Annelerin Güncesi

Bugün çok sessiz burası önce okumaya yetişmez dim bugünde fırsatım oldu giriyorum ama hep aynı sayfa oruç vurdu galiba:)

Ben heveslenip evde kendi capimda domates limon falan ekmistim. Bi ara misafirlerimiz vardi gostermistim. Minicik cikmislardi o zaman. Marketten aldigim domateslerin cekirdeginden ekmistim. Onlardan da meyve cikmayabiliyomus. Oyle soyleyince bi uzulmustum. Bi hafta sonra kiz ben sana domates biber ektim demisti (mustakil evleri var bahcelerinde biseyler yetistiriyolar) sevinmistim bende. Sandim ki bi saksi domates bi saksi da biber. Esim simdi getirdi. Kiz bildigin uzun balkon saksilarin dan bi tanesine domates birine biber ekmis bir suru. Bahcelerinden salatalik kayisi patlican kiraz ne bulduysa toplamis gondermis. Acaip saskinim hala. Kizi cok sevmistim ama pek yakin davranamiyodum. Cocuklari olmuyo tedavi goruyo. Her gorusmemizde de illa ki gokce de oluyo. Cocuk bana yapistikca kendimi kotu hissediyodum. Uzulur falan diye.
Haftaya hafta sonu guzel bi sofra hazirlayip iftara cagirayim. Bi de hediye alayim firsat bulursam

Bende çok şükür 5 gündür çok rahat oruç tutuyorum. Ama iftar sonrası tükettigim tatlıyı anlatamam. 51 ile başladım ramazana bakalım kaç ile bitiricem.

Ne güzel canım sürpriz olmuş sana bende çocuğu olmayan kişilerin yanında çocuklarımı hiç kucagima alıp sevmem dikkat ederim hep inşallah Allah o arkadaşına da bir evlat verir

Bu akşam eşimin teyzesinin oğlu aradı bayramda tatile gidecek misiniz beraber gidelim diye esimde bayramda dusunmuyoruz erken daha dedi biz genelde ağustos gibi gidiyoruz birde eşim bayramda tatil yapmak istemiyor çocuklar bayram da akraba ziyareti yapmaya alissin diye hiç arastirmadik otel fiyat falan almadik oğlanın okul isi var tercih yapıp ondan sonra gitmeyi dusunuyoruz bakalım ne olacak

Bende çok şükür 5 gündür çok rahat oruç tutuyorum. Ama iftar sonrası tükettigim tatlıyı anlatamam. 51 ile başladım ramazana bakalım kaç ile bitiricem.

Ben yemiyodum ama dün akşma eşime doğumgünü oastası yaptım ondan yedim bi dilim o da gelirken tulumba tatlısı almış 7 tane yedim

Dün iyiyim diye yazdım kendime nazar verdim bugun başım agriyorgündüz bir şeyim yoktu iftardan sonra başladı

Bi dün akşam biraz başım ağrıdı benim ilaç almadan geçti çok şükür

Yani haklısınız bencede biz artvin tarafına gidecez ama eşimin dayısı var orda çok yaşlı bu tarafa gelemiyolar kv deme filan demişki biz betülü göremeyiz heralde ömrümüz yetmez gibilerinden bende üzüldüm öyle demesine onlarında hiç çocuğu olmamış eşime de ilgilidirler 2013 te gitmiştik en son bakalım o kadar yolda betülle çıldırmazsam bizede değişiklik olacak

Cidden çok sessiz burası ya ben eski topağımı özledim
Ramazan dolayısıyla sanırım
Bende eskisi gibi giremez oldum. İşyerinde çok yoruluyorum. Eve geliyorum. Yemek yap gökçe ile ilgilen. Evi toparla derken daha da yoruluyorum. Bide eşim ramazanda erken geliyor. O yüzden yemeği daha erken hazırlamak zorundayım.
Bugunde geç kalktık. Eşim kahvaltı yapmadan gitti. Biz gökçe ile yaptık. Sonra gökçeye banyo yaptırdım. Bi sürü isim var ama yapmaya halim yok ;( yatsam bi 10 saat daha uyurum.

İyi olur gitmeniz canım Betulu görürler inşallah kolay geçer yolculuğunuz
Tum gun iftardan sonra sunlari yiyecegim diyorum. Haliyle yiyemiyorum. Ertesi gun de yemedigime pisman oluyorun
ben var ya hergun kızıma bir şeftali soyuyorum soyarken canım nasıl istiyor akşam yicem diyorum ama bir tane bile yemedim dunde eşim yedirdi şeftaliyi kızıma nasıl canım istedi akşam olsun şeftali yicem dedi bende yersin mutlaka ben kaç gündür yicem diyorum yiyemiyorum sen yersin inşallah dedim

Kzlar acil sorum var
Gecen sene aldgim nivea cocuk gunes koruyucu komple dolu. atiyimmi bunlarn tarihi nekdar oluyo

Kizima yemek hazirliyodum. Tam aldim zetinyagi olan yagdanligi. Kulpu elimde kaldi alt kabi yere dustu. O dususun hizyla icinde ki yag benim cenemden asagisina Daha yeni yikattigim sereli 1 hafta olmayan haliya. Yeni sildigim mutfak dolaplarina her yere sicradi. Hali silmekle iflah olmaz.
Haliya mi yanayim dolaplara mi giden canim zeytinyagina mi yoksa beceriksizligimemi bilemedim

Ayyy cok kötü olmuş yaaa kolay gelsin

Kötü olmuş ya oruçsun bi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…