Annelerin Güncesi

lazımlığı daha göz önü biyere koy salona veya koridora ve kendi istemedini bekle şarkıya devam kutuyu da olmazsa çıkar hangisi etkiliyse onla devam etsin :)

Allah yardımcınız olsun canım. İnşallah ilkinde olduğu gibi bunu da atlatırsiniz. Aklima geldikçe dua ediyorum sizin için

Allah yardımcınız olsun canım.. Abine acil şifalar diliyorum..

Allah yardımcınız olsun.
Canım dua etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor
Lütfen lütfen abin için en faydalı tedavi gerçekleşsin...

Canım benim Allahım şifa versin abine inşallah en uygun tedaviye karar verilir ve sağlığına kavuşur

S Sevgidili5

çok teşekkür ederim inşallah kızlar

size de çok geçmiş olsun rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah tekrar etmesin

sağol canım inşallah sizin için de hayırlı sonuçlar olsun heyeti beklicez dün gittiği onkolog da aynını söyledi heyetin fikirini de duyup öyle başlarız tedavine dedi

Canım Allah abin için en hayırlısını nasip etsin inşallah, siz güçlü durmalisiniz. bol bol dua edelim, doktorlar vesile olacaktır tabiki ama Şifa Allahtan...

Cok gecmis olsun. Allah sifalar versin canim. İnsan boyle zamanlarda buyudugunu hissediyor.

Allahim sifa versin. Insallah canim. Dua ediyorum. Insalah obun icin en iyisini bulursunuz

L Leydiminik canim cok geçmiş olsun inşallah biran once geçer de atlatirsiniz dualarimizdasin

hepinizden razı olsun Rabbim dualarla iyi oldu yine olacask inşallah

teşekkür ederim

çok geçmiş olsun sizede şifalar olsun

L Leydiminik inş hayırlı haberlerle gelirsin allah şifa versin abicine

Allah yardımcınız olsun canım. İnşallah ilkinde olduğu gibi bunu da atlatırsiniz. Aklima geldikçe dua ediyorum sizin için

Allah yardımcınız olsun canım.. Abine acil şifalar diliyorum..

çok teşekkür ederim kızlar hepinizden Allah razı olsun inşallah iyileşecek geçecek bu günler

K kaapi canim esin ne is yapiyor ki iznini iptal ettiler tatilden döndünuz.
Canım eşim polis memuru bizi acilen cagirdilar ama dün itibari ile tüm herkesin izinleri iptal edildi sanırım

Bence gökçeye bırak canım, en azından bir süre. Alışsın tamamen, sonra sen yönlendirirsin.

[QUOTEihtima"Berzelius, post: 47314647, member: 680158"] K kaapi canim esin ne is yapiyor ki iznini iptal ettiler tatilden döndünuz.
esim agustos basinda yillik izin alacakti simdi tum izinler iptal oldu biz de kaldik bu yaz evde:) Neyse vatan sag olsun ilerde gideriz artik.[/QUOTE] Hayırlısı diyoruz canım, herşey yoluna girsin yeter ki de böyle olsun.

A Akaibu canim cocuktan once senin hazir olman cok önemli ilk bi kac gun tutmayi bilmediginden heryere cis yapiyo alistirma kulodunu ben giydiremwdim altinda bez var sanip surekli cisini yapmaya devam etti hic giydirmedim desem yeridir ama alistirma kulodu olunca cisinin tamaminida yapsa haliya kadar geçmiyor. Bi yere giderken ise yariyor sadece onun disinda hep ayni tuvalete yada lazimliga hep ayni seye yapsin canim diger turlu kafasi karisiyo neye yapcagini sasiriyor bide her altina yaptiginda yuzume bakti ne dicem diye olsun bi dahakine tuvalete yapariz dedim ustunu degistirdim sonra bi kac gun kacirdi oyle cis dedi simdi cis diiyo ama kakayi tutuyo aglaya aglaya yapiyo ona cozum bulamadim bizim 1 ay olcak ama bu seviyeye gelmemiz

lazımlığı daha göz önü biyere koy salona veya koridora ve kendi istemedini bekle şarkıya devam kutuyu da olmazsa çıkar hangisi etkiliyse onla devam etsin :)

ben kendimce once emzirmeyi birakayim. Tuvaleti yaz sonu diye dusunmustum. Zaten cildiriyodu lazimliga ve ya klozete oturunca. Birden nasil tepki verecegimi bilemedim dun.
Aksi gibi o kutuyu da attim cope dun. Esime soyledim. Resmin ciktisini alacak tuvaletle banyonun kapisina yapistircam.

Bu gun yine kendi gitmek istedi. Bana da sende cis yap dedi bende oturdum. Cesmeyi de actim. belki sesinden etkilenir cis yapar diye yapmadi bisey ama karsilikli oturduk baya .

