Annelerin Güncesi

masallah ya. Darisi basimiza.
Sey sorucaktim Alistirma kilotlarindan kullanmadin mi? Ben onlardan alirim en azindan daha az pislenir etraf diye dusunmustum. Kullanmamanin bi sebebi var mi merak ettim.
Alıştırma kilodunu kızımda alacaktım sağdan soldan gereksiz birşey faydasını görmedim falan gibi yorumlar duyunca hiç almadım. Oğlumda da hiç düşünmedim almayı. Açıkçası kullanmak doğru mu değil mi bilmiyorum. Yalnız şu altını ıslatacakki o ıslaklıktan rahatsız olup yapmayacak cümlesi çok mantıklı geldi bana

Dün akşam bezini değiştircektim her seferinde soruyorum zaten var mı diye kaçtı bağlamıyım diye gitti lazımlığına oturdu ilk defa çişini yaptı kalktı bakıyo a aa diyo :) sonra kakasını yapcaktı gel dedim tuvalete oturdu hemen bitti dedi git dedim lazımlığına otur oraya yapmış görünce korktu al al diyo bana :) sabah yine bezini açınca istemedi bağlatmak öyle dolaştı biraz dışarı çıkcaz diye bağladık
Kendi kendine alışcak gibi duruyo şimdilik ya bakalım

Dün akşam bezini değiştircektim her seferinde soruyorum zaten var mı diye kaçtı bağlamıyım diye gitti lazımlığına oturdu ilk defa çişini yaptı kalktı bakıyo a aa diyo :) sonra kakasını yapcaktı gel dedim tuvalete oturdu hemen bitti dedi git dedim lazımlığına otur oraya yapmış görünce korktu al al diyo bana :) sabah yine bezini açınca istemedi bağlatmak öyle dolaştı biraz dışarı çıkcaz diye bağladık
Bende havalar ısınmaya başlayınca ara ara açık bırakıyordum

Ben gereksiz buluyorum onları almıcam bezden bi farkı yok ki

Alıştırma kilodunu kızımda alacaktım sağdan soldan gereksiz birşey faydasını görmedim falan gibi yorumlar duyunca hiç almadım. Oğlumda da hiç düşünmedim almayı. Açıkçası kullanmak doğru mu değil mi bilmiyorum. Yalnız şu altını ıslatacakki o ıslaklıktan rahatsız olup yapmayacak cümlesi çok mantıklı geldi bana
onlarda ici bez disi naylon sanki. Hani islaklik gelmiyo mu ki cocuga. Cokta bilmiyorum gerci nasil bisey oldugunu. o_O
Neyse bakayim daha onumuzde baya zaman var gibi olmadi almayayim bende. Hic dusunmemistim o kismin

S sailormoon123 oyun terapi eğitimi ne cnm
katıldığımız panelde konuşmacı olarak bir oyun terapisti katılmıştı. benim de orada duyduğum birşey. özellikle 0/6 yaş dönemi çocuklarda yaşanan istismar gibi travmatik durumlarda kullanılıyormuş. Çocuklar başlarına gelen kötü olayları, boşanma , bir yakınını kaybetme gibi durumlarda neler hissettiklerini yetişkinlere Nasıl anlatacaklarını bilemediklerinden hırçınlık, içe kapanma gibi reaksiyonlar veriyorlarmış. Oyun terapisi böyle durumların teşhis çe tedavisinde kullanılan bir yöntemmiş. Ankara'da dört günlük bir eğitim var. Acaba katılsak mı diye sordum fayika fayika ya

masallah ya. Darisi basimiza.
Sey sorucaktim Alistirma kilotlarindan kullanmadin mi? Ben onlardan alirim en azindan daha az pislenir etraf diye dusunmustum. Kullanmamanin bi sebebi var mi merak ettim.
Ben de sen gibi düşünüyordum:)) Ama bu işte salivercez gidecek sanırım:)) Yine de bi incelemekte fayda var ince külot gibi olanları varsa denenebilir bence. En azından başka birine gitmek zorunda kalırsak filan.

Maşallah... Keşke benim oğlan da kendi kendine öğrense:)) Ben hiç ogretemeyecekmisim gibi geliyor da:))

Ben de sen gibi düşünüyordum:)) Ama bu işte salivercez gidecek sanırım:)) Yine de bi incelemekte fayda var ince külot gibi olanları varsa denenebilir bence. En azından başka birine gitmek zorunda kalırsak filan.

