Annelerin Güncesi

bencede eksik foto da bize göderdiği daha önceki foto ama ben fayika ya teşekkür ederim sayesinde gerçek tencerem de beni aklından geçirebilmiştr belki

o sırada beni bile açıkladı baksana... artık ne yaptıysan gerçekleri de arada söyledi...

ben bişi yapmadım ki ya herşey onun başının altından çıkıyo ama yazık arada kendi tenceresini patlattı

darısı başımızaa eşim erken geldi bugün demin dışarı çıktı aşağıda muhabbet etmiş sokak kapısının sesini duydum koştum meğer o çıkmış aman be dedim senmisin :)

ay yazık adamcağıza ya :))

darısı başımızaa eşim erken geldi bugün demin dışarı çıktı aşağıda muhabbet etmiş sokak kapısının sesini duydum koştum meğer o çıkmış aman be dedim senmisin :)
nobet tut en iyisi asagida

Bende bilmiyom ki nerde olduğunu

Ne yazmıştı ki
okuyamadim ki bende bisey yazdigini gordum. Gokce elimden cekince sayfa yenilendi. Baktim yazi yok . Merakli melahat olarak sordum hemen tabiki

Giriş kapısına arka oda görüyo valla gitcem oturcam camda odada bişey yok napcam deli deli orda :)

Bi yandan kurabiyeleri paketliyorm biyandan burayi takip ediyorm bugn gelmicek bnce bana yarn bekliyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…