Annelerin Güncesi

Gece 12 de yatti gece benimle sahura kalkti emdi sabaha kadar 10 kere kalkmistir. Hala ogle uykusuna yatmadi:KK17:sallamaktan yoruldum besikte tepinmekten yorulmadi

Canım bizde bugün gittik sağlık ocağına aşımızı olduk. Boyu 82 cmmiş 86 olmuş kilosu 9900 müş 11.800 olmuş tabi kıyafetlerle. Doktor maşallah iyi toparlamış kendini dedi. Bir dahaki kontrol için 27 Eylül yazdı.
oh maşallah canım ne güzel haberler biz de şöyle bi toparlasak başka bişi istemem aylardır 10 kiloda sayıyoruz
Akşama iftars misafirim var şimdi oturdum bi belim ağırmış valla
oo erken başlamışsınız misafire ben önce bi iftara davetli olayım sonra davet edeyim diyorum :KK53:

Canım bizde bugün gittik sağlık ocağına aşımızı olduk. Boyu 82 cmmiş 86 olmuş kilosu 9900 müş 11.800 olmuş tabi kıyafetlerle. Doktor maşallah iyi toparlamış kendini dedi. Bir dahaki kontrol için 27 Eylül yazdı.
Masallah guzel kilo almis canim cidden
Akşama iftars misafirim var şimdi oturdum bi belim ağırmış valla
iyi cesaret etmisin cidden. Biz bu gun kvlere gitcez. Tatli yaptim sadece. Ona ragmen pert oldum.
Biraz alisayim oyle cagiracagim herkesi. Ya da regl oldugum hafta herkesi aradan cikartirim :KK70:

Hala uyumadi bu cocuk normal degil bugun.iftara kardeşime davetliyiz. Aksam orada dursa bari.

oh maşallah canım ne güzel haberler biz de şöyle bi toparlasak başka bişi istemem aylardır 10 kiloda sayıyoruz
oo erken başlamışsınız misafire ben önce bi iftara davetli olayım sonra davet edeyim diyorum :KK53:

iyi cesaret etmisin cidden. Biz bu gun kvlere gitcez. Tatli yaptim sadece. Ona ragmen pert oldum.
Biraz alisayim oyle cagiracagim herkesi. Ya da regl oldugum hafta herkesi aradan cikartirim :KK70:
Bizimle beraber 10 kişiyiz annemle kv ablamlar sarma bile sardım tatlı da irmik helvası

Bende ramazanda her işi regliye bırakıyorum hele misafir alacaksam mutlaka regl olurken cagiririm:))
Bizimle beraber 10 kişiyiz annemle kv ablamlar sarma bile sardım tatlı da irmik helvası
masallah canım bende yaprak aldım sarma yapcam sahura kadar uyumayip sarmayı dusunuyorum ama uykum gelirse yarın sararim

İnşallah toparlar canım memeyi bırakınca iştah artması oluyor mutlaka. Midesi büyüdükçede yemek ister

Günaydın herkese çok şükür ilk günü oruçtan yanasıkıntısız atlattım ama kv ve kp e fena rezil oldum
1. Vukuat - sabah balkon yıkarken tabureyi aşağı düşürdüm onların çanağa çarptı bi parça kırılmış haberleride yok tabi bana diyolarki bizim tv sadece star ı gösteriyo sizinki çalışıyo eyvah dedim böyle böyle oldu kp parça aldı tamir etti

2. Vukuat- beraber çarşıya gittik otopark fişini radyonun üstüne sıkıştırmıştım otoparktan çıkacaz fiş yok içeri kaçmış çıkarayım edetim derken radyoyı komple çıkardım yerinden iyi bi araba değil bizimki eşim sanayide silikonla yapıştırtmış meğer çekince gelmiyomuş öğrenmiş oldum

3. Vukuat- iftara et kızarttık tencerede yağ duruyodu hadi kokmasın dedim başka bi tencerenin kapağını kapadım üstüne oda sıcaktan heralde yapıştı kaldı uğraştım açamadım kv uğraştı açamadı kp eşim seferber oldular yok kapak açılmıyo sonra eşim dedi ısıtalım tekrar açalım neyse ısıttılar o sıra kp kapağı zorldı kapak açıldı ama kulbu koptu :kızgın::oha::ruh::ruh:
Baya bi sabrin sinanmis canim. Geldi mi hep birden geliyor sanırım:)

X