Annelerin Güncesi

Oglum bıraktı emmeyi kızlar yani şu anda öyle görünüyo.ama ben sabahtan beri Ağlıyorum ya bu kadar zorlanacagimi hiç tahmin etmedim. Oğlumdan çok ben zorlanıyorum. Sürekli gözümün önüne doğumdan beş gün sonra yogun bakimdaki ilk emzirdigim an geliyo.nasıl hevesle emmisti. Şu anda gözlerimden akan yaşı durdursmiyorum.sacmaliyorum sanırım ama acayip duygusalim.öf neyse içimi dokuyum dedim.
o kadar iyi anliyorum ki. Ama bi sekilde kescez mecburen. Tesellimizde bu durumun onlar icin daha iyi olmasi. Bakalim biz napcaz

fotokopi kağıtlarının olduğu kutuyu saklıyorum :ıslık:
bende hepimizin cok asina oldugu bi kutu kullancam:halay:

hmm. bende dün paketleme kısmını kafamda hallettim hemde işine yarayacak şekilde bi kutu olacak.. büyüklüğüne hediyeleri koyma aşamasında halletmeyi düşünüyorum...

gelsin fotokopi kutuları...

bende ufaktan notlar yazıyorum :KK68:

o kadar iyi anliyorum ki. Ama bi sekilde kescez mecburen. Tesellimizde bu durumun onlar icin daha iyi olmasi. Bakalim biz napcaz

bende hepimizin cok asina oldugu bi kutu kullancam:halay:
bez kutusu :rolleyes:

biz onlara bağımlıymışız :KK70: dün akşam oynuyo hiç yapışmadı bile hani şöyle bi yanaşsa vereceğim bence çocuklar normal biz anormaliz. onlar zamanı gelince bırakıyorlar ama biz dertleniyoruz.. aslında ne güzeliz biz yaaa... seviyorum sizi bi ben değilmişim böyle olan.. artık bireyim büyüdüm diyor annesi...(sana derken aslında kendime de diyorum)
Aynen o büyük ben küçük gibi davraniyoruz. Sadece iki kere aciyo oğlum meme dedim çocuk bidaha ysklasmadi.anlayışını seviyim onun:anne::KK200:.bu kadar olgunlukla karşılanır ancak.azaltmaya çalıştım olmadı. Ama acidi diyince bana kiyamadi oglusum:KK61:

Aynen o büyük ben küçük gibi davraniyoruz. Sadece iki kere aciyo oğlum meme dedim çocuk bidaha ysklasmadi.anlayışını seviyim onun:anne::KK200:.bu kadar olgunlukla karşılanır ancak.azaltmaya çalıştım olmadı. Ama acidi diyince bana kiyamadi oglusum:KK61:
Bende acıdı dedim gidip gelip öptü şimdi boks yapıyor..

Kızlar benim memişler :skandal:
Sizde durum ne ? İlkinden sonra idare ediyordu ikincide :silah:

Baktim ya yok:skandal: bi yatak odasina bakmadim gokce uyanssin bakcam ama oraya goturdugumude sanmiyorum.:kızgın:
8 bucuga geliyodu eve girerken. Gokcenin uyku saati olunca aglar hep. Onunla ugrastim uyuttum derken. Aksam hic aklima gelmedi. Eve girerkende bir suru bezle girdik zaten.
Insallah araba da dir. Esimi aradim asagi inince bakcak:kızgın: avm de biyere biraktiysam kendime cok kizcam. Ilk yaptigim sey olmayacak zaten:kızgın:

Moralim bozuldu ya ne salagim. Bi posete sahip cikamadim. Daha yeni aklima geldi bi de:kızgın:

X