Annelerin Güncesi

ilk günlerdeki rahatlığımdan eser kalmadı oruç beni yavaştan vurmaya enerjim iiden düştü :KK43:
Bende oyleyim canım gündüz tansiyonum dusuyor esimde fena olmaya başladı çalışanlar için daha zor tabi güne erken başlıyorsunuz ve yatmaya firsatiniz olmuyor hava sıcaklıkları da yükselecekmis Rabbim sabrını verir inşallah eşime çok zorlanirsan tutma diyorum 9 gün tuttum tamamlamak istiyorum diyor

Kızlar bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var: elif ada beş gündür kusuyor ama sadece sabah ve akşam öğününde. Aynı şeyleri yiyor sabah bulamaç içinde maması olan akşam muhallebi ondada mama var. Yalnız öğle çorbasındada mama var ama onu kusmuyor. Beş gündür hasta boğaz enfeksiyonu var. Şimdi enfeksiyondanmı kusuyor bu çocuk anlamadım eğer öyleyse niye sabah akşam sizce?
Sadece boğaz enfeksiyonu mu var balgam da var mı mesala balgam kusturabilir inu sabah aksam cok ac olduğu zamanlarda boş mideye mi kusuyor, mamadan olsa öğlen yedigini de kusardı

alayim o zaman ya. En azindan daha az batar etraf. Kullanmazsada cani sagolsun
5 tane yeterli geliyo mu? Once emzirmeyu biraktirayim diyorum ama uygun fiyat gorursen alayim simdiden
Ben de çok kullanmadım. Bence çok rahatsız edici bir yapısı var. İlk etapta parka giderken filan kullanmayı düşünüyorum evde kullanmayı düşünmüyorum. Çok da uygun değil bence fiyatları. Eşimin aldıkları kötü bir markanın annemin aldıkları baby jem daha iyi. ikisi 24 tl galiba

Ben de çok kullanmadım. Bence çok rahatsız edici bir yapısı var. İlk etapta parka giderken filan kullanmayı düşünüyorum evde kullanmayı düşünmüyorum. Çok da uygun değil bence fiyatları. Eşimin aldıkları kötü bir markanın annemin aldıkları baby jem daha iyi. ikisi 24 tl galiba
O kadar pahalıya gerek yok bence ya civilden uygundu ben ordan almıştım geçen yıl 5 tl gibi bir fiyata zaten çok kısa giyecekler

Kızım bugün çok kaka yaptı ishal gibi değil ama sayısını bilmiyorum akşama kadar 4 defa yapmıştır poposu kizardi bu yüzden sonuncusunu temizlerken ağladı neden acaba çok yaptı yoksa bizimde diş mi gelecek

Kızım bugün çok kaka yaptı ishal gibi değil ama sayısını bilmiyorum akşama kadar 4 defa yapmıştır poposu kizardi bu yüzden sonuncusunu temizlerken ağladı neden acaba çok yaptı yoksa bizimde diş mi gelecek
Köpek dişlerini yamamlamadiysa o yapıyor ishal bizde öyle oldu patladı da rahatladik şükür

onlarda ici bez disi naylon sanki. Hani islaklik gelmiyo mu ki cocuga. Cokta bilmiyorum gerci nasil bisey oldugunu. o_O
Neyse bakayim daha onumuzde baya zaman var gibi olmadi almayayim bende. Hic dusunmemistim o kismin
Ablamdan biliyorum bormal külotun üstüne alıştırma külotu giydiriyodu şöyleki biz banyoda yok bezi açalım kapatalım derken bikaç kez yerlere işedi ama alıştırma külotu olsa indir oturt hemen bezi açıncada ben hepten penye külotla gezdiremem evde kafayı yerim valla :KK17:
Ramazandan sonra başlıcam bende inşallah ama hiiiç istemiyo

