Annelerin Güncesi

Kızlaaarrr çok özledim sizi :KK200:
İnternet kotam doldu wi-fiylede uğraşamıyorum. Benim çocuklarda topağımıza ayak uydurup hastalandılar onlarla ilgileniyorum.
Bırası aşırı derecede sıcak A Akaibu pencereyi açmıyorum hasta olur korkusuyla demişsin biz klimanın önünde terliyoruz geceleri :oha:
Bu arada seni rüyamda gördüm evine davet etmişsin beni annemle beraber onca yolu göze alıp geliyoruz seni gördüğüme çok seviniyorum. Sonra bi bakıyorum ki ev tıklım tıklım :KK57: meğer abinin asker yemeği varmış :skandal: herkes bir işe koşturuyo yemekler hazırlanıyo falan bende yardım edeyim arkadaşıma diyorum işe koyuluyorum :temizlik: saatler geçiyo biz seninle doğru düzgün bir araya gelemiyoruz, bilseydim başka zaman gelirdim akaibu niye bugün çağırdı ki beni :sinirli: diye söylenmeye başlıyorum içimden :KK70:

İnternet kotam doldu wi-fiylede uğraşamıyorum. Benim çocuklarda topağımıza ayak uydurup hastalandılar onlarla ilgileniyorum.
Bırası aşırı derecede sıcak A Akaibu pencereyi açmıyorum hasta olur korkusuyla demişsin biz klimanın önünde terliyoruz geceleri :oha:
Bu arada seni rüyamda gördüm evine davet etmişsin beni annemle beraber onca yolu göze alıp geliyoruz seni gördüğüme çok seviniyorum. Sonra bi bakıyorum ki ev tıklım tıklım :KK57: meğer abinin asker yemeği varmış :skandal: herkes bir işe koşturuyo yemekler hazırlanıyo falan bende yardım edeyim arkadaşıma diyorum işe koyuluyorum :temizlik: saatler geçiyo biz seninle doğru düzgün bir araya gelemiyoruz, bilseydim başka zaman gelirdim akaibu niye bugün çağırdı ki beni :sinirli: diye söylenmeye başlıyorum içimden :KK70:
Sen burdan uzaklaşınca bizi özellikle A Akaibu yu bayağı özlemişsin
Kuzucuklara da geçmiş olsun şimdi nasıllar iyi mi?

Bir doktor macerası daha bitti

89 cm 11 kg boy iyi kilo biraz aşağıda dedi zaten hep öyleydik
Balık yağı yazdı sabahları yarım ölçek
Kan verdik biri alamadı öbürü zorla buldu damarı yıkıldı ortalık
İdrar için lazımlığın kabını götürdük azcık yaptı yeter dediler ondan çabuk yırttık öğleden sonra sonuçlar bakalım nolcak
inşallah iyi çıkar sonuçlar

Geçmiş olsun canım bizde klimayla yatıyoruz yoksa kızım sabaha kadar terliyor terlyince kasiniyor ağlıyor

ay yok aciyorum mecburen yoksa duramiyoruz. Klima da yok pistik resmen:ruh:
Gelecekseb cagirayim hemen:rolleyes:
Abim de yok zaten asker meselesi decikmaz merak etme :KK70:

Ya bn balik yagi istiyorm doktrdan yazin vermiyorum diyo bana
Bize de vitamin verdi hasta olunca bağışıklığı güçlenir toparlanır dedi ki gerçekten güçsüz dustu bu hastalıktan sonra hâlâ birşey yemiyor 3 gün oldu vitamine başlayalı bu sabah itirazsız yumurtasını yedi inşallah faydası olur

Bende almıcam zaten möllers miş 65 lira içmez benüm uyuz şimdi zaten balıkta yiyo beyin meyin herşeyini yediriyo eşim
Biraz daha enerjiye katlanamam bu haline yetişemiyorum zaten :)

