Annelerin Güncesi

Canim bende vardi gerci hala var.Ben diyete katiyetle uydum cunku diyete ragmen insilun kullandim.Bence riske atma ne olur ne olmaz o yuzden diyete uygun haxirla.Zaten dr ona diyet listesi vermistir.

Canim bende vardi gerci hala var.Ben diyete katiyetle uydum cunku diyete ragmen insilun kullandim.Bence riske atma ne olur ne olmaz o yuzden diyete uygun haxirla.Zaten dr ona diyet listesi vermistir.
Anladim canim tesekkur ederim. Sorayim ben o zaman onu. Olmadi o gelmeden cagirayim kvleri. Hamile kizin yaninda o yiyemeyecekken biseyler hazirlayip yemek biraz garip olacak

Var mı öğrenen? Sanki S sailormoon123 te öğretiyordu
Hastalanınca ben yarım bıraktım Can'ım. Malum Ankara'da havalar hala soğuk gidiyor. Adana'da da kp klozet büyükmüş aparat küçük gelince devam edemedim. Ama kakasını artık tuvalete yapıyor. Arada aklına gelirse çişini söylüyor. Havalar ısınınca tekrar başlıycam . Alıştırma külodu giydir bir nebze daha kolaylaştırıyor. Benim en çok zorlandığım tuvaletten çıkmak istemiyor oyun yaptı. Haliyle üşüttü. Sana da kolay gelsin Can'ım

Bu yazdığını ben de yapıyorum. Hastalıkla birlikte bir kilodan fazla verdi. Mümkün değil kahvaltı yapmıyor günlerdir. Ben de iki gündür çorba veriyorum yarım kase içiyor

Benim yengemin çıkmıştı. O hiç dikkat etmiyordu ve sonuç olarak her yeri şişmiş ti bence kesinlikle dikkat edilmeli.

Kızlar oyuncu annenin yeni kitabını alan var mı bez bırakma emzik bırqkma falan deyor işimize yarar mı acep
ben almadım ama bu konulara giriyomu ki sanki hiç öyle postlarına denk gelmedim ig de

benim arkadaşımın vardı aşırı dikkat etti buna rağmen erken doğum yaptı şeker tansiyonu tetiklemişti sanırım çok emin değilim
gerçi sende iptal etmişsin en güzeli

Oldu bilin bakalım ben kimim

Oğlanı uyutuyum derken ben de uyumusum yemegi sindirmeden yatinca midem yaniyor dogal olarak
ben midem çok yanınca süt içiyorum iyi geliyo

Gokce hala uyuyo
Aksam 7:45 di uyudugunda 12 saatten fazla uyumus
dün çok yoruldu belki de

dün akşam annem odasına gitti bende tvye daldım biraz kızım da kaş göz arası annemin yanına gitmiş nası bağırıyo anne gel diye bende anneme bişi oldu fln sandım bi panik koştum ben kız bağırıyo ananeee napiyoooo ananeee nolduuu meğer annem namaz kılıyomuş ay beni aldı bi gülme kız sordukça gülüyorum annem kızardı bozardı alamıyorumda çocuğu şeytan işte dedim bu kez başladı dönmeye ortada şeytan dedi şeytan dedi annem selamı verdi odadan kaçtım

alemler bu cocuklar ya
Benim ki de bizi gorurse kilarken onumuze gecip anne napiyo diyo. Secdede kalk kalk diye basimi kaldirmaya calisiyo. B

Bugünde önce babasını aramış konuşup sohbet ettiler sonra bi baktım A Akaibu aramış çaldı mı artık bilmem saat 8de tuş kilidi koymak şart oldu
yaa evet hemen kapatti. Kapatmasaydi konuscaktim acip

ben vermiyorum ama uzun süredir tahlilde yapılmadı temmuz kontrolünde belli olur değerine göre

bi dahakine musait olursan kapatma annesi sohbet edelim

ben epeydir hatta 8 aydan beri vermiyorum neredeyse. Yediklerine dikkat ediyorum biraz o kadar. Tahlilde yapilmadi gerci uzun suredir.
i Dun gece doktorkar sitesinde birsey okudum dort ay ila bir yas arasi demir ilaci almayan cocuklarda zeka geriligi olur diyor acikcasi ben de veemedim ama canim da sikilmadi degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…