Annelerin Güncesi

az önce ASM yi aradım. 13/06 yazmışsınız ama aşıyı 31/12 de olmuş aşı için ama aşının arası 6 ay olması gerekmiyor mu diyorum haftaya da getirseniz olur diyor. 1 temmuz tatil şimdiden tatil moduna girmiş arkadaşlar.. Allah annelere babalara önce sabır versin. hadi biz biliyoruz da farkındayız ya bilmeyen anneler ne olacak.. sinir küpü oldum şuanda..

Biz aralıkta olmuşuz takvimde mayıs yazıyor Dediğin gibi farkında olmasak bir ay önce yapacaklardı aşıyı

Hastanelerin isimlerini karistirmisim onu diyecektim bende. Ucreti ne kadar peki doktorun? Guzel ilgileniyo mu? Ilac falan cok veriyo mu vitamin istah acici vs
200 lira . Cok guzel ilgileniyor istedigin zaman tel arayip soru sorabiliyorsun (ben gece 3 te bile aramistim). Cok yumusak cok bilgili ve guler yüzlü. Ilaci biraz fazla veriyor olabilir vitamin mutlaka veriyor. Biz dr cok seviyoruz cok memnunuz. Konyanin en iyi doktoru diyorlar.Tavsiye ederim.
Bu arada geçmiş olsun canim benim kız da çok istahsiz bayagi zayifladi kemikleri çıkıyo diş diye düşünüyorum. Gecen hafta idrar enfeksiyon u cikmisti antibiyotik kullandık simdi gecti mi tekrar bakilacak idrara. Bu hafta cişini alabilirsem tabi.

Cok uykum var cok susadim cok da işim var. Eşim kizimi babannesine götürdü bende evde bilgisayarda islerimi yapacam yoksa ne mümkün?

beni de sabah aradilar asm den. 18 aralikta yapilmis bizim asi. aradan 6 ay gecmesi gerek ama elimizde asi sikintisi var. Bitmeden yapalim yarin gelin dediler. Dahagec olmasindan iyi dedi kadin.
Tamam dedim.
Sonra tekrar aradi. merkezden aramislar asi tedarik edilmis biraz daha gelecekmis. O yuzden cuma gunu yani ayin 17sinde gel dedi. 6 ay sure olmas onemliymis oyle dedi hemsire.

anladim canim. Onceki gittigimiz doktor en son cikarken cocuga tatli borek corek ne buluyosan yedir kilo alsin dedi. Ben bakakaldim biraz. Sonrada gulerek bize yasak olan ne varsa yedir yani dedi. Bi daha hayatta gitmem oraya.
200 de cokmus ama bakalim bi yer bulamazsam icime sinen oraya giderim. Ilac ta kullanmak istemiyorum dersem zorla icirtecek degil sanirim. Adam gibi diyalog kurabileyim bana yeter modundayim.
Gecmis olsun elife de. Gecmistir insallah

Bayan dr mu dedi bunları.?
Ben bir kere bayan dr gittim hic bi soruma cevap vermedi bi daha da gitmedim. Anlayışlı ilac vermek istemezsen bisey demez. Birde medicana da dr eylem hanim varmis. Arkadaslarim oraya götürüyor tabi ben hiç gitmedim

Evet canim o dedi. Dondan bi omceki gidisimde benimde soruma cvp vermedigi duymamazliktan geldigi icin bi daha gitmicektim zaten. Hastalaninca esim ille oraya gidelim diye tutturmustu ama bi daha gitmem. Medicanaya da bakayim bi tesekkur ederim

Ay bu uzaktan eğitim ne illet bisey. Hafta sonumu mahvetti. Birde sinavi var uff
bende bu kadar zor olacağını düşünmemiştim derslere katılım zorunluluğu vardı bir de güya uzaktan eğitim ama bildiğin hocalar yoklama aldı bi de keşke sınavlarda online olsaydı böyle aralıklı saatlerle bütün günüm kampüs de öldü
bide geçmiş benden onu gördüm

dün iftarda ananemlerdeydik bayaca kalabalık bi halde. abimin kızı var 9 yaşında kızım ona delirdi o da öyle güzel ilgilendiki giderken bizimle gelsin diye ağlama krizlerine girdi hanım abimin kızında gelmem diye tutturdu neyse ikna güç bela çıktık annem gelirken dayımın 9 yaşında kızı var onu getirmiş tabi uyuyodu bizimki görmedi sabah delirmiş sevinçten annem diyo ki kızı rahat bırakmadı
şimdide abimin eşi aradı bu akşam kızı gelecekmiş kalmaya yarın da bütün gün onla olacak çok mutlu oldum o kdr seviyo ki ablalarını hatta bütün kuzenlerini arkadaşlarını sokaktaki oyun oynayan çocukların bile arasına karışmak istiyo hemen
şu yemesi düzene girse tuvalet eğitimi de tamamlansa oyun grubuna vermeyi düşünüyorum

Evet canim o dedi. Dondan bi omceki gidisimde benimde soruma cvp vermedigi duymamazliktan geldigi icin bi daha gitmicektim zaten. Hastalaninca esim ille oraya gidelim diye tutturmustu ama bi daha gitmem. Medicanaya da bakayim bi tesekkur ederim
Baştan savma iş yapıyo o kadin. Bir de
Medicanaya bak canim iyi dr diyorlar eylem hanima

Hizmet ici eğitim var uzaktan eğitim bayagi ders calisiyorum not aliyorum belli bi zamandan sonra zor geliyor oyle şeyler. İşimle ilgili olmasa yeni biseye asla baslamam zorlaniyorum valla.

Bizim dayımızda on yaşında gördümü deliriyor deyiiii deyiiii diye :))

bizimde ateş bazen gün içinde 37 leri biraz geçiyo ama ben ilaç vermiyorum üstünü soyuyorum elini yüzünü yıkıyorum fln hastalık hali olmadığı sürece sıcaklardan ateş basıyo gibi geliyo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…