Annelerin Güncesi

Ben çok açamıyorum klimayı buz gibi oluyo kapatınca sıcal daha beter olcaz balkona çıkıyoz arada tam deniz havası ama yalnız gidemiyorum ki öykü girmiyo pek e kime bırakcam oturuyoz mecbur evde :) kap çocukları gel beraber gidelim :)

Dinlenmen iyi olmuş canım ama kek olmamış

Tam deniz havası aslında bayramda çeşme ye ugradik abimlerle sana haber veremedim iyi olur gelebilsem

Face de bir arkadaş çok tanımıyorum kendisini eşini tanıyorum beni fal grubuna eklemiş kapalı grup hiç işim olmaz hemen çıktım grubtan

Kızlar akşam yatak odasının camını açtım pencerenin altında klimanın motoru var bir baktım motorun arkasına kumru yuva yapmış yuvanin içinden bana bakıyor eşimi çağırdım o da gördü ayy nasıl duygulandık o kadar küçük bir alan ki nasıl yaptı oraya yuvayi klima açıyoruz sıcak olur motoru sesten rahatsız olur ama ana ışte ben acamam klimayı şimdi ya bırakıp giderse çok üzülürüm

Aynen canım. İnsanın canını sıkmak için dünyaya gelmisler sanki. Açıkçası bu kadar sinirlenmezdim ben o kadına cvp bile yazmazdim ama 9 aylik bebek menüsü falan uyuz oldum. Birde gökçe sütü çok içiyor die bana kötü anne tüüü demediği kalmış bi.

Corba demissiniz benim kızım haftalardir corba içmiyor hatta sicak yemek bile yemiyordu hep karpuz ekmek bir de patates kizartmasi yedi. Dun dolma yedi şaşırdım. Ama corba hala içmiyor. Tadina bile bakmıyor sipa
Kakasini yapabiliyor mu canım. Sıcaklardandir bence. Benimde hiç iştahım yok.

Kizim artik emmiyor geceleri bi kac kere kalkip su icer uyurdu ama 1 haftadir sık uyaniyor aglayarak yine su icip yatiyor bir de derin uyumuyor sanki surekli dönüyor saga sola. Bu gece uyuttum 1 saat sonra uyandi çığlık çığlığa yarım saat kadar agladi ayaklarini yerlere vurdu anlamadim ne olduğunu.
Ya korkutuyorlar ya da diş cikariyor ağrısı mi var bilemedim sanki korkuyor. Endişelendim neden boyle oluyor?

Ağrı kesici verseydin keşke ağrısı vardır belki ya da yattığı yer sıcaksa ondanda dalamayabilir

Hah canım tam şuan bizdeki durum bu. Çok su içiyor geceleri önceden 2-3 kalkıp biraz ağlayıp su içip tekrar dalmasına alışmıştım ama bu aralar kalkma sayısı arttı çok ağlıyor dişmi bilmiyorum bizim son bir diş kaldı ama göstermiyor gösterse ağrı kesici vericem ama göremiyorum. İnşallah diştir diye umut edip geçici bir dönemdir diye dua ediyorum. Çünkü çok uykusuzum Ağustos 15 de işbaşı yapacağım nasıl çalışırım bu kafayla acaba. Ben Leydiminik ten biraz ders alayım en iyisi bu konuda.

benden ders almak mı benim bünye alıştı 2 yıldır mütemadiyen uykusuz bir şekilde işe geliyorum zaten artık daha fazla uyusam sorun yaratır bende :)) en ufak bir düzelme olmadı umudum 3 yaş

gece emzirmesini kesemedim bi türlü öyle ağlıyo ki kesinlikle uyumuyo bende daha da uykusuz kalmamak adına pes edip emziriyorum bir ikisinde su ile kanıyo ama en az iki bazen daha çok emzirmek zorunda kalıyorum güniçi emme istediği de oluyo ama hayır bitti diyince ısrarı yok gece tamamen kesmeyi de tatilde denicem tekrar en azından bu tamamen bitsin de başka şeylere yöneleyim

Sinavlara calisti kafa patlatti istedigi yere girdi. Bi yandan yuksek lisans yapiyo. Birakip gitse tum emekleri bosa gidecek.
1 seneyi gecti neredeyse ugrasiyo bu pislikle.. bi gun abisinin babasinin elindekalacak bu gidisle

Buz devrinin yeni filmi cikmis. Acaba cocuklar durur mu ki gitsek. 2 senedir sinema yuzu gormedim acaip heveslendim gorunce
erken değil mi gerçi çocuktan çocuğa değişir mesela benimki kesin durmaz pek ilgisi yok o tarz şeylere sadece bi on-on beş dakka pepe şarkılarını izleyip dinliyo o kdr bir yıl daha fln beklemem lazım benim ama kızımla sinemaya tiyatroya gitmek için acayip hevesliyim

Benimki de tv de pek bakmaz. Tlfnda ful konsantrasyon var ama. Ses tende korkabilir tabi.
Cok heveslendim ama gorunce ya sevse keske. Cesaretimi toplarsam bi deneyeyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…