Annelerin Güncesi

yarın öğle saatlerinde elimde olacakmış kargom bizim muhaberattan sonra kargo şubesini de delirttim bencesi
öğlen elinde olur canım.. dağıtıma erken çıkıyorlar zaten... 12 olmadan sende olur.. kapağının baş harflerini bizimle paylaşmadın ya aşkolsun...

öğlen elinde olur canım.. dağıtıma erken çıkıyorlar zaten... 12 olmadan sende olur.. kapağının baş harflerini bizimle paylaşmadın ya aşkolsun...
kargoların kampüse uğrama saatleri belli aksilik olmazsa öğlen saatinde gelir sanıyorum en geç 13:00 gibi foti paylaşmış olurum.. ilk harflerinden çıkarmadım ben ya başka şeylerden yakaladım

kargoların kampüse uğrama saatleri belli aksilik olmazsa öğlen saatinde gelir sanıyorum en geç 13:00 gibi foti paylaşmış olurum.. ilk harflerinden çıkarmadım ben ya başka şeylerden yakaladım
iyi o zaman nasıl olsa bizde yakalayamayız sen yakalayamadıysan söyle bari...

Dün arkadaşım verdi kargoya ama tee 6.30 da dolayısıyla eline çarşamba ulaşacak en erken
ilk başlarda hediyeyi elden veririm dedin sonra e ve l harfleri var dedin sonra kalpli postitler ve gösterilen kutu var D deterjan a giden paket ne kadar çok senin hediyene benziyor diye düşünüyorum.

haksız mıyım?

Sayin kapagim lutfen bi bakabilirmisn kargo taikibine zira benm evime kargocular hep gelmeme taraftari subeden aliyorm.genelde kargolari. Ozellkle ptt ve yurtici yle gonderdysen geri gtmesnden.korkuyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…