Annelerin Güncesi

Demi ama. Tek ben değilim böyle düşünen. Ona bişey olacak die ödüm kopuyo

Evet canım ya dün kardesimle konuştuk bu katili yakalanamadi diye insallah yakalanır bir an once ruh hastası ortalıkta geziyor herkes tanıyor onu artık umarım yakalanır
Üzülecek bişey yok şeftali konusunda canım. Benim canım bi sürü şey çekiyor şuaralar. Örneğin çikolata olsada yesem. Tatlıya dayanamıyorum.
inşallah bulursun seftaliyi canım bende tatlıyı severim ama Ramazanda yiyemiyorum bugün tatlı yaptım yemedim sadece dondurma yiyiyorum

Sağolun kızlar ay valla kafayı yedirtir bunlar bi de ikinciyi yapcakmışım ikisi bir büyüsünmüş diyenlere ben bunu nasıl büyütüyorum gel gör diyesim var
Çocuk büyütmek çok zor uzaktan söylemek kolay ben kızıma hamile kaldigimda herkes çok cesaretlisin dedi ben hiç aldırış etmedim evet oyleyim dedim doğumdan bir gün önce alışverişe çıktık eşime yarın kızımız doğacak uykusuz geceler başlayacak ya herkes hakliydi sanırım ben ne cesaretleymisim korkmaya başladım dedim eşim geçmiş olsun olan oldu artık dedi doğumdan bir gün önce tirstim

Gecen hafta erken dogum gunu yapalim dedik hanfendiyi aldik fotografciya gittik hatira oksun cektirelum dedik elbisenin ustune hirka giydirmistim tutu cikartmam diye baskadi aglamaya yarim saat agladi cektirmeden ciktik baska sefere dedik.Evde de ayni muhabet devam etti herseye agliyor d.gunu kutlamasi mahvoldu zoraki pasta kestik gozlugunu takip yedi hanfendi.Iki yas senromunun gozune vurdu

Kimsecikler yok.
Bakıcımızın kucuk kızı hastaydı. Ondan gökçeye geçti sanırım. Dün sarılmayın desekte sarıldılar falan. Gökçenin burun tutmuyor. Gözüde akiyo sürekli. Bide ne yediyse kustu bugün. Babasının üstü başı köfte ve yoğurt oldu yer yanlış olsa da kustuğu çok iyi oldu. Acayip balgam çıkardı. Eve geldik banyo yaptırdım. Sıkıca giydirdim. Birazdan süt içirip peditus ve balgam sökücü vericem.

Gecmis olsun canim. Rahatlamistir biraz kusunca fistik

Geçmiş olsun canım bir an önce iyileşir inşallah Gökçe
Bizim 17.dişimiz çıkmış hiç farketmedim 18.de kabarmış o biraz zorluyo sanırım acıyo diyo yavrucak üst
azılar tamam yakında inş.
çok zorlanmadan çıkar inşallah canım ben hiç göremiyorum arkaları ama diş sıkıntısı olsa anlarım artık tecrübe ettim:)

Gecmis olsun canim

Annem rahatsız son günlerde geçen hafta karnında sancı vardi sabaha karşı siddetlenmis acile goturmus Abim birşey bulamamışlar ya mideden ya da on iki parmak bağırsağından olabilir endoskopi istemiş Dr annem istememiş ilaç yazmış Dr bugün çok kötüydü oructa tutuyor anne gel hadi beraber iftar yapalım dedim çok kötüyüm gelemem dedi çok üzülüyorum anneme babamda yok yalnız herşeye kendi koşturuyor benimde çok faydam olmuyor elimden geldiğince birşeyler lazım olunca çocukları annem için markete gönderiyorum ya da eşime söylüyorum sağolsun hallediyor ama onun dışında yardımcı olamiyorum düzelir inşallah

Geçmiş olsun canım gökçeye.elif ada hala iyileşmedi ateş hep yükseldi acile gittik iğne yazdı boğazı şiş sabah vurdurucam. Herşeyi kusuyor inş. Antibiyotik hemen rahatlatırda çocuk bişeyler yiyebilir.

geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatır

geçmiş olsun anneciğine bende geçen anneme diyorum kaç yaşındasın hala çocukların için koşturuyosun halbuki bizim onun için koşturmamız gerek artık severek yapıyorum dese de gerçekten yoruluyo artık kıyamıyorum ama çalıştığım için bişi yapamıyorum üstüne hala sürekli bana bişiler yapıyo

inşallah hızlıca iileşir kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…