Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun canım gökçeye.elif ada hala iyileşmedi ateş hep yükseldi acile gittik iğne yazdı boğazı şiş sabah vurdurucam. Herşeyi kusuyor inş. Antibiyotik hemen rahatlatırda çocuk bişeyler yiyebilir.
iğne çabuk ayağa kaldırıyor. inşallah iyi gelir ilaçlarıda hemen iyileşir elif ada.

Annem rahatsız son günlerde geçen hafta karnında sancı vardi sabaha karşı siddetlenmis acile goturmus Abim birşey bulamamışlar ya mideden ya da on iki parmak bağırsağından olabilir endoskopi istemiş Dr annem istememiş ilaç yazmış Dr bugün çok kötüydü oructa tutuyor anne gel hadi beraber iftar yapalım dedim çok kötüyüm gelemem dedi çok üzülüyorum anneme babamda yok yalnız herşeye kendi koşturuyor benimde çok faydam olmuyor elimden geldiğince birşeyler lazım olunca çocukları annem için markete gönderiyorum ya da eşime söylüyorum sağolsun hallediyor ama onun dışında yardımcı olamiyorum düzelir inşallah
geçmiş olsun canım. ama o halde oruç tutması çok yanlış. annemde de var benzer şeyler ultrasonda bişey cıkmamış. haftaya endoskopi yapılacak.

bizimde ateş bazen gün içinde 37 leri biraz geçiyo ama ben ilaç vermiyorum üstünü soyuyorum elini yüzünü yıkıyorum fln hastalık hali olmadığı sürece sıcaklardan ateş basıyo gibi geliyo bana
bende işten geldim.kucağıma alır almaz fark ettim ateşi. bütün gün çok halsizmiş. kötü olursa ara demiştim ama aramamışta, kızdım kendi kendime. ama oda çok yok ateşi die aramak istemedi heralde. ben panik olmuyum die. yoksa aramışlığı var ateşi çok yükselince.
neyse geldik eve ateşini ölçtüm 37.6 üzerini soydum 38 oldu. sonra baktım 38.9 a kadar cıktı. dolven verdim.şimdi 38.8 :KK43: yarına kadar sabredebilirse doktora götürücem. acile gitmek istemiyorum çünkü acilde pratisten doktorlar var ve pek bi faydaları olmuyo maalesef :KK43:

bende işten geldim.kucağıma alır almaz fark ettim ateşi. bütün gün çok halsizmiş. kötü olursa ara demiştim ama aramamışta, kızdım kendi kendime. ama oda çok yok ateşi die aramak istemedi heralde. ben panik olmuyum die. yoksa aramışlığı var ateşi çok yükselince.
neyse geldik eve ateşini ölçtüm 37.6 üzerini soydum 38 oldu. sonra baktım 38.9 a kadar cıktı. dolven verdim.şimdi 38.8 :KK43: yarına kadar sabredebilirse doktora götürücem. acile gitmek istemiyorum çünkü acilde pratisten doktorlar var ve pek bi faydaları olmuyo maalesef :KK43:
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Bizimde ayni 39u gorduk ciplak geziyo evde. Calpol verdim dusuyo yarim saat sonra yine cikiyo. Biseyde yemiyo memeye yapisik oturuyoruz

Geçmiş olsun canım Allah allah noluyor bu çocuklara ya hepsi dökülüyor bu aralar.

Bizimde ayni 39u gorduk ciplak geziyo evde. Calpol verdim dusuyo yarim saat sonra yine cikiyo. Biseyde yemiyo memeye yapisik oturuyoruz
Aynı şeyleri yaşadık canım bu dördüncü günümüz. Şimdi dişini gösteriyor acıyor diye. Acaba dişden dolayı mı böyleler diye düşünmeye başladım. İnşallah Rabbim şifalarını verir. Yalnız iki Gökçede aynı gün ateşlendi tesadüf

Aynı şeyleri yaşadık canım bu dördüncü günümüz. Şimdi dişini gösteriyor acıyor diye. Acaba dişden dolayı mı böyleler diye düşünmeye başladım. İnşallah Rabbim şifalarını verir. Yalnız iki Gökçede aynı gün ateşlendi tesadüf
Baktim da alt taraflar bembeyaz hafifte hkabarmis gibi. Ama bilemedim disten dolayi cikar mi ki bu kadar

Boğaz enfeksiyonu mu acaba. Bizde genelde boğaz enfeksiyonunda ateş zorluyor
Bizde oyle mi acaba dedik. Yoksa bi grip bu kadar ateş yapmaz. Yarın sabah işe gitmeden doktora gidicez. Birde geçen gün size sorduğum soğuk algınlığı ilacını kullanmamıştım. Leydiminik in abisi gribi ilerlemişse kullanabilir demişti.bugün grip ilerleyince abimin eski eşini aradım. Hastanede çalışıyo. Gökçenin doktoru ile de arası iyi. Rica ettim sordu o ilacı. Doktor verebilir demiş. Etkili bi ilacmış. Birazdan vericem inşallah biraz rahatlar sesıde kısildi iyice. Ateşİ 38 in altına düstü sonunda. Ama çıplak geziyo resmen.

X