Annelerin Güncesi

Canım tuvalet eğitimi nasıl gidiyor son gelişmeler nedir fatih tutabiliyormu artık. Lazımlığa alıştımı birde eğitime başlayalı ne kadar oldu

Canim bende huggies kiz olanini kullaniyorum artik belini yara yapıyor, değiştirecem, ne almalıyım?

Canim ne kadar dogru bilmiyorum ama bol bol kayisi yesin. Kayisinin kansere iyi geldigini duydum

Kizlar bir sorum var. Hira gunde iki uc kere kaka yapiyo 3 gundur ama ishal degil hatta ikiniyo. Ama kabizda degil. Normal.
Distenmi acaba bilemedim boyle olan varmi
canım benim kizimda çoğunlukla günde iki kez bazen bir kez yapıyor dişten de olabilir sizin ama bizimki genelde böyle

Canım tuvalet eğitimi nasıl gidiyor son gelişmeler nedir fatih tutabiliyormu artık. Lazımlığa alıştımı birde eğitime başlayalı ne kadar oldu
Bugün 12 gün oldu hiç bağlamadım park dışında biyere de gitmedim hiç söylemedi ne çiş ne kaka ben öngörür de götürürsem yapabiliyor lazımlığa ama isteksiz yani tek olumlu şey uyurken yapmaması
Şimdiden sonra ne yapmalıyım bilmiyorum evdeyim 2 hafta daha bağlamasam mı yoksa artık pes mi etsem billemiyorum çocuğa karşı tahammül gücüm çok azaldı bağırmaya başladım dökmelerine saçmalarına normalde kızmadığım herşeye kızıyorum çişe kakaya kızmadan temizliyorum güya ama kendimle çelişiyorum işte

Canim bende huggies kiz olanini kullaniyorum artik belini yara yapıyor, değiştirecem, ne almalıyım?
Ben prima kullaniyorm canm. En iyisi prima yumusacik zaten otekiler karton gbi. Dun yengemde bimin bezini taktik bikactanede aldim ondan valla iyiymis buda huggiesten dha iyi hatta

Ben prima kullaniyorm canm. En iyisi prima yumusacik zaten otekiler karton gbi. Dun yengemde bimin bezini taktik bikactanede aldim ondan valla iyiymis buda huggiesten dha iyi hatta
Prima aktif bebek mi yoksa prima premium care mi hangisini tercih ediyorsunuz

Tamam canim teşekkür ederim. Ben premium alacam esim yarin arayacak 5 + çünkü huggies ile kizimin beli ve yan kısımları bayagi kızardı pişik olmus gibi
5 + yi bulursaniz buldugunuz yeri bana da haber eder misin :)
Mecburen huggies aldim. 4+ buyuk geldi gerci ama beli cok lastikli gokce rahatsiz oldu. Bi de cok kalin bez kismi.
Primanin 5+si da bize buyuk geliyodu. Huggiesin 4+ sini kullaniyosan o kucuk geliyosa primanin 6sini alsan daha iyi olur gibi geldi

Tamam canim teşekkür ederim. Ben premium alacam esim yarin arayacak 5 + çünkü huggies ile kizimin beli ve yan kısımları bayagi kızardı pişik olmus gibi
premiumda + yok canım

internetten alcan mecbur ben öyle yaptım :) minirome diye bi site var en uygun orda 2 paket aldım bağlamıcam evdeyken artık alışsın ufaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…