne yapacakları hic belli olmuyor artık, önlemini al bence:)))

Keremalp de kaka yaparken diğer odaya geçip kapıyı kapatıyor açarsam da kapıyı kapat anne diyo. Ben de başladığım zaman buna dikkat edeyim canım

Ne zamandir Bu gün ilk defa bu kadar çok oturdum.hayret ne zil çaldı ne gelen oldu ev isinide üstünden geçtim ama vücut harekete o kadar alisikki resmen oturmaktan parmaklarim şişmiş :)) şimdi farkettim.oglumda saat dörtte uyudu ve hâlâ uyuyo.ve çok yedim tabi is guc yapmayinca tepsiye kek yapmıştım nerdeyse yarısını yedimmidem karıştı resmen hep kalipta yapiyodum tepsi kekini çok ozlemisiz çocuklarla eşime zor ayirdim resmen

Bnde zamana biraktm canm yapmiyo lazimliga. Gerci bizmanlar otrmak bile istemiyodu korkuyodu smdi oturuyo buda bi ilerleme
Bencede canım oturması bile bir ilerleme zamanla yapmak isterler inşallah
Allahım bayılcam nasıl bir sıcak bu
aynen öyle klima açık sabahtan beri ama ben klimanın yanında durmuyorum arada girip serinleyip çıkıyorum mutfak çok sıcak benim küçük bir cam var aciyorum zaten faydası olmuyor birde hemen camın dibinde inşaata başlıyorlar kazıyorlar ses beynimi yedi resmen kızım iki gündür sesten hemen uyanıyor gündüz uykusu güzeldi o da kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…