Annelerin Güncesi

uyumadi hala. Ben katlanirim sorun degil de. Uykusuz kalmasi iyi mi onu bilemedim. 18 saattir uyanik nerdeyse. Iskence ediyomusum gibi geliyo.

kızlar oglumda kansızlık var ilaçı içmiyor
kuru üzüm aldım azda olsa yedi harnup pekmezi de yediriyorum ama yemek yemiyor şaşırdım artık sırf yesin diye meyve yogurt süt alıyorum sütünü içiyor ama digerlerini zorla yiyor

Emzigi sadece uyurken kullandim ben. emzirmekten bagimsiz bi durum yani bizde. Emzirmeyim ama emzik al desem de kanmaz yani.
Ya bi de 2 yasini gecti artik biraksa iyi olur diye dusundum sonra daha zor olur gibi sanki.
Anladım canım inşallah kolay olur bırakması
Kesinlikle zamanla bu durum düzeliyor
Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde, çocukların farklı bir deneyim yaşadıklarından dolayı kesik kesik yaptıklarını okumuştum.
Ben oğlumun hasta olduğunu bile düşündüm çok sık ve azar azar yapıyordu ama süreç ilerledikçe normale döndü

ben kullanmadim ama demir ilacinin toz halinde olanlari varmis. Yemegin icine falan katilan. Sevdigi biseyle verilebilir oyle. Istahsizlikta demir eksikligindendir belki

ben kullanmadim ama demir ilacinin toz halinde olanlari varmis. Yemegin icine falan katilan. Sevdigi biseyle verilebilir oyle. Istahsizlikta demir eksikligindendir belki
toz halinde mi bir araştırayım canım sagol

bizim bu kadar uzunn deeğildii ama ben dayanamadım sen iyi dayanmışsın bizimki de emziği koparmıştı bu yedek olan biraz dişledi bunu da yırtılmadı daha ama yırtarsa bi daha denicem almadım yedek ben bi de bu biberon işini napcam onu bilmiyorum

Duyduğuma çok sevindim. Benim oğlumda böyle. Kaç kişiye sordum. Doktora bile götürmeyi düşünmüştüm. 1 yaşta pipisi ile ilgili bir ameliyat ve sünnet olmuştuk. Onunla ilgili sanıyordum :)
Tuvalet eğitimi ile ilgili hassas annenin tecrübelerini okumuştum. 22 ay oğlum için tam zamanıydi. Cişini kakasıni tuvalete yapmak istiyordu. Götürüyordum ama bezini çıkarmadım. Okul vardı. Babaanne bizdeydi, hevesini kaçırıp soğutmayin dedim. Oğlum tuvalete gitmek istedikce yalancı dediğini yakaladım. Ne yalanı diye çıkıştim 2 kere. Eltimin 6 ay büyük oğlu var. O daha söylemiyor diye oğluma inanmadi. Oğlum hala cişini kakasıni söylüyor. Ama ne dediyse tuvalete lazimliga yapmıyor. Biraz daha beklicem. Inşallah kendiliğinden dönüş olur fisherprice müzikli lazımlik aldık geçen hafta. 1 gün ne yeri ne yatağı cislemedi ama kakaya oturmadi. 2.gun hiç oturmadi. Annemdeyim. Yazlık tam yeri dedim ama baktım 3.gun oğluma bez taktı Biraz unutsun eve geçince ben başlıcam. Tabi babası karışmazsa. Bi de o var. Oğlum kakaya oturmuyor tutuyor diye zorluyormusum. Bana kızıyor. 2 gün anneanneyle bez kararı aldılar. Gelecek yıl yaza kalır, hamileyim ilgilenemem dedim. Tekrar başlayacaklar mı bakalım. Laf sokup duruyorum.
kızlar oglumda kansızlık var ilaçı içmiyor
kuru üzüm aldım azda olsa yedi harnup pekmezi de yediriyorum ama yemek yemiyor şaşırdım artık sırf yesin diye meyve yogurt süt alıyorum sütünü içiyor ama digerlerini zorla yiyor
Canım demir içeren yiyeceklerle süt içirmemen gerektiğini biliyorsundur inşallah. Süt ve kahve demiri keser. Sütü ayrıca içir. Geçmiş olsun.

