Annelerin Güncesi

dr oetker in hazır un helvası top top yapıp eritilmiş çikolata bulayıp soğutuyorum ben çok güzel oluyo benim gibi hazırcılara duyrulur :KK49:

benimkide topak kalıyo gücüm yetmedi :) çok severim aman zaten beceremiyim hergün yaparım bu sefer :halay:
kizlar ben un helvası yapmanin cok kolay bi yolunu biliyorum unu tavaya koy baska hic bisi koymadan biraz koyulasana kadar kavur cok surmuyo zaten az koyulassa yeter sonra yarim cay bardagindan az fazla sivi yag ekle iyice karistir topaklanacak gibi olursa az daha yag ekle sonra sicak su ekle suyu hemen cekiyo seker ekle iyice karistir tadina bak biraz tatli olmasi lazim eksikse biraz daha seker at soguyunca tatli tadi azaliyor en fazla 15 dk da bitti :KK66:ben ilk suyu isitip yanima koyuyorum cok kolay oluyor hicte topaklanmiyor tavsiye ederim

Ben sizin gibi romantik duygusal şeyler yazamıyorum bebeyim benim olayım ayar gider ve çemkirme :)))
Canim once bebisine gecmis olsun daha yeni gordum fotolari sinek isirigi gibi duruyor muz kabugunun ic kismini o yerlere surersen kasintiyi ve kabarikligi gideriyor bilgin olsun :KK66:
Bu arada Canim kavimler gocunden cikmissin neye kirildin tatlim ya yanlis bisimi soyledik.

X