Annelerin Güncesi

Aynen bizimkilerde toplanıp bizim bahçede yaparlardı hep benim annem Afyon lu ben marketten aldım ama ince bayağı Aydın da yapılmış karton kutuda 20 tane var içinde
Kurban bayramına denk gelecek canım gününde olursa ama fatih 1 ay erken doğmuştu bakalım hayırlısı
Hayirlisiyla sağlıkla dogsun kızcen inşallah canım
Bi ip ucu veriyim burdaki 3 bebeli iki anneden birisiyimisim değiştirdim geldim bende
Nasıl tanımam 3 çocuklu iki anneden birini:)))

Kader ortagiiimmm:)

Siz alıştıniz oruca ben daha yeni bssliycam yarın.benim malum günler uzadıkça uzadı ilk üç günü tutamadim.
Çok şükür iyi geçiyor canım sadece ikinci gün zorladı beni bir ara halsizlestim baktım tansiyonum dusmus hemen uzandim sonra geçti havada serinledi 3 gündür o yuzden rahat geçiyor

Eskiden babaannem yapardı ama şimdi yaşlı yapamıyo benim kp de 30 gün boyunca sahurda erişte yiyo en çok o tok tutuyomuş

Eskiden babaannem yapardı ama şimdi yaşlı yapamıyo benim kp de 30 gün boyunca sahurda erişte yiyo en çok o tok tutuyomuş
Gerçekten hamurlu yiyecekler tok tutuyor annem hep yufka yer geçen sene oğlum annemde kalıyordu beraber sahur yapıyorlardı oğlum annanem beni öyle doyuruyor ki hiç acikmiyorum diyordu bu sene de o istedi yufkayı onun için aldım guzel yiyiyor maşallah

bende karpuz peynirle geciririm sahuru hep acayip tok tutuyo annemlere dediydim nasi dayaniyon diyo bugun 3.gunumdu sukur sikintisiz geciyo hatta hangi ara iftar oluyo anlamiyom ben tereddutteydim tutamam zannediyodum iyi gecti insallah boyle gider ev isini de cikariyom aradan vakit geciyo bugun camlari sildiydim baska bigun de gardrobumu hepten silerim

Bende zamanı anlamıyorum çabuk geçiyor akşam da sahura kadar yatmiyorum çamaşır katliyorum ütü yapıyorum gündüz hasret kaldığım sigarami iciyorum sahur oluyor:)))

Bende zamanı anlamıyorum çabuk geçiyor akşam da sahura kadar yatmiyorum çamaşır katliyorum ütü yapıyorum gündüz hasret kaldığım sigarami iciyorum sahur oluyor:)))
ben iftardan 1 saat sonra nehirle disari cikiyom parka falan gidiyozbirazda dolasip eve geliyoz o gelince uyuyo bende o ara bol bol icerim sigarami ondan sonra da sahuru yapip yatarim zaten az sonra atistirir yatarim acyip uykum var

Çok şükür iyi geçiyor canım sadece ikinci gün zorladı beni bir ara halsizlestim baktım tansiyonum dusmus hemen uzandim sonra geçti havada serinledi 3 gündür o yuzden rahat geçiyor
bende zorlsnacagimi sanmıyorum. zaten emzirme yi de biraktk daha da kolaylaştı.bide ankara bi kaç gün ısındı gibi oldu dün akşam üstünden sonra yine soğumaya başladı resmen usuduk çocuklarla bugün ogleden sonra bu serinlikle kolay olur oruç tutması .eşimin işleri çok yoğun o bile susamadim hiç diyo gelince.

ben iftardan 1 saat sonra nehirle disari cikiyom parka falan gidiyozbirazda dolasip eve geliyoz o gelince uyuyo bende o ara bol bol icerim sigarami ondan sonra da sahuru yapip yatarim zaten az sonra atistirir yatarim acyip uykum var
Bende sahurdan sonra bayılıyorum resmen Allahtan kızım 10 da kalkıyor o saate kadar uyuyorum

Ben geçen sene birkaç gün denedim çok zorlandim tutamadım hem emziriyordum hemde daha küçüktü yeni yürümeye başlamıştı sürekli peşinde dolaniyordum bu sene hem emzirme yok hem biraz daha büyüdü daha rahatim benim esimde hergun sahurda bu yakarmi acaba diye soruyor hazirladiklarima ama gündüz susamiyormus iyi geçiyor diyor

Karpuz peynir ozelliklede ramazanda benimde en sevdiğim.
Ya şu gardrop işini niye hatırlattın benim de çok işim var onunla toptan indirilip silinecek tam olarak kisliklapr kalkmadi havalar isinmadi gi için onlar bi düzene sokulacak. ama gözümde çok buyuyo bu sene bu iş her sene ilk iş yazlık kışlık ayırıp arAdan cikartirdim bu sefer her işi yaptım ama bunu salladikca salladim.

Yumurta hasladim sofrayi falan hazırladım bi çay yapıcam ama erken yemek için ya çocuklar erken yiyince sabaha aç kalkiyolar.dün ikiye dogru yedikk kızım sabah acıkmisim ben dedi. bi bucuk saat falan uyusam kâr iki bucuga doğru kalkıp çayı yaparım ezana kadar da yemiş oluruz.bekliyim dedim ama bekliyemiycem gozlerim gidiyo resmen.iyi geceler kizlar size ben kacar:)

İyi geceler canım bende bizimkileri uyandırırken mahvoluyorum kalmiyorlar en sonunda eşime de oğluma da kalkmayin sakin yatın ben yer yatarım dedim sonra ikisi de dikildi ayağa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…