Ablamdan biliyorum bormal külotun üstüne alıştırma külotu giydiriyodu şöyleki biz banyoda yok bezi açalım kapatalım derken bikaç kez yerlere işedi ama alıştırma külotu olsa indir oturt hemen bezi açıncada ben hepten penye külotla gezdiremem evde kafayı yerim valla :KK17:
Bende bayramdan sonra başlamayı dusunuyorum inşallah zorlanmayiz benimki birkaç gün önce yine cisim geldi dedi ama goturmedim wc ye çünkü Ramazandan önce de demişti götürünce yapmadı 3 saat tuttu en sonunda ortalığa koyverdi hemde ard arda yine aynısını yapar orucken ugrasmayayim diye denemedim inşallah çok zorlanmayiz

Bugün iftardan önce kızım ayagim acıyor dedi ayağına baktım birşey yok ağlamaya başladı tekrar baktım acaba birsey mi battı ayağına oyuncak parçası falan diye yok hiçbirşey göremedim ama çok ağladı arkasından markete gidecektik hadi markete gidelim dedim sustu hemen terliklerini giydi normal şekilde yürüdü hatta koştu eve gelince bir daha da acıyor demedi neden öyle yapmış olabilir ki kızlar anlayamadım

o zaman 2 tane alayim ilk etapta rahatsiz eder kullanamazsam bosa gitmesin en azindan.

bende kafayi yerim gibi geliyo:bicak: dusunemiyorum habire kaka cis temizledigimi:bicak:
Insallah rahat kullanabiliriz. En azindan bi yere cikarken uyurken olsa bile raziyim

Kızlar sahuru yapıp tam yattik kızım uykudayken birden kusmaya başladı çok kustu elini yüzünü yikadim ustunu degistirdim çarşafları çıkardım makinaya koydum derken bir daha kustu ikincisi daha azdı ne oldu böyle anlamadım yarın da aynı olursa dra goturcem bugün kakasini da çok yapmıştı inşallah enfeksiyon değildir:KK43:

Sadece boğaz enfeksiyonu mu var balgam da var mı mesala balgam kusturabilir inu sabah aksam cok ac olduğu zamanlarda boş mideye mi kusuyor, mamadan olsa öğlen yedigini de kusardı
Canım balgamda var asist kullanıyoruz. Belki dediğin gibidir çok aç olduğu için kusuyor olabilir

Kızlar sahuru yapıp tam yattik kızım uykudayken birden kusmaya başladı çok kustu elini yüzünü yikadim ustunu degistirdim çarşafları çıkardım makinaya koydum derken bir daha kustu ikincisi daha azdı ne oldu böyle anlamadım yarın da aynı olursa dra goturcem bugün kakasini da çok yapmıştı inşallah enfeksiyon değildir:KK43:
Geçmiş olsun canım izmir sıcak ama belki üşütmüştür çünkü hem ishal hem kusma var diyosun

Bugün iftardan önce kızım ayagim acıyor dedi ayağına baktım birşey yok ağlamaya başladı tekrar baktım acaba birsey mi battı ayağına oyuncak parçası falan diye yok hiçbirşey göremedim ama çok ağladı arkasından markete gidecektik hadi markete gidelim dedim sustu hemen terliklerini giydi normal şekilde yürüdü hatta koştu eve gelince bir daha da acıyor demedi neden öyle yapmış olabilir ki kızlar anlayamadım
Dikkat çekmek için olabilir

canım ishali ve kusması devam ederse mutlaka doktora gidin sıvı kaybı olmasın belki yediği bişide dokunmuştur ama tahlil yaptıracaksanız mutlaka rota baktırın bizim ki ishal devamında gece kusmasıyla başlamıştı tabi inşallah değildir ama doktorlar bu ihtimali pek düşünmüyo ben kendim istemiştim tahlili ve öyle çıkmıştı yine dediğim gibi inşallah basit bi yediği bişi dokunmasıdır uyarmasam içim rahat etmezdi

gecmis olsun canim. Bi anlik bi durumdur insallah

X