Annelerin Güncesi

Ben yorumlatmıyorum Google sağolsun içimi karartıyor ödüm kopuyor Google'a sormak istemedim. En iyisi benzer durumdaki arkadaşlara sorayım dedim. Bize en son maşallah çok iyi diyen dr yüzünden oğlumun reflüsünü 3-4 ay geç farkettik ve geç tedavi oldu :/ o yüzden pek güvenmiyorum
Her doktora guvenmemek lazım bencede tereddut etmekte haklısin. Gokcenin 1 yaş kontrolünde doktora tahlil sonuçlarını eşim gösterdi. Eşime demir ilaci na devam demiş. Bende aynı doktora bi hafta sonra gene götürdüm gökçeyi ve o arada hangi demir ilacını kullanalım eşime böyle böyle demişiniz dedim. Bi daha baktı sonuca. Ben niye öyle dedim ki sonuçlar iyi dedi :KK53::oha: bi daha o doktor benim için yalan oldu :KK66:

Kızlar beZi çıkardık bugün öğleden sonra. Bir kez lazimliga yaptı. Sonra uykusu geldi. Ağladı aciyo kaka die yapmadı çişini. Süt içti uyudü. Yrim saat oldu hala kuru poposu. Yapacak ama altına biliyorum. Çünkü tutmayı henüz bilmiyor :KK66:
Halıların bi kısmı yıkamada olduğundan serili değil. Oturdugu koltugada naylon serip üstüne battaniyesini örttüm ki altına yaparsa koltuk batmasin die. Çıktık bakalım bi yola. İnş kısa zamanda öğrenir.

lutita lutita gece uyuyamayinca esim almis gelmis dijitsununkini. Buhar uflemiyo hava ufluyo. Normal vantilator gibi verdigi hava. Hani sogutmuyo ama serinletiyo. Fena biseye benzemiyo simdilik.

L Leydiminik @aysegul0687 Allah acil şifa versin
E eatmeat bizde de bazı değerler düşük yada yüksekti. Bende sordum önemli değil onlar dedi drumuz
Evet öyleymiş :/

Her doktora guvenmemek lazım bencede tereddut etmekte haklısin. Gokcenin 1 yaş kontrolünde doktora tahlil sonuçlarını eşim gösterdi. Eşime demir ilaci na devam demiş. Bende aynı doktora bi hafta sonra gene götürdüm gökçeyi ve o arada hangi demir ilacını kullanalım eşime böyle böyle demişiniz dedim. Bi daha baktı sonuca. Ben niye öyle dedim ki sonuçlar iyi dedi :KK53::oha: bi daha o doktor benim için yalan oldu :KK66:
Aynen öyle ne derlerse desinler ben bir didikliyorum arkasını

Bu ramazan ayinda ac susuz bir de sicak olunca kocalar ofke patlamasi mi yasiyor? Benimki oyle çünkü. Iyice sinirli oldu cikti. Bize ne oldu bilmiyorum bizim gibi olan var mi? Yoksa oruc bi bizi mi vurdu?

Yarina kadar karar vermem lazım baza ile degistirsem mi?
Çevrenizde yavru yatak kullanan var mi arkadaşlar? Kullanisli mi degil mi emin olamadim

Yarina kadar karar vermem lazım baza ile degistirsem mi?
Çevrenizde yavru yatak kullanan var mi arkadaşlar? Kullanisli mi degil mi emin olamadim
Bizim çok eskiden yatağımız öyleydi ranzaydı altından da yatak çıkıyodu güzeldi yani baza ihtiyacın yoksa alabilirsin misafir gelince de yerin olur :)

lutita lutita gece uyuyamayinca esim almis gelmis dijitsununkini. Buhar uflemiyo hava ufluyo. Normal vantilator gibi verdigi hava. Hani sogutmuyo ama serinletiyo. Fena biseye benzemiyo simdilik.
esime okudum simdi bakicak oda yatamiyo isyanlarda :)

Ben yavru yatakli aldım ama kullanisli degil gibi. Baza ile degistirsem mi acaba?
yengemin kizlarinin yavru yatakli gittgimde cok yattim :) oda kucukse ikinci bi cocuk icnde kullanisli olablir ranza gbi. Ama ben almak istemedim oyle gerek duymadim baza daha cok isime yarar diye dusundum kuculen kiyafetleri ve bazi oyuncaklari falan dolu alti

Patlama olmus yine :KK43: hemde havalimaninda en guvenli sandgimz yerlerden biri. Esim bugun ordaydi teyzesini yolcu etmek icn. Cok uzucu allah belalarini versin bu pisliklerin artik yeter

Bizim çok eskiden yatağımız öyleydi ranzaydı altından da yatak çıkıyodu güzeldi yani baza ihtiyacın yoksa alabilirsin misafir gelince de yerin olur :)
Canım ben içine yatak almayacam esya amaçlı kullanacam gorsel olarak guzel oldugu icin esim yavtu yatakli karyola aldirtti

esime okudum simdi bakicak oda yatamiyo isyanlarda :)

yengemin kizlarinin yavru yatakli gittgimde cok yattim :) oda kucukse ikinci bi cocuk icnde kullanisli olablir ranza gbi. Ama ben almak istemedim oyle gerek duymadim baza daha cok isime yarar diye dusundum kuculen kiyafetleri ve bazi oyuncaklari falan dolu alti
Bende de esya cok, çekmece baza kadar almaz sanki. Yarın arayacam baza ile degistirecem. Birde satıcı kadın diyorki 'artik herkes yavru yatak alıyor baza kimse almıyor' diyor

Patlama olmus yine :KK43: hemde havalimaninda en guvenli sandgimz yerlerden biri. Esim bugun ordaydi teyzesini yolcu etmek icn. Cok uzucu allah belalarini versin bu pisliklerin artik yeter
Off baris huzur ne zaman gelecek bu ulkeye olan hep masum insanlara oluyor

X