Annelerin Güncesi

Sağol canım size de çok geçmiş olsun kotu olmuş Allah korumuş oğlunu yüzünü mu çarpmıştı

Çok geçmiş olsun canım. çok mu kötü yüzü. :KK43: iyileşir ama şimdi çok küçükler hücreleri hızlı yenileniyo. kalmaz iz falan

Gecmis olsun canım içim fena oldu insaallah duzelir hemen

Tekrardan geçmiş olsun canım çabucak iyileşir inşallah yavrum

Geçmiş olsun canım ya şişti mi yüzü :KK43:
Sağolun kızlar. Alnının ortası şişti. Burnunun kenarları yara oldu. Yrn atarım resim. Allah beterinden korusun. 2 yıldır ilk kez böyle düştü.

Hasta bebeklere çook geçmiş olsn kızlar. @Esinn10 annenede geçmiş olsn.
Bizde de dün oğlum merdivenlerden düştü hemen acile götürdük. Yüzü çok kötü içim gidiyor resmen. Dr yüzeysel gözüküyor kontrol altında tutalım dedi. Çok şükür bişey olmadı ama yüzü :KK43:
Çok geçmiş olsun canım. Çok şükür bişey olmamış yaralarida Biran önce geçer inşallah.

Son düzenleme:
Ucretsiz izinden sonra gecen yıl işe başladım 1 yıldır kızıma eşim bakiyor hemde çok güzel bakiyor. Bugün okulda bi arkadas 15 aylik ve 3 aylik cocugunu bakiciya birakio işe başlayacağını söyledi.
Aman kredi borcun yoksa bakiciya falan baktirma işe başlama dedim. Ben mi cok supheciyim bilmiyorum ama bdv yi okuyunca psikolojim bozuluyor neler oluyor dünyada bazen kızıma eşimin bakmasını bile istemiyorum paranoyak olacam
Canim tek paranoyak sen değilsin. Bende bakıcıya bırakıyorum aslında çokta iyi bakıyor biliyorum ama biara gitmek istemedi sanırım dönemsel bişeydi ama kafamda kurdukça kurdum. Neyseki şimdi isteyerek gidiyo ama benim kafama takıldı o. Sadece o değil gerci yolda giderken bile kaciracaklar vs die sıkı sıkı tutuyorum çocuğu.
Her sabah kahvaltıda öyle kötü haberler izliyoruz ki korkar oldum herseyden.

bende işten geldim.kucağıma alır almaz fark ettim ateşi. bütün gün çok halsizmiş. kötü olursa ara demiştim ama aramamışta, kızdım kendi kendime. ama oda çok yok ateşi die aramak istemedi heralde. ben panik olmuyum die. yoksa aramışlığı var ateşi çok yükselince.
neyse geldik eve ateşini ölçtüm 37.6 üzerini soydum 38 oldu. sonra baktım 38.9 a kadar cıktı. dolven verdim.şimdi 38.8 :KK43: yarına kadar sabredebilirse doktora götürücem. acile gitmek istemiyorum çünkü acilde pratisten doktorlar var ve pek bi faydaları olmuyo maalesef :KK43:

Bizimde ayni 39u gorduk ciplak geziyo evde. Calpol verdim dusuyo yarim saat sonra yine cikiyo. Biseyde yemiyo memeye yapisik oturuyoruz

inşallah düşmüştür bızdıkların ateşi :dua:

Gökçeden bana mı geçti ne :/ Boğazım çok aciyo
sana da geçmiş olsun canım zencefil bal karışımı çok ii geliyo yutkunma zorluğuna

Bizde de dün oğlum merdivenlerden düştü hemen acile götürdük. Yüzü çok kötü içim gidiyor resmen. Dr yüzeysel gözüküyor kontrol altında tutalım dedi. Çok şükür bişey olmadı ama yüzü :KK43:
çok geçmiş olsun canım rabbim beterinden korusun yüzünde olunca daa bi kötü oluyo insan benim kızımda kaydırakdan düşmüştü geçenlerde bir yanağı komple morarmıştı geçene kdr o kdr kötü hissettimki

günaydınlar..

geçmiş olsun canım...

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim A Akaibu şimdi nasıllar ateşleri düştü mü? bizimki çok şükür düştü..
E Esin10 annene geçmiş olsun canım..

Çok geçmiş olsun canım geçen betülde son 3 basamaktan düştü baya bi ağladı ama bişey olmadı çok şükür

Bebelere gecmis olsun iyilesirler hemencecik insallah.emre de ayni sekildeydi gecen hafta.bogaz enfeksiyonu vardi kullandgmz antibiyotik alerji yapti kizarik gezdi 3 gun.iki gundur daha iyi cok sukur.beni de bulanti mahvetti:KK43:emrede olmamisti hic ama bu cok fena:KK43:tansiyonum dusuyo midem surekli bulaniyo.dr a gitcm ogleden sonra ilac verir belki:KK43:yemek bile yapmak istemiyorum kokusu berbat geliyo

Bebelere gecmis olsun iyilesirler hemencecik insallah.emre de ayni sekildeydi gecen hafta.bogaz enfeksiyonu vardi kullandgmz antibiyotik alerji yapti kizarik gezdi 3 gun.iki gundur daha iyi cok sukur.beni de bulanti mahvetti:KK43:emrede olmamisti hic ama bu cok fena:KK43:tansiyonum dusuyo midem surekli bulaniyo.dr a gitcm ogleden sonra ilac verir belki:KK43:yemek bile yapmak istemiyorum kokusu berbat geliyo
emreye çok geçmiş olsun canım
umarım sana da bulantı için bişi verir doktor da biraz rahat edersin

Çok geçmiş olsun canım. Çok şükür bişey olmamış yaralarida Biran önce geçer inşallah.

inşallah düşmüştür bızdıkların ateşi :dua:

sana da geçmiş olsun canım zencefil bal karışımı çok ii geliyo yutkunma zorluğuna

çok geçmiş olsun canım rabbim beterinden korusun yüzünde olunca daa bi kötü oluyo insan benim kızımda kaydırakdan düşmüştü geçenlerde bir yanağı komple morarmıştı geçene kdr o kdr kötü hissettimki

Geçmiş olsun canm:KK43:

günaydınlar..

geçmiş olsun canım...

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim A Akaibu şimdi nasıllar ateşleri düştü mü? bizimki çok şükür düştü..
E Esin10 annene geçmiş olsun canım..

Geçmiş olsun canım inşallah çabuk iyileşir

Çok geçmiş olsun canım geçen betülde son 3 basamaktan düştü baya bi ağladı ama bişey olmadı çok şükür

S Sunset5 cnm su çiçeği olmasın senin ki de

Çok sağolun kızlar. Attım resmi. L Lilium3 yok değil.

Sizede çok geçmiş olsn cnm. Bulantıda en iyi seni ben anlarım. Beni bi tek zofran kesiyordu oda belirli bi süreligine.

Geçmiş olsun canım bulantılarında biran önce geçer umarım

gecmis olsun canim. Bende bulantidan cok cektim. Kendini cok kotu hissedersen direk acile gidip serum isteyebilirsin. Insan rahatliyo azda olsa. Banada S Sunset5 gibi son care zofran i vermislerdi. Kemoterapi alan hastalarda mide bulantisi icin kullaniliyomus genelde. Etkili olan tek sey o olmustu

S Sunset5 ben basları okuyamadım bi durum var sanırım kusura bakma sdce resmi görünce atladım ole su çiçeğimi diye gecmiş olsun ben biraz okuyim baslara dogru

X