Annelerin Güncesi

yok kabızlıkta bir gelişme oldu mu bu durumda onu merak ettim sadece:KK70:
şimdilik değişen bişi yok kronikleşti artık aşırı sert yapmadığı sürece normal görüyorum durumu bu ay kontrol var zaten doktoruyla konuşucam bakalım yeni bir önerisi olacak mı

Önemli bişey olduğunu düşünmüyorum ama bencede dr götürmekte fayda var.

E Esinn10 senin kızında içe basma durumu vardı dimi ? Benim kardeşimin oğlunda da var demiştim ya bayram tatili için ordudan geldiler oğlumu görür görmez içe basıyo dediler. Aslında kendi doktorumuz sürekli kontrol ediyordu ama yakında bi ortopediye götürcem yinede. Sen gitmişmiydin dr ?
Evet canım daha goturmedim goturcem bizim doktorda hep bakıyordu birşey demedi ama annem ve kız kardeşim içine basıyor dedi bende fark ettim içine bastığını randevu alıp goturcem
bugun goturcem doktora. Dun doktordaydik istah icn gittim saglam gttik hasta donduk. Butun gece agladi atesi vardi birazdan cikcaz hem boynundaki sisligi sorcam hemde agzim aciyo diyo suan. Ya disi cikiyo ya bogazi sisti :KK43:
Hic bi dis ates yapmamisti bzde. Ates 38 ide gecmiyo dis gbi
geçmiş olsun canım

Bayrama kendime bluz almıştım ya bayramın birinci günü giydim üzerime makyaj yapacaktim fondotenin kapağını açarken bluzume sıçradı leke yaptı sinir olmuştum ilk kez kendime sarı birşey almistim heveslenerek kendi kendime söylendim senin neyine sarı giymek diye gorumcemin kızı yenge benimde aynı şekilde sarı bluzum vardı fondoten oldu lekesi çıkmadı bir daha giymedim dedi başka birileri daha asla çıkmaz dedi şimdi leke çıkarıcı döktüm hemen çıktı leke nasıl sevindim hiç umudum yoktu:))

Bayrama kendime bluz almıştım ya bayramın birinci günü giydim üzerime makyaj yapacaktim fondotenin kapağını açarken bluzume sıçradı leke yaptı sinir olmuştum ilk kez kendime sarı birşey almistim heveslenerek kendi kendime söylendim senin neyine sarı giymek diye gorumcemin kızı yenge benimde aynı şekilde sarı bluzum vardı fondoten oldu lekesi çıkmadı bir daha giymedim dedi başka birileri daha asla çıkmaz dedi şimdi leke çıkarıcı döktüm hemen çıktı leke nasıl sevindim hiç umudum yoktu:))
ay iyi bari insanın içine sinen bişiyi bulması zaten başlı başına zor

gündüz emzirmesiz geçen üçüncü gün olacak bugün iki gündür akşamları farklı şeylerle oyalıyorum arada krizlere girse de kendini atsa da sonunda pes ediyo bi şekilde kanıyo bana ama geceleri yapışır oldu bir de haftasonu tam gün beraber olduğumuzda olacak durum var eğer orayıda böyle atlatırsam haftaya pzarteside geceyi kesmeyi denicem böylece yapılacaklar listesinden bir maddeyi çıkarmış olucam :dua:

gündüz emzirmesiz geçen üçüncü gün olacak bugün iki gündür akşamları farklı şeylerle oyalıyorum arada krizlere girse de kendini atsa da sonunda pes ediyo bi şekilde kanıyo bana ama geceleri yapışır oldu bir de haftasonu tam gün beraber olduğumuzda olacak durum var eğer orayıda böyle atlatırsam haftaya pzarteside geceyi kesmeyi denicem böylece yapılacaklar listesinden bir maddeyi çıkarmış olucam :dua:
Canım hafta sonu da dışarı falan çıkarsınız o zaman hiç akıllarına gelmiyor inşallah geceyi de çok zorlanmadan atlatirsiniz bende önce gündüz sonra gece bıraktirdim öyle çok ağlaması olmadı sadece unutması uzun zaman aldı ve hâlâ aklına gelince açıyor memeyi süt bitmiş diyor gülüyor:))

Canım hafta sonu da dışarı falan çıkarsınız o zaman hiç akıllarına gelmiyor inşallah geceyi de çok zorlanmadan atlatirsiniz bende önce gündüz sonra gece bıraktirdim öyle çok ağlaması olmadı sadece unutması uzun zaman aldı ve hâlâ aklına gelince açıyor memeyi süt bitmiş diyor gülüyor:))
biz de öyle dedik eşimle dışarda olursak oyalarız bi şekilde bu kez çok şükür destekçim artık zamanı der oldu biraz annem ağlamalarına dayanamıyo ama o kdr olur
ben de süt bitti artık dedim bu şekilde ikna etmek kafama en çok yatanı oldu darısı geceye orda uyur halde nasıl ikna ederim bilmiyorum

Gecmis olsun canim distir insallah fistigin derdi
sagol cnm smdi gldik doktordan dismis bogazida kizarmis antibiyotik verdi amoklavin
Atesi icnde calpol. Dha bir ay once ayni ilaclari kullanmistik :KK43: kisin hastalanmadi hic yazin hasta geciriyoruz

çok geçmiş olsun inşallah diştir
sagol cnm dis ve bogaz ayni anda. Boynundakide yag bezesiymis

Evet canım daha goturmedim goturcem bizim doktorda hep bakıyordu birşey demedi ama annem ve kız kardeşim içine basıyor dedi bende fark ettim içine bastığını randevu alıp goturcem
geçmiş olsun canım
Sagol canm
sagol cnm

kızçem bugün teyzesinde havuz park günün tadını çıkarıyo çok eğleniyo dedi kardeşim zaten foto yayını halinde sürekli bana bir de ben onu yaptın mı bunu yaptın mı diye baymasam daha zevkli olacakmış :KK53:
Ayy annesi kiskandiriyo bu kiz seni :) keyif yapiyo neguzel annesi calissin :KK45:

Yarin yakin arkadasimin kinasi var pAzar dugunu. Annemi aradim sabah cikicak yola hira hasta deyince geliyorm sabah dedi kadini tatilinden de ettim

biz de öyle dedik eşimle dışarda olursak oyalarız bi şekilde bu kez çok şükür destekçim artık zamanı der oldu biraz annem ağlamalarına dayanamıyo ama o kdr olur
ben de süt bitti artık dedim bu şekilde ikna etmek kafama en çok yatanı oldu darısı geceye orda uyur halde nasıl ikna ederim bilmiyorum
Destek olmadan olmuyor canım ben eşim yüzünden iki kez geri döndüm üçüncüde haklisin artık zamanı bende destek olcam dedi ve biraktirdik eşinin destek olması çok iyi

Eşimin teyzesi kızımı çok seviyor ben bu kızı çizgi filmde kızlar vardı onlara benzetiyorum diyordu her zaman bende hangi çizgi film acaba diyordum ismini hatırlamıyorum diyordu bayramda hatirladim üçüzler vardı çizgi film aynı o kızlara benziyor dedi:)))

Canım kardeşimin gösterisi vardı İzmir de paylaşım yapan iki kişiye iki kişilik davetiye hediye ediliyordu bende katıldım bugün kazananlar açıklandı ve hediye davetiye sayısını artirmislar 22 kişiye hediye davetiye vermişler ama ben kazanamamisim :cry:

X