Annelerin Güncesi

Yapiyorum yapiyorum yemiyo bisey. Bir suru yiyecek israf oluyo atiyorum mecbur. Ramazan olmasa ben yicem yiyemiyorumda.

Guzelim pankeki bolup bolup suyun icine atiyo. Sonra geri cikariyo. Sonra dao suyu iciyo

Yapiyorum yapiyorum yemiyo bisey. Bir suru yiyecek israf oluyo atiyorum mecbur. Ramazan olmasa ben yicem yiyemiyorumda.

Guzelim pankeki bolup bolup suyun icine atiyo. Sonra geri cikariyo. Sonra dao suyu iciyo
Aynenn ya hep oyun. Hersey oyuncak oldu. Dun tabak siparisi verdm internetten belki dikkatini cekerde iki lokma bisey yer diye.

bizde de aynı durum denemediğim bir tarif yoktur bi de ısrar edince küsüyo artık nasıl geziyor bu halde bilmiyorum nerden buluyor enerjisini

Aynenn ya hep oyun. Hersey oyuncak oldu. Dun tabak siparisi verdm internetten belki dikkatini cekerde iki lokma bisey yer diye.
baska seylerle ilgileniyorum dokunmuyorum da hic. Ama yoj oynuyo sadece. Dinazoru var bi tane o dinoya yediriyo bol bol. Eger getirmediysem dinoyu getir acikmis diyo. Cildirmaya az kaldi. Acaip zor tutuyorum kendimi.
Kv de de dun gelmis karpuzla doymaz cocuk aksam sulu yemek yemesi lazim diyo. Hic bisey yemeyince karpuz yesin baridrdim. Yemiyo diyorum ama anlayan yok. Laf anlatmaktan biktim.
Dolma falan yapmis verdi gotur yedir bunu yer diye. He he diyorum artik her seye

bizde de aynı durum denemediğim bir tarif yoktur bi de ısrar edince küsüyo artık nasıl geziyor bu halde bilmiyorum nerden buluyor enerjisini
aynen bende koyuyorum onune.
Ya bi de onune koyuyorum oynuyo yemiyo bazen bi iki kasik aliyo. Sikilinca da meme diye agliyo. Onunde yemek var yesene.
Bizim sutten aliyolar heralde baska bisey yedigi yok ki. Ne sutmus bizdeki de bilemedim

Ilac iccem diye aglaya aglaya uyudu. D3 damlasi bi de tatsiz bisey. Aglamaya bahane ariyo resmen

Bugun benim prensesimin dogum gunuydu on gun once bi kutlama yapmistik bu aksam da kucuk bi pasta daha kestik.Bans kaksa kirkgun kirk gece kutlarim ne de olsa ben dogurdum ya:))))

Doğum günü kutlu olsun prensesinin:)

Doğum günü kutlu olsun prensesin nice mutlu yılları olsun inşallah canim

Galiba ben seni karıştırmisim @Berzelius ile iyi ki doğmuş prensesin

iyiki doğmuş yakışıklı nice güzel yaşları olsun

geçmiş olsun canım çabuk atlatır inşallah

iyiki doğmuş prenses nice yaşalara

Geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa sürede geçer..

doğum günü kutlu olsun prensesin..

Nsy5555 dogum gunu kutlu olsun prensesin canm
cok tesekkur ederim arkadaslsr iyiki dogmus iyiki dogurmudum iyiki Allah nasp etti prensesimi

Kizlar sizin bebeker de benimki gibi yabani mi kendini yabanci kimseye sevdirmiyor herkese bagiriyor gulme konusma sevme opme diye bi de tuturunca tuturuyor birsey icin

Kizlar sizin bebeker de benimki gibi yabani mi kendini yabanci kimseye sevdirmiyor herkese bagiriyor gulme konusma sevme opme diye bi de tuturunca tuturuyor birsey icin
Bi ara sevdirmezdi kimsenin kucagina gitmezdi. Uzaktan konusur gulerdi sadece. Simdi herkese gidiyo. Bende ondan rahatsizim. Sokakta dolasirken ne tatlisin diyen adamin yanina bile gidiyo
Tutturma hat safhada.

Keşke benim içimdeki sıkıntıları da alıp götürecek birşey olsa..

Birileri kendini genc kiz saniyo gunde kackere kiyafet degistiryoruz belli degil. Hic begenmiyo gidip baska bisey getirip bunu giycem diyo. Sac tariyo surekli dis fircaliyo tv izlerken bile. Oyle komikki isim var bu kizla benm.esimde kime cekti bu boyle diyo :)

bizim ki feci utanıyo biri napiyosun dese kafasını göbeğime gömüyo hatta eskiden çok gittiği kişilere bile gitmiyo bi tek çocuklara deli gibi ilk kez gördüğü çocuğun bile peşine düşüyo

doğum gününüz kutlu olsun canım nice mutlu yaşları olsun oğluşunun

Benmki dogdugundan beri yabancilik cekmedi hic herkese guler gider yoldaki insanlara guler. Tam ikizler burcu sicak kanli cok.

Doğum gününüz kutlu olsun.. sağlıkla huzurla ve mutlulukla büyüsün inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…