Annelerin Güncesi

sende bu sefer yara bandı tak canım.. salçayı silip verdiysen o yöntem artık tutmaz herhalde.. işten eve girer girmez salçayı sürüyordum. hiç silmedim yatana kadar geceleri de zaten çok ağlıyordu ama hiç emmek istememişti.. şimdi bazen açıyor yine acıyor diyip kapıyor..

Masallah biz hala kan ilaci kullaniyoruz
Bende nokta yara bandı taktım arı soktu dedim daha önce kendini de arı soktuğu için acısını biliyor diye ara ara gelip öptü aglama lari oldu ama ben ısrarla vermedim büyüdün falan diyede sürekli telkin ettim sevdiği şeyleri büyüdüğü için yapabileceğini mesala basket oynamasını çok seviyor okula gitmek istiyor bunları abi olduğu için ve emmedigi için yapabileceğini anlattım şükür çok sknti çekmeden atlattık 1 ayı geçti ama hala emme diye geliyor bazen sonra öpüp gidiyor:)en önemli şey anenin kararlı olmasi

Bugün diyetisyene gittim bi tıp merkezinin öngörüşme ücretsizmiş abla sonrakileri yazdı
1 Aylık 250
2 aylık 400
3 aylık 650
4 aylık 750 diye oldu canım dedim içimden tahlilleri yaptırmadan çıktım :)

Bi de ayın 1 inde regl olmuştum 11 inde bitti zaten bugün tekrar oldum şaşırdı kendini

benim de 10 gün sürdü noluyo bize yaa:S

Salça ise yaramazsa yara bandi takayim canim Sağolasin. Artık kararlıyim biraktiracam bu kez

başka bir anne de zaman çok hızlı geçiyor dedi

En uzun gün ya ondandır

kesin ondandır

o fiyatlar ne öyle ya diyetisyen olmak için geç mi kaldım

Bu gun dunden de sicak
evet hele geceler dün gece kızım milyon kez kalktı su içmeye hep ter içindeydi

Yuh yanı bu ne insaf kalmamış bu doktorlarda devlet hastaneleri de diyetisyen vardı sanki canim araştırdınmi hiç çeşme de yoksa bile İzmir deki hastaneleri bir araştır istersen

Kendimi çok yorgun hissediyorum iftardan sonra salonda uyuyup kalmisim hiç huyum değildir salonda uyumak sahura kalktim bizimkilere birşeyler hazırlayıp hemen geri yattım reglim de tam başlamadı bu zamanlar hep böyle oluyorum sıcağın da etkisi var sanırım

olursun tabi seni gören senin gibi olmak için kaç para harcamam lazım der
oo büyük kompliman mersi bebek

bende öyleyim sürekli uyku akıyor gözümden eşimde tavuk oldun diye ama açlık susuzluk uykusuzluk yorgunluk sıcak ne yapayım

kesin ondandır

o fiyatlar ne öyle ya diyetisyen olmak için geç mi kaldım

evet hele geceler dün gece kızım milyon kez kalktı su içmeye hep ter içindeydi
Aynen. Cam acik yattik hasta olur mu diye korksamda. Uyuyamiyodu cocuk . Gunduz zaten her yer acik. Camlarda cocuk kilidi var ama mutfakta acilan cam yok balkon kapisi var sadece. Yemek yaparken mecbur aciyorum. Gunes aksama kadar orda cunku. Bi de ya kasla goz arasinda balkona cikarsa korkusu var. Surekli tetikteyim. Gozumu ayirmiyorum.
Su balkon kapisina da bi care bulsam rahatlicam biraz

sineklik yaptır hava girmesini sağlar, dışarı çıkmasını engellersin

Yuh ya bu ne. Insan hasta olmaya korkuyo resmen

sineklik yaptır hava girmesini sağlar, dışarı çıkmasını engellersin
Sineklik var zaten onu da aciyo. Camlarda ki gibi bi 15 cm falan acilmasini saglayacak bisey lazim bana. Bulamadim hirdavatcilarda. Siteyi yapan muteahhiti gorsem ondan isticem nerden aldiysa camlara taktirdigini bi tane de kapi icin getirtsin

Sineklik var zaten onu da aciyo. Camlarda ki gibi bi 15 cm falan acilmasini saglayacak bisey lazim bana. Bulamadim hirdavatcilarda. Siteyi yapan muteahhiti gorsem ondan isticem nerden aldiysa camlara taktirdigini bi tane de kapi icin getirtsin
adın değişmiş ben yeni görüyorum iyi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…