Annelerin Güncesi

bu akşam iş yeri olarak iftar yemeğimiz var iftarın kendisi geç saat zaten yemk geldi gitti mekandan çık eve git fln derken gittiğimde kızım uyumuş olur muhtemelen bu da demek oluyo ki beni taa ertesi gün akşam görcek onda da kıyafet almaya gidicem pasta siparişi fln var biraz geç olur eve gitmem resmen mahrum kalacak benden :KK43:
iş yerinde etkinliklere katılmayınca trip yapıyolar oraya da gelmedin burda da yoktun fln diye
Uzak bir yere mi gitceksiniz, önce kızını iş çıkışı görsen de öyle geçsen iftara? 1 saat 1 saattir deyip?

Uzak bir yere mi gitceksiniz, önce kızını iş çıkışı görsen de öyle geçsen iftara? 1 saat 1 saattir deyip?
etilere gidicez trafiğin göbeği bir de oruçlu o şekilde git gel kaldıramayabilirm onu da geçtim ben akşam eve girdikten sonra tuvalete gidemiyorum bacaklarımın arasında yaşıyo benim kız onu o şekilde bıraksam ağlama kıyamet daha kötü olurum
sadece erken kalkabilmeyi umuyorum tatlı fln beklemem uyumadan bir yarım saat görsün beni bari

Dun avmye gittik. Kp e babama hediye gomlek alalim diye. Magazadan birine girdik. Benim kucuk sipa asili ceketleri gosterip gosterip bunlar bizim deggiiilll diye diye agladi.:işsiz: Gidip sariliyo ceketlere falan. Bazen oyle seylere agliyo ki ne tepki verecegimi sasiriyorum.
Evet annecim bizim degil diyorum daha cok agliyo. Magazaya maskara olduk gulmekten bi hal oldular calisanlar

Dun avmye gittik. Kp e babama hediye gomlek alalim diye. Magazadan birine girdik. Benim kucuk sipa asili ceketleri gosterip gosterip bunlar bizim deggiiilll diye diye agladi.:işsiz: Gidip sariliyo ceketlere falan. Bazen oyle seylere agliyo ki ne tepki verecegimi sasiriyorum.
Evet annecim bizim degil diyorum daha cok agliyo. Magazaya maskara olduk gulmekten bi hal oldular calisanlar
Bu bebelerin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor, ben de gece zor olmasın diye odasına su koyuyorum o aşağı kattan su al gel diyor:KK70:

Kızlar hep kız çocukları babaya duskun olur derler ya benim kızım bana çok duskun iki dk bensiz babasıyla durmuyor anne anne deliriyor ben yanına geldigimde anne geldi alkış diyor daha öncede bana duskundu ben emiyor diye beni istediğini dusunuyordum ama yok yani bayağı bayağı anneci bu kız küçük oğlumda öyleydi küçükken şimdide öyle gerçi ama büyük oldum olası babaciydi hâlâ babaci:))
Benm kizimda bnsiz duramiyo dun esim alip annesine goturdu ikidebir beni aradilar konustu benle. Annem nerde diyip duruyo surekli. Odadan ciksam ariyo. İlerde babaya duskun olablir ama

Bir doktor macerası daha bitti

89 cm 11 kg boy iyi kilo biraz aşağıda dedi zaten hep öyleydik
Balık yağı yazdı sabahları yarım ölçek
Kan verdik biri alamadı öbürü zorla buldu damarı yıkıldı ortalık
İdrar için lazımlığın kabını götürdük azcık yaptı yeter dediler ondan çabuk yırttık öğleden sonra sonuçlar bakalım nolcak

İdrar için lazımlığın kabını götürdük azcık yaptı yeter dediler ondan çabuk yırttık öğleden sonra sonuçlar bakalım nolcak
maşallah fıstığa
inşallah sonuçlarda güzel çıkar

Masallah. Kiloda hep ayni sanki hepsinin.
Sonuclarsa guzel cikar insallah.
Idrari cok zor aldik bizde. Kac saat bekledik yapmasini.O yuzden fazla poset istedim. Bi daha gidecek olursak evde dabahtan takicam. Direk vercem idrari.

Maşallah fıstığa boya vermiş:KK70:
Sonuçlarda güzel çıkar inşallah:KK70:

Ya bn balik yagi istiyorm doktrdan yazin vermiyorum diyo bana

Ben geldiim internetinizde sorun vardı okuyup çıkıyodum çok şükür eşim halletti de sahalara döndüm
Biz 2 yaş kpntrolüne gitmedik çok şükür bi sıkıntısı yok şimdi gidipte onu bağırtmak istemiyorum çok ağlıyo doktor mıayene ederken

Ben geldiim internetinizde sorun vardı okuyup çıkıyodum çok şükür eşim halletti de sahalara döndüm
Biz 2 yaş kpntrolüne gitmedik çok şükür bi sıkıntısı yok şimdi gidipte onu bağırtmak istemiyorum çok ağlıyo doktor mıayene ederken
benimki bi dahaki ay sırf aşısı var diye gidiyorum yoksa boy kilo öğrenmesem daha iyi :olamaz:
bir de kan durumunu merak ediyorum ağlasada sızlasa da baktırcam

Masallah. Kiloda hep ayni sanki hepsinin.
Sonuclarsa guzel cikar insallah.
Idrari cok zor aldik bizde. Kac saat bekledik yapmasini.O yuzden fazla poset istedim. Bi daha gidecek olursak evde dabahtan takicam. Direk vercem idrari.
bizimki taktirmiyo poşeti böyle bi çözüm bulduk allahtab yaptı hemen

Ya bn balik yagi istiyorm doktrdan yazin vermiyorum diyo bana
vitamin kullandık mı dedi kullandık bitane dedim balıkyağı yazdı

Biz de balıkyağı kestik bayadır, geçen hasta olduğunda vitamin yazdı, vücudu toparlasın kendini diye

benimki bi dahaki ay sırf aşısı var diye gidiyorum yoksa boy kilo öğrenmesem daha iyi :olamaz:
bir de kan durumunu merak ediyorum ağlasada sızlasa da baktırcam
Ya ben boya kiloya takılmıyorum zaten görüntü olarak iyi geliyo gözüme :)

Betül bi ara çok kağıt yiyodu kansızlık olan çocukalr yerlermiş öyle demişlerdi ama kan tahlili filan yaptırmadım aşımız ekimdeydi bizim yanlış hatırlamıyosam geç olduğu için önceki aşıyı

bizimki taktirmiyo poşeti böyle bi çözüm bulduk allahtab yaptı hemen

vitamin kullandık mı dedi kullandık bitane dedim balıkyağı yazdı

bizimki de marttan sonra içirme dedi. ben hiç almadım daha balık yağı...

Biz de balıkyağı kestik bayadır, geçen hasta olduğunda vitamin yazdı, vücudu toparlasın kendini diye

Bi keresinde ben istedim diye verdi balık yağı ama hepsini içiremedim zaten bi de kötü kokuyolar ya

Arkadaslar direk okumadan acilen bisey soracam.
Cocukla beraber gideceginiz oteller hangisi? S Sunset5 sen onceden önermistin galiba hangi oteller ve antalyanin hangi ilcesinde?
Biz Alanya'ya gidelim istiyoruz ama belli degil.
5 gece 6 gunduz olsun dedik mumkunse hemen cevap veriri misiniz? Eşim hemen rezervasyon yaptiracak.

X