Annelerin Güncesi

Boğazda kızarıklık var tahliller yarın beta degildir dedi de ateş 40.9 gördüm eve yaklasmıştık yoldan geri döndük kontrol altında tuttular 36lari gorunce geldik eve gece de nobetteyim bakalım
Geçmiş olsun yükselmez ateşi inşallah
Ne iyi yapmissin canım bende denize girince rahatliyorum bir yerde okumuştum insan vücudunda çok fazla su olduğu için banyo yapmak çok rahatlatıyor muş deniz ki mutlaka rahatlatır diyetisyen fikri de çok iyi canım hem kontrol altında hemde programlı bir şekilde kilo verirsin

Bugün dolma yapmistim tencere büyük geldi ortada biraz boşluk kaldı daha küçük tencereye de sığmayınca büyük olanda pisireyim dedim kısık ateşe koydum bir baktım birkaç tanesi suya dusmus sinir oldum hiç sevmem içine su girdiğinde soylenmeye başladım büyük oğlum geldi sen yanlış yapmissin tencerede kalan boşluğa küçük bir kase koysaydin o dolmalar dusmezdi dedi ben şok hiç dusunemedim:))) çocuk benden akıllı hemen kase koydum o boşluğa sikilasti dolmalar:)))benim gibi aklınıza gelmezse tavsiye ederim:))

inş bakalım kendime koyduğum hedefleri tutturamadım kontrol altında olmak iyi olacak

Ya da patates falan koyabilirdin hatta iç kaldıysa patatesi de doldurabilirrdin aannem yapar bazen

Ya da patates falan koyabilirdin hatta iç kaldıysa patatesi de doldurabilirrdin aannem yapar bazen
Zaten iç kaldı diye patlıcan kabak da doldurdum bitirdim içi biberi az almıştım ramazanda çok yenmiyor diye ama içi hep fazla yapıyorum evde ne varsa dolduruyorum bazen kalan içi anneme gönderiyorum o dolma yapıyor:))

Maşallah elin bol :) buzluğa atıp sonrada kullanabilirsin sen kesin bi çözüm bulurdun o işe de oruç başa vurmuştur :)

Maşallah elin bol :) buzluğa atıp sonrada kullanabilirsin sen kesin bi çözüm bulurdun o işe de oruç başa vurmuştur :)
Ya evet canım aslında mutfakta dikkatliyimdir israfı sevmem hiç ekmekleri falan hep degerlendiririm ama dolma içini tutturamiyorum hava çok sıcak oruç biraz zorluyor yemek yaparken bazen durup dusunuyorum tuz kattim mi acaba şimdi ne yapacaktim diye hep dusunuyorum:))

Kızlar Dr pedifen vermişti 3 gün ateş olmasa da ver demişti ama ben bu sabah verdim ateşi yok diye bir daha vermedim esimde Dr ver dedi 3 gün adamın bildiği birşey vardır dedi sizce vermelimiyim

Doğum günü kutlu olsun oğluşunun. Sağlıklı ve huzurlu bir ömrü olsun inşallah canım

iyiki dogmus yakisikli nice senelere :)

Doğum gününü kutlu olsun miniginin

İyiki doğdu doğum günü kutlu olsun.

S Sunset5 @Berzelius @eatmeat doğum günü kutlu olsun kuzularınızın

İyiki doğmuş canım sağlıklı nice yaşlarını görürsün inşallah

Çook teşekkür ederiz teyzeleri

Bidahakine artarsa soğan doldur. Ay yok böyle bi tad.
Kızlar Dr pedifen vermişti 3 gün ateş olmasa da ver demişti ama ben bu sabah verdim ateşi yok diye bir daha vermedim esimde Dr ver dedi 3 gün adamın bildiği birşey vardır dedi sizce vermelimiyim
Bencede ver. Ben ilaçları dr ne zamana kadar derse o zamana kadar kullanıyorum. Özelliklede antibiyotik i. Vücudundaki mikroplar iyice ölsn.

3 gün ateş dusurucu 5 gün bağırsak için ve balgam için verdiğini kullancaz vereyim o zaman ben sağol canım

Topağın ateşli bebelerine bizimki de katıldı, tüm gün hastanedeydik
Çok geçmiş olsun canım, bütün bebeler hasta oluyor gerçekten Acil şifa versin Allah, bir daha çıkmaz inşallah atesi öyle

Ne güzel akıl etmiş maşallah oğluna. Ben de yaparım öyle genelde boşluğa göre bardak , kase:)) Aile kalabalık olmayınca çok yapamıyorum ben zaten mecbur alternatif bir çözüm üretmek zorundayım

Boğazda kızarıklık var tahliller yarın beta degildir dedi de ateş 40.9 gördüm eve yaklasmıştık yoldan geri döndük kontrol altında tuttular 36lari gorunce geldik eve gece de nobetteyim bakalım
Bizde de boğazında kızarıklık vardı ve biliyorsun ateşi hep yüksekti. 4. Gün düştü 5. Gün normale döndü ve akabinde nezle oldu burun çeşme gibi 2 gündür. Sen iştemi olacaksın eğer öyleyse kv ateşini çok kontrol etsin canım.

Bugün benim oğluşumun doğumgünü.. ne çabuk geçti 2 yıl.. İyi ki doğmuş annesinin balı :)
iyiki doğmuş yakışıklı nice güzel yaşları olsun

Topağın ateşli bebelerine bizimki de katıldı, tüm gün hastanedeydik
geçmiş olsun canım çabuk atlatır inşallah

Bugun benim prensesimin dogum gunuydu on gun once bi kutlama yapmistik bu aksam da kucuk bi pasta daha kestik.Bans kaksa kirkgun kirk gece kutlarim ne de olsa ben dogurdum ya:))))
iyiki doğmuş prenses nice yaşalara

sagol canm insallah

Ohhh gözün aydın nasıl geçti, korktuğun gibi değildi sanırım :)
sagol cnm doktor cok iyiydi oda yetiyo zaten.cektigim acilar daha zordu
İgneler cok acitti sonrasi hissedilmiyo bile bosuna cekmisim kske dha erken gitseymissim.

Geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa sürede geçer..

Bugun benim prensesimin dogum gunuydu on gun once bi kutlama yapmistik bu aksam da kucuk bi pasta daha kestik.Bans kaksa kirkgun kirk gece kutlarim ne de olsa ben dogurdum ya:))))

doğum günü kutlu olsun prensesin..

Gecmis olsun canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…