Annelerin Güncesi

düşüncelerimi yazıyordum o sırada kapağımı öğrendim sildim. bence deterjana reika aldı... dün o kalpli postit paylaşmıştı hatırlıyor musun? bide saçlarla ilgili bir not vardı. deterjanın kızının saçları maşallah.. galiba leydi değil onu yazıyordum..:işsiz:

bencede eksik foto da bize göderdiği daha önceki foto :dondurma: ama ben fayika fayika ya teşekkür ederim sayesinde gerçek tencerem de beni aklından geçirebilmiştr belki :spor:

o sırada beni bile açıkladı baksana... artık ne yaptıysan gerçekleri de arada söyledi...

ben bişi yapmadım ki ya herşey onun başının altından çıkıyo ama yazık arada kendi tenceresini patlattı :KK70:

darısı başımızaa eşim erken geldi bugün demin dışarı çıktı aşağıda muhabbet etmiş sokak kapısının sesini duydum koştum meğer o çıkmış aman be dedim senmisin :)

ay yazık adamcağıza ya :))

darısı başımızaa eşim erken geldi bugün demin dışarı çıktı aşağıda muhabbet etmiş sokak kapısının sesini duydum koştum meğer o çıkmış aman be dedim senmisin :)
nobet tut en iyisi asagida :deli:

Bende bilmiyom ki nerde olduğunu :KK70:

Ne yazmıştı kio_O
okuyamadim ki bende :KK70: bisey yazdigini gordum. Gokce elimden cekince sayfa yenilendi. Baktim yazi yok . Merakli melahat olarak sordum hemen tabiki:bicak:

Giriş kapısına arka oda görüyo valla gitcem oturcam camda odada bişey yok napcam deli deli orda :)

Bi yandan kurabiyeleri paketliyorm biyandan burayi takip ediyorm bugn gelmicek bnce bana yarn bekliyorm

X