Arkadaslar direk okumadan acilen bisey soracam.
Cocukla beraber gideceginiz oteller hangisi? S Sunset5 sen onceden önermistin galiba hangi oteller ve antalyanin hangi ilcesinde?
Biz Alanya'ya gidelim istiyoruz ama belli degil.
5 gece 6 gunduz olsun dedik mumkunse hemen cevap veriri misiniz? Eşim hemen rezervasyon yaptiracak.
antalyada onericegim yer kesinlikle
kamelya world selin
Cocuklar icin yapilmis resmen

Kızlar aşı oldu bugün oğlum.akşam kayinpederin köyüne gidicez bu aşı ateş yaptimi yol uzun ateslenirse falan hiç gitmeyim diyorum.aşı olanlar bi bilgilendiriverseniz beni.
Bu arada da boy kilo güzel çıktı şükür.boy 91 kilosu.12.5.gerçi boyu olculurken doğru durmadı tam dogrumudur bilmiyorum.

Kızlar aşı oldu bugün oğlum.akşam kayinpederin köyüne gidicez bu aşı ateş yaptimi yol uzun ateslenirse falan hiç gitmeyim diyorum.aşı olanlar bi bilgilendiriverseniz beni.
Bu arada da boy kilo güzel çıktı şükür.boy 91 kilosu.12.5.gerçi boyu olculurken doğru durmadı tam dogrumudur bilmiyorum.
Bizde hicbi asi ates yapmadi buda yapmadi cnm
Buarada boy kilo ayni kizimla:)

Arkadaslar direk okumadan acilen bisey soracam.
Cocukla beraber gideceginiz oteller hangisi? S Sunset5 sen onceden önermistin galiba hangi oteller ve antalyanin hangi ilcesinde?
Biz Alanya'ya gidelim istiyoruz ama belli degil.
5 gece 6 gunduz olsun dedik mumkunse hemen cevap veriri misiniz? Eşim hemen rezervasyon yaptiracak.
Cornella diamond cnm. Belek de. Amaranın bütün otellerine gittim onlar da çok iyi. Premium belek ve gloria verde bunlarda çok iyiler. Ama içlerinden cornellayı şiddetle tavsiye ederim.

Arkadaslar beylikduzunde bir cocuk butigi actim.herkesi instagram sayfamiza bekliyoruz tabiki yakin olanlarimagazamiza:)) @marco_kids .cokhosunuza gidecegini dusunuyorum.

kızlar benim kız acayip pişik oldu pütür pütür saf zeytinyağı sürüyorum bir de sudokrem geçiyor. ama sonra birden tekrar oluyor. farklı bir çözüm yolu bilen var mı?

lutita lutita Sağol canım bu saate kadar ateş olmadı bizimde allaha şükür. Artık Aksamda olmaz insallah yola cokicaz çünki olursa zorlanirim. Boylar kilolar aynı gidiyoruz demekki sizinle:))

Canım coresatin pembe olanını dene istersen çok iyi her derde deva gibi bişey:)geçmiş olsun
nette satışı durduruldu filan yazıyor.

TİTCK tüm illerin Sağlık Müdürlüklerine gönderdiği bir yazı ile bazı Coresatin Krem çeşitlerinin satışının durdurulduğunu ve eczanelerin ellerindeki ürünleri iade etmeleri gerektiğini bildirdi. İl Sağlık Müdürlükleri de konuyu Eczacı Odalarına bildiriyor.

Cornella diamond cnm. Belek de. Amaranın bütün otellerine gittim onlar da çok iyi. Premium belek ve gloria verde bunlarda çok iyiler. Ama içlerinden cornellayı şiddetle tavsiye ederim.
Cornella diamond 5 gece 5500 Tl bize daha uygun bi otel olmali canim

kızlar benim kız acayip pişik oldu pütür pütür saf zeytinyağı sürüyorum bir de sudokrem geçiyor. ama sonra birden tekrar oluyor. farklı bir çözüm yolu bilen var mı?
Canim ben gecen yıl pisik olunca 2 tane kremi karistirip surmustum cok iyi gelmişti ama adını unuttum sanirin E Esinn10 bu kremleri kullanmıştı yanlis hatırlamıyorum umarım

X