bilmiyordum

Nutrigen in toz demir ilaci var sanirim.Faydali oldugunu duymustum

Hala uyumadi. Kalktik oyun hamuru oynuyoruz
Canım inşallah yarın daha da alışmış olur
canım nickim değişik ben de eski uyelerdenim 3 çocuk annesiyim hatirlarsin
Bebisin sağlıkla dogsun inşallah

benim oglanda uyumaz kolay kolay dr a vbile gittik vitamin eksikliği ve kansızlık var dedi
bizim icin bu saatte uyumak gorulmus sey degil. Emzik biraktiriyorum.

emzik olsa %99 veemistim eline.saat 1 Simdi uyudu. Ne kafa kald ne bisey. Aglaya aglaya uyudu cok yipratici ya

Canim gökçe de ilk 3 4 gün çok yaptı altına ama zamanla altına yapmamaya başladı. Sanırım tutmayı öğrendi. 3 hafta oluyor bez takmıyorum ama ara sıra söylüyor çişini.

sağolun kızlar bakalım bugün de alıştırma kiloduyla deneyeceğim. Ağustos 15 de işbaşı yapıyorum ve fazla zamanım kalmadı. Bakıcı ise tuvalet eğitimini savsaklaıyor hazır değil seneye alıştırırım diyor uyanık seneyede işi bırakır.Off kızlar çok dertliyim anlatamayacağım sorunlar var ailede maddi sıkıntı had safhada kızım geceleri kaşınmaktan uyuyamıyor dolayısıyla bende uykusuzum. Kızımı tam olarak güvenmediğim bir bakıcıyla başbaşa bırakıcam. Bu aralar çok zor günler geçiriyorum herşey üstüste allah yardımcım olsun. Sınavım çok büyük çünkü

1 de uyudu 7 de kalkti. Bi kere arada uyandi su icti biraz zor da olsa geri uyudu.
Bakalim bu gun nasil gececek

L Leydiminik cnm geçmişi okuyamadım direk sana baktım. Abin için çok çok geçmiş olsn. Hakkında hangisi hayırlısıysa o olsn. Rabbim yardımcınız olsun.
amin canım çok teşekkürler

inşallah güvenini kazanabilir bakıcınız düşündüğün gibi olmaz gül gibi bakar kuzuna bazen öyle oluyo gerçekten üst üste bende zor günler geçiriyorum ama umut etmeyi bırakmamaya çalışıyorum sıkca dua ediyorum bugünlerimize de şükür rabbim dermansız dert vermesin

1 de uyudu 7 de kalkti. Bi kere arada uyandi su icti biraz zor da olsa geri uyudu.
Bakalim bu gun nasil gececek
inşallah bugün düne göre daha kolay geçer

Selamunaleyküm kızlar...
Nasılsınız iimisiniz.fazla giremiyorum ve çok üzülüyorum.çalışıyorum bu aralar gerçekten çok yoğunuz pazarımız bile yok...
Akifçik hala emiyohemde çok nasıl bıraktırcam bilmiyorum geceleri özellikle sabaha kadar ayaktayız emiyo hiç usanmadan..gündüzde 2 3 sefer oda beni pek bulamadığı için.kaka söylüyodu bu ara ondanda vazgeçti.çiş de diyo ama sadece diyo:)çok sık çiş yaptığı için henüz hazır deil kasları galiba...tatil planlarımız var ama eşim vazgeçti belki yakınlarda biyerler olabilir.
Hımm kızlar ya bu arada Akif biçok kelimeyi söylüyodu ama şuan bildiklerinide söylemiyo yani geri gidiyo ve anlamsızca şımarık kelimeler söylüyo...bizden haberler böyle he bide hala 15 dişliyiz dişleri zor çıkıyo...
Hepinizi öpüyorum bebişlerinizide...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…