Annelerin Güncesi

Kızlar oyuncu annenin yeni kitabını alan var mı bez bırakma emzik bırqkma falan deyor işimize yarar mı acep

Buraya yazamiyorum pek orucken oruç olmama rağmen zaman çok hızlı geçiyor durmadan bulaşık yemek ugrasiyorum esimde ramazanda sofraya yemeklere çok önem veriyor valla isim daha da zorlaştı bugün yaprak sarcam dedim yanına ne yapcan diye sordu çorba yeter dedim olmaz dedi ana yemek yapman lazım bende senin çerez diye kabul ettiğin o sarmayı satmakla 3 saatim gitcek zaten dedim haklisin madem yanına az lahmacun ya da pide söyleyelim dedi iyi söyle dedim:)))

Gunaydin kizlar..

Sabahtsn beri bir cay kasigi polen ve yaklasik 2 su bardagi su disinda hic bisey koyamadim agzina :KK43:
Bugünlerde bizde de iştahsızlık var inşallah geçer bir an önce normale dönerler canim
Kızlar keremalpin el parmak aralarinda kızarıklıklar oldu neden olmuş olabilir. Geçer diye bekledim kaç gündür. Hiç rahatsızlık duymuyor çocuk, kaşıntı filan yok. Kafama takıldı gecmeyince. Bir de kavimler göçü hala duruyorsa beni de katın araniza. En azından foto filan atacağım zaman kolaylik olur. Nereye başvurmam lazım katılmak icin:)
Geçmiş olsun canım bencede gecmezse cildiyeye götür canim
Biz de bugun oğlusumla aşi olduk o hepatit a ben tetanos boyumuz 6 cm uzamış 78 ken 84 olmuş ama kilomuz 300 gr artmış sadece 12.3 persantil değerlerimiz hep yuzde ellilerde o yuzden memnunuz halimizden:anne:
maşallah canım ayrıca senin doğumda yaklaşmış neredeyse hangi ayda doğacak bebis

Bime pepe oyun seti gelmisti onun icinden cikan ikili yapbozlar biri. Digeri de bime gecen gelen sayi yapbozu.
Hepsini tek tek buluyo yapiyo. Sirayla masaya diziyo. Sonrada bi yandan gulerek cigliklar esliginde hepsini dagitiyo. Sonra tekrar basa:deli: bi de her yaptigini gosterip soyluyo. Bak 3u yaptim diyo. Bunu deyince kesinlikle evet annecim 3 u yaptin demem lazim. Sonra o da evet 3 u yaptim bak 3u yaptim diyo tekraaarrr tekraaarrr. Siyiricam:deli:

Bu kdar uzun süre aynı şeyle oynaması güzel ama betül çok kısa süreli oynuyo aynı şeylerle

Ya biz her sene eşimle bi akşam istanbula sultanahmete giderdik iftar eder gezerdik hatta ben ne varsa yer içerdim bu senede aynısını yapalım dedik ama eşim dünki patlamadan sonra gitmek istemiyo bu hale gelmemize çok üzülüyorum ya

Bu kdar uzun süre aynı şeyle oynaması güzel ama betül çok kısa süreli oynuyo aynı şeylerle
Bir tek yapboz yaparken boyle. Icinde sayi resim olan seylere ayri bi ilgosi var. Cizgifilm actigimda bile bu kadar uzun sure bakmaz hic kalkmadan. Bir de benimde oturmami sart kosmasa iyi olacak ama bunada sukur. En azindan oturup dinleniyorum bedenen

Kızlar Kerem Alp bugün saçlarıma taktı bi ara. Saçlarım arkadan bağlı aralardan çıkmış, illa tutturdu düzelt diye düzelttim yetmedi bu sefer sacimin toplanmış kısmını tutup kediye at kedi yesin diye ağlamaya başladı. Sacimi çıkarmaya çalışıyor allahım alem bu çocuk:)) Zorla unutturdum, saçlar gidiyodu yoksa:)))

Kızlar annem senelerdir sahurda hep yufka yer önceden kendisi yapıyordu şimdi hazır alıyor pişmiş yufka kuru oluyor yiyeceğin kadarını islatiyorsun sofra bezine sariyorsun yumuşacık oluyor gözleme börek falan yapılıyor ya da dürüm gibi yapabiliyorsun dün gözleme yaptım çok güzeldi bütün günde tok tuttu tavsiye ederim denemenizi

Kızlar annem senelerdir sahurda hep yufka yer önceden kendisi yapıyordu şimdi hazır alıyor pişmiş yufka kuru oluyor yiyeceğin kadarını islatiyorsun sofra bezine sariyorsun yumuşacık oluyor gözleme börek falan yapılıyor ya da dürüm gibi yapabiliyorsun dün gözleme yaptım çok güzeldi bütün günde tok tuttu tavsiye ederim denemenizi
biz aslen yozgatliyiz. Orda cok yapilor yufka. Hemen hemen herseyi yufkayla yerler hatta. Boyum kadar yufkayi ust uste dizerlerdi annemler onceden. Bi bahceye toplanirlardi. Her gun birine yalarlardi. Yiyecegimizde islatir yerdik.
Simdi o kadar yapamiyolar. Hem yapacak yerde kalmadi hemde telaslar degisti.
Hazir yufkalarda hic onlar gibi olmuyo. Ozlemisim resmen.
Paketlere konulanlar gibi kare katlayip icine peynir koyardi annem. Tavada tereyaginda bir tarafi iyice citir citir olana kadar pisirirdi. Diger tarafini hafif pisirir durum yapardi. Yanina da zeytin domates salatalik cay:kk77: :halay:
Tokta tutuyo dedigin gibi.
Fena canim cekti ya :işsiz: hazir yufka var evde onla bari yapayim gece:kk77:

Bime pepe oyun seti gelmisti onun icinden cikan ikili yapbozlar biri. Digeri de bime gecen gelen sayi yapbozu.
Hepsini tek tek buluyo yapiyo. Sirayla masaya diziyo. Sonrada bi yandan gulerek cigliklar esliginde hepsini dagitiyo. Sonra tekrar basa:deli: bi de her yaptigini gosterip soyluyo. Bak 3u yaptim diyo. Bunu deyince kesinlikle evet annecim 3 u yaptin demem lazim. Sonra o da evet 3 u yaptim bak 3u yaptim diyo tekraaarrr tekraaarrr. Siyiricam:deli:
:KK70::KK70: cok tatlisiniz

Bugünlerde bizde de iştahsızlık var inşallah geçer bir an önce normale dönerler canim

Geçmiş olsun canım bencede gecmezse cildiyeye götür canim
maşallah canım ayrıca senin doğumda yaklaşmış neredeyse hangi ayda doğacak bebis
Kurban bayramına denk gelecek canım gününde olursa ama fatih 1 ay erken doğmuştu bakalım hayırlısı

Kizlar gebelik de sekeri cikan var mi aranizda ?
Gorumcem buraya gelecekmis. O geldiginde iftara davet etmeyi dusunuyorum. Ama gebelik sekeri cikmis. Perhize gore yiyorum hep diyodu. Arada kacamaklar olabiliyo mu? Yoksa katiyetle uymasi mi lazim listeye?

Oğlanı uyutuyum derken ben de uyumusum yemegi sindirmeden yatinca midem yaniyor dogal olarak

X