Annelerin Güncesi

Sağolasin canim vok şükür smear temiz çıktı. Buna sevindim.
Epeydir dr gitmeyi ihmal ediyordum ortopediye gittim neredeyse tum vucuduma emar cekildi ve bi sürü sey çıktı bide bunlarin tedavisi yok en cok da buna üzülüyorum.
en azından hastalıklarını bilip ona göre davranabilirsin. oturuşuna kalkışına ağır kaldırmana filan dikkat edersin..

dogum gunu kutlu olsun oglunun. Nice yaslari olsun insallah:dua:

gecmis olsun canim tekrar. Cabuk gecsin i sallah.

Bizim ateste hala devam ediyo yoruldum 3 gundur

E Esinn10 canım sizede geçmiş olsun Allah şifa versin. Haziran bebeleri topluca hasta :KK43: benimki de aşırı huysuz oldu herşeye ağlıyor hasta mı oluyor diye diken üstündeyim

E Esinn10 gevmis olsun canim dr gidip tahlil yaptirman iyi olacak gercekten

E Esinn10 Canım çok geçmiş olsun. Ece hemen iyileşir inşallah
sagolun kızlar şimdi geldik Dr dan bağırsak enfeksiyonu ve boğazında az kızarıklık ve balgam var dedi bağırsak güçlendirici toz,balgami için surup, birde iyileştikten sonra vitamin verdi bağışıklığı güçlenir dedi ishali yok bugün kusmasi da yok ama hiçbirşey yemedi çorba yaptım ağzına sürmedi neyse iyilessinde yer inşallah ateş dusurucu verdi birde cuma oglene kadar ateşin bitmiş olması gerek devam ederse konuşalım yine dedi
Birde ben bu dra ilk kez gittim ay ay gelişim ile ilgili bilgiler veriyormus bana 2 yasa kadar hepsini verdi ateş ishal hakkında bilgi kağıtları verdi ne yapılmalı ne yapılmamalı gibi Dr iyi bilgili ama muayene ederken al acele muayene etti oruç oruç beynim döndü sanki sonrasında oturup uzun konuştu herşeyi tek tek anlattı bu yönden iyiydi

Simdi ortopediye gittim. Dizimde ileri derece meniskus yırtıgi varmis ameliyat dedi. Elimde kist varmış. Ayrica boynumda da boyun duzlesmesi ve kireçlenme varmis beyin cerrahina git dedi. Parmaklarimda da kireçlenme varmış ilerlerse ameliyat olacaksin dedi. Hangi birine uzuleyim bilemedim.:KK47::KK61: Ben çürümüş um resmen.
gecmis olsun. Smear temiz vikar insallah

S Simyada sana da geçmiş olsun canım Allah şifa versin
1 1h1r inşallah hasta olmaz canım
A Akaibu canım insallah duser kızının ateşi
ben kesin emin oldum disten olduguna. 38-38.5 arasi hep. Aciyo diye agzini gosteriyo hic bisey yemiyo ishal ve mizmiz. Kabarmis altlarin ikisi birden. Patlamak uzere gibi. Yinede ya cikarsa diye tetikte beklemekten yoruldum resmen

sagolun kızlar şimdi geldik Dr dan bağırsak enfeksiyonu ve boğazında az kızarıklık ve balgam var dedi bağırsak güçlendirici toz,balgami için surup, birde iyileştikten sonra vitamin verdi bağışıklığı güçlenir dedi ishali yok bugün kusmasi da yok ama hiçbirşey yemedi çorba yaptım ağzına sürmedi neyse iyilessinde yer inşallah ateş dusurucu verdi birde cuma oglene kadar ateşin bitmiş olması gerek devam ederse konuşalım yine dedi
Birde ben bu dra ilk kez gittim ay ay gelişim ile ilgili bilgiler veriyormus bana 2 yasa kadar hepsini verdi ateş ishal hakkında bilgi kağıtları verdi ne yapılmalı ne yapılmamalı gibi Dr iyi bilgili ama muayene ederken al acele muayene etti oruç oruç beynim döndü sanki sonrasında oturup uzun konuştu herşeyi tek tek anlattı bu yönden iyiydi
Geçen betül ishal olupta dr a gittiğimizde maden suyu varya açıp asiti gittkten sonra suyuna karıştırıp içirin dedi ishalle birlikte mineral kaybettiği için vucudundan, betüle açıp direk pipetle maden suyu veriyorum içiyo dene istersen belki değişik gelip içebilir

