Annelerin Güncesi

o zaman 2 tane alayim ilk etapta rahatsiz eder kullanamazsam bosa gitmesin en azindan.

bende kafayi yerim gibi geliyo dusunemiyorum habire kaka cis temizledigimi
Insallah rahat kullanabiliriz. En azindan bi yere cikarken uyurken olsa bile raziyim
Bende aldim alistirma kulodu valla bi kac kere olsun cis kaka temizlememis olurum ben disi naylon olanlarin tanesini 3 bucuk liraya biraz daha.iyi gibi olanlarin tanesini 5 liraya aldim ama disi naylon olanlar en iyisi hemen yika as kurusun tekrar giydir digerleri cabuk kurumuyor bide kullan at lari var ama biraz pahaliya geliyor

5 liraysa falan bisey degilmis cidden ya. Mutlaka almam lazim. Ig de sevi bebeninkini gormustum 20 kusurdu sanirim. Bu kadar ucuz oldugunu bilmiyodum. Biraz dolasip bakayim dediklerine. Tesekkur ederim

Günaydın kızlar...tüm hasta bebeklerimize Allah şifa versin...geçmiş olsun çok...
S Sunset5 Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim beterinden korusun....
Benim oğluşumda bugün 2 oluyor....2yıl önce bugün kucağımdaydı kuzucum..
Cumartesi iftardan sonra aile yemeğiyle küçük bi kutlama yapıcaz inş.
Aşıyada bugün gidecez inş çok canımız yanmaz.bu arada Akif şiddetli huysuz geceler iyice bitmiş haldeyim hala uykusu yok.ramazanda da hepten bozuldu düzenimiz.
Çocuklar annemdeler hep çok yoğunuz çalışıyorum ramazan sonuna kadar.kendinize dikkat edin kızlar Allaha emanet olun.hepinizi ve kıymetlilerinizi öpüyorum canlar....

Geçmiş olsun canım izmir sıcak ama belki üşütmüştür çünkü hem ishal hem kusma var diyosun

gecmis olsun canim. Bi anlik bi durumdur insallah
teşekkür ederim kızlar sabaha kadar ara ara öğürdü kusmaya çalıştı ama midesinde birşey kalmadığı için kusmadi sabah hafif ateş başladı ateş olcerin ayarı bozulmuş ayarlayip olcemedim ama hafif ateşi birşey yemedi eline kraker verdim en azından onu yesin diye yemedi elinde krakerle uyuyup kaldı sadece biraz su içti onu kusmadi çok şükür
L Leydiminik iyi yaptın canım söylemekle tabiki yaşadığımız tecrübeleri birbirimizle paylaşacağız bu kez farklı bir dra götürmeyi dusunuyorum bizimki çok yaşlı abimin çocuğunu goturdugu ve cevremde birçok kişinin gittiği tanınmış bir Dr var ona goturcem tahlil isterse rota da isterim canım

iyiki doğmuş akifcik nice sağlıklı mutlu yaşları olsun sende iyiki doğurmuşsun güzel arkadaşım

Doğum gününde canını acıtmasınlar annesi, yarın götürürsün aşıya
Ömrü uzun olsun, nice güzel yaşları olsun

dogum gunu kutlu olsun oglunun. Nice yaslari olsun insallah

gecmis olsun canim tekrar. Cabuk gecsin i sallah.

Bizim ateste hala devam ediyo yoruldum 3 gundur

Canımm doğum gününüz kutlu olsun nice güzel sağlıklı mutlu yaşları olsun

E Esinn10 canım sizede geçmiş olsun Allah şifa versin. Haziran bebeleri topluca hasta benimki de aşırı huysuz oldu herşeye ağlıyor hasta mı oluyor diye diken üstündeyim

Simdi ortopediye gittim. Dizimde ileri derece meniskus yırtıgi varmis ameliyat dedi. Elimde kist varmış. Ayrica boynumda da boyun duzlesmesi ve kireçlenme varmis beyin cerrahina git dedi. Parmaklarimda da kireçlenme varmış ilerlerse ameliyat olacaksin dedi. Hangi birine uzuleyim bilemedim. Ben çürümüş um resmen.

Simdid e kadin doguma gidiyorum smear almıştı sonucunu gosterecem umarim bisey çıkmaz kötü bi haber daha almaya dayanamam artik.

arkadaşımın ikizleri oldu hem ikiz hem haziran bebeleri hastaneye giderken huni mi getirsem acaba
Allah yardımcısı olsun valla:))

Canım çok geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah.

geçmiş olsun canım umarım smear sonucun ii çıkar

arkadaşımın ikizleri oldu hem ikiz hem haziran bebeleri hastaneye giderken huni mi getirsem acaba

Allah yardımıcısı olsun..

Simdid e kadin doguma gidiyorum smear almıştı sonucunu gosterecem umarim bisey çıkmaz kötü bi haber daha almaya dayanamam artik.

geçmiş olsun canım.. inşallah smear sonucun iyi çıkar.. doktora gitsek bizde neler çıkar Allah bilir. bugünümüze şükür..

Allah yardımıcısı olsun..

geçmiş olsun canım.. inşallah smear sonucun iyi çıkar.. doktora gitsek bizde neler çıkar Allah bilir. bugünümüze şükür..
Sağolasin canim vok şükür smear temiz çıktı. Buna sevindim.
Epeydir dr gitmeyi ihmal ediyordum ortopediye gittim neredeyse tum vucuduma emar cekildi ve bi sürü sey çıktı bide bunlarin tedavisi yok en cok da buna üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…