Annelerin Güncesi

Kızlar sahuru yapıp tam yattik kızım uykudayken birden kusmaya başladı çok kustu elini yüzünü yikadim ustunu degistirdim çarşafları çıkardım makinaya koydum derken bir daha kustu ikincisi daha azdı ne oldu böyle anlamadım yarın da aynı olursa dra goturcem bugün kakasini da çok yapmıştı inşallah enfeksiyon değildir:KK43:
Geçmiş olsun canım umarım ciddi birşeyi yoktur

Simdi ortopediye gittim. Dizimde ileri derece meniskus yırtıgi varmis ameliyat dedi. Elimde kist varmış. Ayrica boynumda da boyun duzlesmesi ve kireçlenme varmis beyin cerrahina git dedi. Parmaklarimda da kireçlenme varmış ilerlerse ameliyat olacaksin dedi. Hangi birine uzuleyim bilemedim.:KK47::KK61: Ben çürümüş um resmen.
menisküs ameliyatı çok zor değil ama çocukla nasıl olur bilmiyorum canım geçmiş olsun

Sağol canım bağırsak enfeksiyonu ve boğazında hafif kızarıklık balgam varmış ateşi dustu çok şükür kusma ishal da yok inşallah çabuk toparlar Dr hafif bir enfeksiyon dedi
Oğlum da atlattı bağırsak enfeksiyonu. böyle bir salgın var demişti doktor. maflor verdiyse iki güne ishali filan kalmaz Can'ım. Bize de suprax diye bir vitamin yazdı sma ben hiç kullanmadım.hastalık çe ishal dışında hergün ver dedi ama bir doktora daha danışıp öyle başlıycam. ilaç içe içe bir hal oldu zaten oğlum. size de geçmiş olsun Can'ım.

Oğlum da atlattı bağırsak enfeksiyonu. böyle bir salgın var demişti doktor. maflor verdiyse iki güne ishali filan kalmaz Can'ım. Bize de suprax diye bir vitamin yazdı sma ben hiç kullanmadım.hastalık çe ishal dışında hergün ver dedi ama bir doktora daha danışıp öyle başlıycam. ilaç içe içe bir hal oldu zaten oğlum. size de geçmiş olsun Can'ım.
İnşallah sağol canım hatirladim senin oğlunda ishal olmuştu bize ishal için bakso diye bir ilaç verdi probiyotikmis içinde faydalı bakteriler var bağırsakları güçlendiriyor dedi yavrum tükendi resmen:KK43:

Kizim idrar yolu enfeksiyonu olunca suprax kullandık faydasını gördüm bence sende kullanabilirsin

Günaydın kızlar. Ramazan dolayısıyla buraya çok gelemiyorum.sahurda okudum geçmişi. Hasta olan bebrklerimize çoook geçmiş olsun Allah hepsine şifa versin. Yiğitde geçen hafta boğaz ve bağırşak enfeksiyonu geçirdi.hafif atlattı ama tam isal değildi ama günde altı kere falan kaka yapiyodu balgamli şekilde. Boğazdaki balgami öyle attı. Ateş olmadı bizde.iki gün gece oksurdu.şimdi iyi allaha sükür.yani çok büyük salgın var sanırım.

Selamm ben geldimm
Hasta olanlara cok gecmis olsun sayfalar almis basini gitmis
Aylardir korkudan erteledgim tirnak batamasi ameliyatini dun oldum. Harika bir doktor buldum cesaretimi topladm gittim sonunda. Kurtuldumm :)
geçmiş olsun hem de gözün aydın o zmn
minnoşun saçları da çok güzel olmuş :)