Maşallah... Keşke benim oğlan da kendi kendine öğrense:)) Ben hiç ogretemeyecekmisim gibi geliyor da:))
biz de beş adet var kızlar hem annem hem eşim almış hatırlatırsanız bir ara fotosunu koyarım

günaydınlar..

geçmiş olsun canım...

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim A Akaibu şimdi nasıllar ateşleri düştü mü? bizimki çok şükür düştü..
@Esin10 annene geçmiş olsun canım..
Sağol canım
Bebelere gecmis olsun iyilesirler hemencecik insallah.emre de ayni sekildeydi gecen hafta.bogaz enfeksiyonu vardi kullandgmz antibiyotik alerji yapti kizarik gezdi 3 gun.iki gundur daha iyi cok sukur.beni de bulanti mahvetti:KK43:emrede olmamisti hic ama bu cok fena:KK43:tansiyonum dusuyo midem surekli bulaniyo.dr a gitcm ogleden sonra ilac verir belki:KK43:yemek bile yapmak istemiyorum kokusu berbat geliyo
Emreye de geçmiş olsun canım seninde bulantilarin bir an önce geçer inşallah

Kızlar alıştırma kulodu ben oğluma almıştım ama çabuk kurumuyordu yetismiyordu yani sonra giydirmedim ama misafirlikte falan bence de iyi olur hem bez bağlamak zorunda kalmayiz hemde kısa süreliğine de olsa tutar çişi

Hasta bebeklere çook geçmiş olsn kızlar. E Esinn10 annenede geçmiş olsn.
Bizde de dün oğlum merdivenlerden düştü hemen acile götürdük. Yüzü çok kötü içim gidiyor resmen. Dr yüzeysel gözüküyor kontrol altında tutalım dedi. Çok şükür bişey olmadı ama yüzü :KK43:
Geçmiş olsun canım üzülme düzelir yüzü. Allah beterinden korusun yavrunu

Aynen
onlarda ici bez disi naylon sanki. Hani islaklik gelmiyo mu ki cocuga. Cokta bilmiyorum gerci nasil bisey oldugunu. o_O
Neyse bakayim daha onumuzde baya zaman var gibi olmadi almayayim bende. Hic dusunmemistim o kismin
Aynen canm içi bez dışı naylon ıslaklıgi hissediyor bizde var 2 tane arada giydirip dplastiriyorum ama ramazan sonrasi bıraktırcam inşallah is görür bence

Aynen

Aynen canm içi bez dışı naylon ıslaklıgi hissediyor bizde var 2 tane arada giydirip dplastiriyorum ama ramazan sonrasi bıraktırcam inşallah is görür bence
alayim o zaman ya. En azindan daha az batar etraf. Kullanmazsada cani sagolsun
biz de beş adet var kızlar hem annem hem eşim almış hatırlatırsanız bir ara fotosunu koyarım
5 tane yeterli geliyo mu? Once emzirmeyu biraktirayim diyorum ama uygun fiyat gorursen alayim simdiden

Kızlar bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var: elif ada beş gündür kusuyor ama sadece sabah ve akşam öğününde. Aynı şeyleri yiyor sabah bulamaç içinde maması olan akşam muhallebi ondada mama var. Yalnız öğle çorbasındada mama var ama onu kusmuyor. Beş gündür hasta boğaz enfeksiyonu var. Şimdi enfeksiyondanmı kusuyor bu çocuk anlamadım eğer öyleyse niye sabah akşam sizce?

Kızlar bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var: elif ada beş gündür kusuyor ama sadece sabah ve akşam öğününde. Aynı şeyleri yiyor sabah bulamaç içinde maması olan akşam muhallebi ondada mama var. Yalnız öğle çorbasındada mama var ama onu kusmuyor. Beş gündür hasta boğaz enfeksiyonu var. Şimdi enfeksiyondanmı kusuyor bu çocuk anlamadım eğer öyleyse niye sabah akşam sizce?
Enfeksiyondan kussa sürekli kusar canım oğlumda yasamistim mamadan kusuyor olabilirmi diye dusundum ama öğle ogununde de veriyormussun kusmuyormus anlayamadım canım devam ederse dra Daniş istersen kullandığı ilaç varmı belki yan etkisi olmuştur

X