Günaydın kızlar...tüm hasta bebeklerimize Allah şifa versin...geçmiş olsun çok...
S Sunset5 Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim beterinden korusun....
Benim oğluşumda bugün 2 oluyor....2yıl önce bugün kucağımdaydı kuzucum..
Cumartesi iftardan sonra aile yemeğiyle küçük bi kutlama yapıcaz inş.
Aşıyada bugün gidecez inş çok canımız yanmaz.bu arada Akif şiddetli huysuz geceler iyice bitmiş haldeyim hala uykusu yok.ramazanda da hepten bozuldu düzenimiz.
Çocuklar annemdeler hep çok yoğunuz çalışıyorum ramazan sonuna kadar.kendinize dikkat edin kızlar Allaha emanet olun.hepinizi ve kıymetlilerinizi öpüyorum canlar....
Canım akifin doğum günü kutlu olsun. Allah güzel ömür nasip etsin yavruna

Epeydir dr gitmeyi ihmal ediyordum ortopediye gittim neredeyse tum vucuduma emar cekildi ve bi sürü sey çıktı bide bunlarin tedavisi yok en cok da buna üzülüyorum.
Geçmiş olsun canım canını sıkma allah şifanı verir inşallah.

İnşallah çabucak toparlar yavrucak. Sanki 2 yaşında bağışıklıkları sarsıldı çocukların. Bende hevesle iki yaşını bekledim çünkü doktorumuz iki yaş önemli bağışıklıkları güçleniyor ve süt alerjisi geçer dedi. Bakalım bu cumartesi yoğurt yedirilecek muayenehanede inşallah bitmiştir

teşekkür ederim kızlar sabaha kadar ara ara öğürdü kusmaya çalıştı ama midesinde birşey kalmadığı için kusmadi sabah hafif ateş başladı ateş olcerin ayarı bozulmuş ayarlayip olcemedim ama hafif ateşi birşey yemedi eline kraker verdim en azından onu yesin diye yemedi elinde krakerle uyuyup kaldı sadece biraz su içti onu kusmadi çok şükür
@Leydiminik iyi yaptın canım söylemekle tabiki yaşadığımız tecrübeleri birbirimizle paylaşacağız bu kez farklı bir dra götürmeyi dusunuyorum bizimki çok yaşlı abimin çocuğunu goturdugu ve cevremde birçok kişinin gittiği tanınmış bir Dr var ona goturcem tahlil isterse rota da isterim canım
Geçmiş olsun canım. Ne oldu çocuklara böyle :/

Çok geçmiş olsun canım. Bende gitsem farklı çıkmaz sanırım. :/

Ay cnm çok geçmiş olsn. İnş. yrn daha da iyi olur.
S Simyada sanada çok geçmiş olsn.

Bugün arenin kontrolü vardı dr gittik. Gitmeden bi wc otutturayım dedim kıyameti kopardı. Çok ağladı. Hemen kaldırdım. Sonra dr anlattım. Bana hiç zorlamıcaksın dedi. Bi kere çişim geldi diyebilecek dedi. Ve çiş aralıklarını takip e alacaksın mesela yarım saat de bi yapıyorsa eğitime hazır değildir dedi. 3. 3,5 saat de yapması gerekiyor ki bu eğitimi verebilmelisin dedi. 3 yaşına kadar yolu var dedi. Bugünden sonra ben bi süre daha ara vericem.

gecmis olsun. Smear temiz vikar insallah

ben kesin emin oldum disten olduguna. 38-38.5 arasi hep. Aciyo diye agzini gosteriyo hic bisey yemiyo ishal ve mizmiz. Kabarmis altlarin ikisi birden. Patlamak uzere gibi. Yinede ya cikarsa diye tetikte beklemekten yoruldum resmen
Dişlerde mahvetti çocukları canım inşallah daha fazla zorlamadan çıkar dişi
Geçen betül ishal olupta dr a gittiğimizde maden suyu varya açıp asiti gittkten sonra suyuna karıştırıp içirin dedi ishalle birlikte mineral kaybettiği için vucudundan, betüle açıp direk pipetle maden suyu veriyorum içiyo dene istersen belki değişik gelip içebilir
Doğru söylüyorsun canım soda su kaybı olduğunda falan çok faydalı oluyor aklıma gelmemişti hiç denerim sağol
İnşallah çabucak toparlar yavrucak. Sanki 2 yaşında bağışıklıkları sarsıldı çocukların. Bende hevesle iki yaşını bekledim çünkü doktorumuz iki yaş önemli bağışıklıkları güçleniyor ve süt alerjisi geçer dedi. Bakalım bu cumartesi yoğurt yedirilecek muayenehanede inşallah bitmiştir
Sağol canım inşallah bizimki iki gün ust uste dondurma yemişti sakliyoruz arada vermeye çalışıyoruz ama abileri onun yanında yedi o da tutturdu yicem diye dra sorduk dondurmadan olurmu diye olur dedi sizinde inşallah alerjisi geçmiştir güzel haberlerle bekliyoruz canim
Geçmiş olsun canım. Ne oldu çocuklara böyle :/
Sağol canım aynen ne oldu birden anlamadım hiçbir şeyi yoktu
Ay cnm çok geçmiş olsn. İnş. yrn daha da iyi olur.
S Simyada sanada çok geçmiş olsn.
sağol canım inşallah