Selamm ben geldimm
Aylardir korkudan erteledgim tirnak batamasi ameliyatini dun oldum. Harika bir doktor buldum cesaretimi topladm gittim sonunda. Kurtuldumm :)
Korktuğun kadar var mıydı :)
Prensese de çok yakışmış at kuyruğu maşallah

iyiki doğmuş akifcik nice sağlıklı mutlu yaşları olsun sende iyiki doğurmuşsun güzel arkadaşım :KK200:
Evet ya iyiki doğurmuşuz biz bu bıdıkları...teşekkür ederim cnm:)
Doğum gününde canını acıtmasınlar annesi, yarın götürürsün aşıya
Ömrü uzun olsun, nice güzel yaşları olsun
Saol canmcm.malesef gittik aşıya çok mızmızlanmadı Allahtan
dogum gunu kutlu olsun oglunun. Nice yaslari olsun insallah:dua:

gecmis olsun canim tekrar. Cabuk gecsin i sallah.

Bizim ateste hala devam ediyo yoruldum 3 gundur
Teşekkürler cnm.amin:)
Canımm doğum gününüz kutlu olsun nice güzel sağlıklı mutlu yaşları olsun
İnş cnm tüm bebelerimizin.teşekkürler:)
Simdi ortopediye gittim. Dizimde ileri derece meniskus yırtıgi varmis ameliyat dedi. Elimde kist varmış. Ayrica boynumda da boyun duzlesmesi ve kireçlenme varmis beyin cerrahina git dedi. Parmaklarimda da kireçlenme varmış ilerlerse ameliyat olacaksin dedi. Hangi birine uzuleyim bilemedim.:KK47::KK61: Ben çürümüş um resmen.
Allah şifanı versin cnm.çok geçmiş olsun

sagolun kızlar şimdi geldik Dr dan bağırsak enfeksiyonu ve boğazında az kızarıklık ve balgam var dedi bağırsak güçlendirici toz,balgami için surup, birde iyileştikten sonra vitamin verdi bağışıklığı güçlenir dedi ishali yok bugün kusmasi da yok ama hiçbirşey yemedi çorba yaptım ağzına sürmedi neyse iyilessinde yer inşallah ateş dusurucu verdi birde cuma oglene kadar ateşin bitmiş olması gerek devam ederse konuşalım yine dedi
Birde ben bu dra ilk kez gittim ay ay gelişim ile ilgili bilgiler veriyormus bana 2 yasa kadar hepsini verdi ateş ishal hakkında bilgi kağıtları verdi ne yapılmalı ne yapılmamalı gibi Dr iyi bilgili ama muayene ederken al acele muayene etti oruç oruç beynim döndü sanki sonrasında oturup uzun konuştu herşeyi tek tek anlattı bu yönden iyiydi
geçmiş olsun cnm.bi an önce toparlanır yavrucuğun inş

gecmis olsun. Smear temiz vikar insallah

ben kesin emin oldum disten olduguna. 38-38.5 arasi hep. Aciyo diye agzini gosteriyo hic bisey yemiyo ishal ve mizmiz. Kabarmis altlarin ikisi birden. Patlamak uzere gibi. Yinede ya cikarsa diye tetikte beklemekten yoruldum resmen
sizede çok geçmiş olsun cnm

Canım akifin doğum günü kutlu olsun. Allah güzel ömür nasip etsin yavruna
Amin cnm.çok saol.

Çok geçmiş olsun cnm sizede
Günaydın kızlar. Ramazan dolayısıyla buraya çok gelemiyorum.sahurda okudum geçmişi. Hasta olan bebrklerimize çoook geçmiş olsun Allah hepsine şifa versin. Yiğitde geçen hafta boğaz ve bağırşak enfeksiyonu geçirdi.hafif atlattı ama tam isal değildi ama günde altı kere falan kaka yapiyodu balgamli şekilde. Boğazdaki balgami öyle attı. Ateş olmadı bizde.iki gün gece oksurdu.şimdi iyi allaha sükür.yani çok büyük salgın var sanırım.

Blackkcat Blackkcat canımçim akifin doğum günü kutlu olsun.sağlıklı uzun bi ömrü olsun inşallah.
Saol cnm.hepsinin inş...:)
Selamm ben geldimm
benden de gözünaydın cnm.çooooookkk geçmiş olsun.Şükür atlattın:)

X