Annelerin Güncesi

Allah gonlunuze gore versin canim

Canim gece su icince gotur tuvaleteben oyle yapiyorum uyanmak istemediginden biraz agliyor ama altina yapmamis oluyor zamanla gecede bizi kaldirirlar cis diye sabredicez mecburen

Canim gece su icince gotur tuvaleteben oyle yapiyorum uyanmak istemediginden biraz agliyor ama altina yapmamis oluyor zamanla gecede bizi kaldirirlar cis diye sabredicez mecburen
Canım deniyorum öylede ama hemen uyumak istiyor. Neyse gece üstelemeyim bir süre dediğin gibi sabır işi gerçekten. Dün sürekli yer temizledim alıştırma külodu yıkadım lazımlığın başında bekledim. Gece çok belim ağrıyordu yorgunluktan uyuya kalmışım 3 saat o arada iki kere çiş kaçırmış yatağa ve ben sesini duymadım ilk defa. Eşim ilgilenmiş bana madem uyanamayacaktın neden altını bağlamadın dedi. Gece gece sinirimi bozdu keşke ilgilenmeseydin beni uyandırsaydın da böyle vicdansızca konuşmasaydın dedim. Sonra kızım 2.30 dan 7.30 kadar çiş yapmadı. Ama ben eşime sinirlenip uyumadım hiç.

Bosver canim esler pek yardimci olmuyor ne yazikki onlarin uykulari daha kiymetli oluyor buna takilma sen kizina odaklan canim bugunlerde gececek merak etme

Kızım altına yapınca benim esimde hemen bağla diyor akşam iki defa bağla dedi birincisinde baglarsam nasıl alışacak dedim ikincisinde hiçbir şey demedim sinirli şekilde baktım sustu aldı mesajı:))

kızlar selam kuruldan radyoterapi kararı çıkmış abim için. ancak eski onkologu ve memorialde görüştüğü doktor kemoterapi konusunda ısrarcı olmuş. pazartesi ilk küre başlayacaklar. ne hissedeceğimi bilmiyorum. diğeri daha mı iyi olurdu diye düşünüyor bir yanım..yine de abimin kafasını karışmadım hayırlısı dedim. biraz zorlu günler bizi bekliyor..dört ay kadar sürecekmiş.6 yıl önceki o halleri gözümün önünde..içimde inceden derin bi sızı..

Canım inşallah en iyi yönteme karar verilmiştir en kısa zamanda faydalı olur abine sağlığına kavuşur inşallah
Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavussun

Gece uyandırıyorum bir kez ben. Gökçede ağlıyor ama mecbur yapıyor

Canim bugunlerde gecicek inşallah rabbim sifa versin

İki oğlumu büyükten sonra hep derdim ki çocuk büyütürken en çok korktuğum kısım tuvalet eğitimi hâlâ aynı fikirdeyim iki gündür akşam olunca yorgunlugumu hissediyorum bugünde ilerleme olmadı hiç lazimliga yapmadı işin enteresan tarafı 5.5 saat tuvaletini tuttu altına yapmaması gerektiğini öğrendi o yüzden o kadar saat tuttu ama nedense lazimliga yapmıyor neler yaptım yapsın diye bir ara gel çiş gel diye tempo tuttum yine yok yarın inşallah biraz daha yol kat ederiz

Sagol canim.

Ahh canim ya. Kolay degil hic.

Kizlar bir sorum var. Hira gunde iki uc kere kaka yapiyo 3 gundur ama ishal degil hatta ikiniyo. Ama kabizda degil. Normal.
Distenmi acaba bilemedim boyle olan varmi

Kizlar bir sorum var. Hira gunde iki uc kere kaka yapiyo 3 gundur ama ishal degil hatta ikiniyo. Ama kabizda degil. Normal.
Canım diş dönemlerinde elif ada da dediğin gibi oluyor ne ishal ne kabız şeklinde.

Canım inşallah en iyi yönteme karar verilmiştir en kısa zamanda faydalı olur abine sağlığına kavuşur inşallah
Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavussun

Canim bugunlerde gecicek inşallah rabbim sifa versin

L Leydiminik canim insallah abin için iyi olan budur. Allah yardımcınız olsun.

amin kızlar hepinize teşekkür ederim çok desteğinizi gördüm inşallah daha güzel haberlerim de olacak

Ahh canim ya. Kolay degil hic.

biliyorum inşallah atlatıcaz zor ama başarıcaz.
bir de atladım mı yazdım mı bilemedim kafam çok gel git bu ara başınız sağolsun ve hepinize çok çok geçmiş olsun

Benim fatih de öyle azıları çıkardığından beri hep günde 2 3 bazen 4 kez kaka yapıyo yediği yaramıyo sanki karnı doysun hemen kaka yapar ben de sinir oluyordum dişten olacağı aklıma gelmemişti bi tane diş kaldı patlamayan bakalım o çıkınca günde bir ikiye düşer inşallah tuvalet eğitimi de kolaylaşır biraz

Benmki normlde iki gunde bir yapardi byle bi tuhaf oldu gunde uc kere yapinca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…