Annelerin Güncesi

Ben de emzirmeyi bırakınca ne sütüm varmış demekki dedim:)) Emzirirken yediğinin rahat 3 katını yiyordu bazı günler daha fazla bile. Tabi iştahsız olduğu da oluyor ama genel olarak cok iyi çok şükür. Anne sütü baya doyurucu demekki

Doğum günü kutlu olsun oglunun, güzel günler görsün inşallah

3 kati mi
Bi de cabuk sindiriliyo denir aslinda.
Suan da da cok sutum kalmadi aslinda. Yeterince su icemiyorum oruc var yoruluyorum falan.
Bakalim ya insallah bizimde oyle olur

Dogum gununuz kutlu olsun canm.

Doğum gününüz kutlu olsun.. sağlıkla huzurla ve mutlulukla büyüsün inşallah...

Teşekkür ederiz kızlar

Evet canım hemen çözüm buldu:))
Gecmis olsun canm
Sağol canım
Kizlar sizin bebeker de benimki gibi yabani mi kendini yabanci kimseye sevdirmiyor herkese bagiriyor gulme konusma sevme opme diye bi de tuturunca tuturuyor birsey icin
Bizimki hiç yabancilamiyor ama asla kucağa da gitmez birisi gel dedikce gitmez ama opebilirmiyim dediklerinde opturur birşeyler anlatmaya çalışır uzakta durmaz
doğum günü kutlu olsun oglusunun canım nice mutlu yıllara inşallah
A Aysegul1706 Umutun da doğum günü kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah

Teşekkür ederim canm sizinde doğum gününuz kutlu huzurlu olsun

Teşekkür ederim canm

Sabhtan beri yedigi tek sey yer fistigi ve sut baska bisey yemedi. Nasil duruyo okdar haraket falan

En ustteki başlıkta çok hoşuma gitti kızlar açlık en iyi iştah ilacıdır yazıyor
biz de etkili değil açlık ilacı ben yedirmesem yediği o bir kaç kaşığı da asla kendi kendine yemek istemez

Teşekkür ederim canm sizinde doğum gününuz kutlu huzurlu olsun

oğluşunun doğum günü kutlu olsun canım nice güzel yaşlara

Eki Görüntüle 1848275 kızlar çocuğunuz yemek yemiyorsa kısmını okumanızı tavsiye ederim ben okuyunca rahatladim biraz
Keske sorunumuz burda bahsedilen gibi olsa.
Genel olarak hic bir seyi yememe durumu var suan. Cok sevdigi muzu tarhanayi kefiri bile yemiyo. Hatta bali bile. Sabah yedigi tek sey 3 lokma balli pankek ve su. 3 saat geciyo 4 saat geciyo aciktim demiyo. Dun 10 dan 4 e kadar disaridaydik. 2 kere emdi. Eve gelince acikmistir dedim tarhana yapmistim seniyo diye 3 kasik alip birakti. Istedigin bisey var mi diyorum yok diyo. Dolabi acip soruyorum. Kefiri muzu bali gozunun onunekoyuyorum ki cani ceker ister. Yok istemiyo cocuk. Cignemedigi icin zaten binbir yol deneyip veruyorum yiyecekleri. Zorlamiyorum da kendi yiyo. Dun aglayacaktim nerdeyse cok sinirim bozuldu. Esim git yat sen biraz dedi. 1 dilim karpuz yedirmis o da. (Dilim dedigim de ucgen seklinde kesilmis bi karpuz.)
Lafini etmiyorum baski olmasin diye yok arkadas. Evde de oyle siddet ne biliyim psikolojik baski falanda yok. Kavga dovuste yok. Her seyi duzenli. Kisitlamiyorum. Istedigini yapiyo. Bagirmiyorum sert konusmuyorum. Ne yani derdi ne. Sonuclarda temiz bisey cikmadi d vitamini eksik. O da istahsizljk yapmaz.
Yapsada insan nasil bu kadar ac durabilir anlamiyorum ki. Midesi de mi agrimiyo hic.
Kiraz suyunu severdi siktim onu icmedi.

Anladım canım tabiki sinir bozucu bende çok üzülüyorum yemeyince haklisin ama sen veriyorsun o istemiyor bir de tahlilleri güzel çıkmış maşallah demekki yetiyor ona yedikleri anne sutude aldığı için yeterli geliyordur

A Akaibu birde diş çıkartıyor olabilir demistin canım ondan hic bir sey istemiyordur bizimki de diş çıkarırken hiçbir şey yemiyordu yani dönemseldir

Belki memeyi bırakınca ister canım meme olunca da ona guveniyorlar
memeyle alakası yok canım ya bizimki emmiyor ama yemiyor da.. aynı A Akaibu nun dediği gibi önüne sevdiği şeyleri koyuyorum bir iki alıyor o kadar.. bi de her bezi dolu oluyor.. nasıl oluyor anlamıyorum. çişli bez nadiren. bu ara sabah 5 ve 6 da da yapmaya başladı. hiç bilemiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…