Eve geldikten sonra niloya bebeğine sarılıp uyudu kaldı yatırdım bayağı uyudu ara ara ateşini kontrol ettim 37.5 civariydi sonra tekrar bir baktım 38.5 hemen pedifen verdim bir sure sonra düştü Dr ateşi oldu ateş dusurucu verdin iki saat boyunca bekle hiçbir şey yapma iki saat sonra etkisi başlayacak eğer dusme olduysa birşey yapma ama ateş şuruba rağmen yukseliyorsa o zaman ılık duş yaptır dedi çok şükür su anda dustu ateşi
Verdiği bağırsak ilacını da yoğurda karıştırıp verebilirsin dedi verdim yedi ama yemek çok az yedi bir gecede suzuldu çocuk 12.400 geldi tartıda ki bir hafta önce 13 kiloydu boyu da 90 cm dedi sağlık ocağı 87 cm demişti
Birde kızlar balgam için kongest diye bir şurup verdı ben hiç kullanmamistim bu şurubu vitamin olarakta maxi vitamol verdi kullanan varmı kızlar doktora dün ayağının acidigini ağladığını söyledim olur arada bu şurup eklem ağrılarına falan da iyi gelir dedi

Bugün arenin kontrolü vardı dr gittik. Gitmeden bi wc otutturayım dedim kıyameti kopardı. Çok ağladı. Hemen kaldırdım. Sonra dr anlattım. Bana hiç zorlamıcaksın dedi. Bi kere çişim geldi diyebilecek dedi. Ve çiş aralıklarını takip e alacaksın mesela yarım saat de bi yapıyorsa eğitime hazır değildir dedi. 3. 3,5 saat de yapması gerekiyor ki bu eğitimi verebilmelisin dedi. 3 yaşına kadar yolu var dedi. Bugünden sonra ben bi süre daha ara vericem.
Bencede canım en uygun zamanı beklemek gerek bende erteledim o yuzden inatlasmak istemedim elbet bir gün alisacaklar

Eve geldikten sonra niloya bebeğine sarılıp uyudu kaldı yatırdım bayağı uyudu ara ara ateşini kontrol ettim 37.5 civariydi sonra tekrar bir baktım 38.5 hemen pedifen verdim bir sure sonra düştü Dr ateşi oldu ateş dusurucu verdin iki saat boyunca bekle hiçbir şey yapma iki saat sonra etkisi başlayacak eğer dusme olduysa birşey yapma ama ateş şuruba rağmen yukseliyorsa o zaman ılık duş yaptır dedi çok şükür su anda dustu ateşi
Verdiği bağırsak ilacını da yoğurda karıştırıp verebilirsin dedi verdim yedi ama yemek çok az yedi bir gecede suzuldu çocuk 12.400 geldi tartıda ki bir hafta önce 13 kiloydu boyu da 90 cm dedi sağlık ocağı 87 cm demişti
Birde kızlar balgam için kongest diye bir şurup verdı ben hiç kullanmamistim bu şurubu vitamin olarakta maxi vitamol verdi kullanan varmı kızlar doktora dün ayağının acidigini ağladığını söyledim olur arada bu şurup eklem ağrılarına falan da iyi gelir dedi
Ben kullandım kongesti arende. Hastalık malesef bikaç sürüyor. Kilosuna da hiç takılma gayet iyi zaten düzeldigin de eskisi gibi yemeğe devam eder.
Tesekkur ederim canin yaş ilerleyince hastalıklar kaçınılmaz oluyor

Sagol canim aren nasil yüzü daha iyi mi
Yavaş yavaş kabuk bağlıyor ama görüntü kötü hala.

Ben kullandım kongesti arende. Hastalık malesef bikaç sürüyor. Kilosuna da hiç takılma gayet iyi zaten düzeldigin de eskisi gibi yemeğe devam eder.

Yavaş yavaş kabuk bağlıyor ama görüntü kötü hala.
İnşallah canım Dr 12 kilo olması gerek 400 gram fazla iyi dedi boyuda uzun dedi ama birden suzuldu sanki ona üzüldüm:KK43:

X