Alistirma kilodu daha almamistim guya daha baslamicam diye. Acilen cikip alayim. Simdilik o lazimliga oturuyo olmasi bile benim icin cok cok iyi bisey.

Insallah kaka ya da alisir. Korktu demekki cocuk.

Bi de benim kiz da toto olmadigi icin icine gomuluyo gibi oluyo lazimligin. Biraz ondan tedirgin oluyo sanirim.

Bir de bu yetmezmis gibi. Gecen hastaneye gidisimiz de emzik hastanede yere dusmustu. Bende cope attim. Bu sabahta evdekini bazanin kosesine attim esim olmadan almam pek mumkun gorunmuyo. Hadi bu bi isaret dedim emziksiz uyutmaya caliyorum. 1 saat 34 dk olmus. 10 dan beri yataktayiz. Yarim saat kadar emzik olmadigi icin oynamaya geldigimizi sanmasiyla gecti. Ciddiyeti anlayinca bi yarim saatte emmik diye aglamasiyla gecti. Cikolata falan verdim sakinlestirdim. Dizimde yatiyo bi yandan basini sirtini ayagini falan kasittiriyo kucuk cüce . Ninni soylemekten dilim damagima yapisti fenalik geldi. Ne zaman uyuyacak bu sipa

Canim bende once emzirmeyi biraktirdim gece emme durumumuz artik olmadigindan gece herzaman cis yapmiyor gece 1 kere tuvalete gidiyoruz okadar ama emerken bezinden cis tasiyordu sen daha iyi bilirsin ama bence emzirmeyi once biraktirmak daha iyi gibi

Canim bende once emzirmeyi biraktirdim gece emme durumumuz artik olmadigindan gece herzaman cis yapmiyor gece 1 kere tuvalete gidiyoruz okadar ama emerken bezinden cis tasiyordu sen daha iyi bilirsin ama bence emzirmeyi once biraktirmak daha iyi gibi
Ayni fikirdeyim ama Uyurken emiyo. Gece kalkinca da su iciriyorum. Ona alistirdim sukur. Cok su ictigi icin tuvalet konusunda buyuk sikinti olacak farkindayim ama su icirmeden nasil yapcam onu hic bilmiyorum. Normal bezzden bile tasiyo su yuzunden.
En azindan tuvalete yapilacagini ogrense korkusu gitse bile yeter benim icin sanirim suan.

Uyuyamadi. Kaldirdim banyo yaptirdim oyaliyorum oyunla falan. Uykusuzluktan bayilana kadar boyle olcaz sanirin

Canım seni gördüğüme çok sevindim ben pilise nickimi değiştirdim ve çok sevindim hamile olmana maşallah rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin bizlere de nasip etsin inşallah

bende gündüz emzirme tamamen bitti arada meme desede geçiyo hemen sancısı gece de azaltmaya başladım su içiriyorum ama bu kez de gerçekten uyanıp su demeye başladı ve gece çok doluyo beziyo hata ettiğimi düşünsemde başka çarem yok emzrimeyi bitirmek için bu geceden itibaren geceyi de kesmeyi planlıyorum bakalım

L Leydiminik rabbim yardımcınız olsun inşallah abine allah şifalar versin umarım en kısa sürede atlatır
amin canım çok teşekkürler..

Masallah. Gece de kolay biter umarim. Ben sabah ilk uyandiginda emziriyorum. Oglen uykusuna yatarken bi de aksam uyurken. Emiyodu. Bu gun oglen ve aksam uykusundan oncekini kesecektim guya emzik cikti basima. Aralarda hala istiyo bazen cok tutturuyo ama oyalayip vermiyorum. Gecen sefer ki kadar zorlamiyo. Emziksiz uyumaya alissin oyle keseyim dedim simdi.

Gece emmek yerine suyu koyuyolar sanki. Tuvalet icin gercekten zor olacak ama havalar biraz serinlesin azalir diye umuyorum su icmesi de. Yoksa her su icisinde bi de tuvalete goturmek gerekecek gibi.
Ama dedigin gibi emzirmeyi azaltsin da su daha kolay hallolur gibi

A Akaibu eşine söyleseydin gelmedi mi :)
Soylemedim hic soylesem agliyo uyuyamadi desem direk alir gelir kesin
Aksam da gec gelecek zaten. Elimde firsat varken. Yanimda da kostek olan biri yokken halletmem lazim.
Emzik olsa evde kesin bende vazgecerdim senin gibi. 5 bucuktan beri gokceyle ugrasiyorum. Kahvalti bile yapmadim atistirdim ekmek arasi. Ogle uykusu benim ilacimmis megerse

belli bir süre sonra su içmelerde bitiyor canım.. bizimde öyleydi şimdi tek tük içiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…