Annelerin Güncesi

bende ramazandan sonraya erteliyorum.zaten herzam diyorum ya uykusu düzelmeden içimden hiçbişe gelmiyo.ayrıca geçmiş olsun bende dün kızımla voleybol oynadım bu sabah üzerimden kamyon geçmiş gibi hissediyorum.her yerim ağrıyo helede omuzlarımı oynatamıyorum

Senin kapağın benim canım:KK53:
Tabi inanmadın dimi:KK70::KK70:ah ahh

Cnm geçmiş olsun.ben de hala sancılı olurum reglileri.ay bide bacaklarım kasılır üzerine zor basarım neyseki yarım gün sürer.birde baş ağrısı 2 güne uzar

Bana kim alcak:KK66:

Benim tek yanlışım gece yatarken ve uykumdan uyanıp yemek yemem.bi bıraksam bu huyumu hamilelik önceme dönerim.geçenlerde hastayken midem pek bişe almadı 3 kilo gitmiş.tabi şimdi hemen geri aldım:mad:
Sağol canim vallahi yaslaniyorum sanirim hemen yoruluyorum bugunlerde hic halim yok mecburen ayaktayim hep kizimin asisi var bu hafta hemsireye soyleyecegim genel bir kan tahlili yaptirayim kanima demirime hormonlara baksinlar
Sana alacak kisi sanki isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim ama bilemiyorum icimden öyle geldi:))

Bende gecen cekiliste kutu bulamamistim sonra nevresim takimi almistim onun büyük kutusu vardi cekilise katilirsam kullanirim diye saklamistim:))) ama katilmayinca kaldi ilk hediyemi de kargo kutuya koymustu

Ben ayakkabı kutusuna koyucam.benim de mi az acaba:110:
Aslında az değil ama yetti kutu rahatlıkla
Benimde ayakkabı kutusu küçük geldi aldım kutu tam sığdı kenarlarını da bantladım oh bitti işim :)
Bnde kutu ayarlayamadim ayakkbi kutusu yanlis anlasilablir :KK70:
aralara para sıkıştırırsan pek yanlış anlaşılmaz :p

Sağol canim vallahi yaslaniyorum sanirim hemen yoruluyorum bugunlerde hic halim yok mecburen ayaktayim hep kizimin asisi var bu hafta hemsireye soyleyecegim genel bir kan tahlili yaptirayim kanima demirime hormonlara baksinlar
Sana alacak kisi sanki isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim ama bilemiyorum icimden öyle geldi:))
Yani yarın kargo gelebilir diyosun.ay çok heyecanlı

açlık şekerime baktırmıştım biraz yüksekti ama pek oralı olmadım.açlıktan titriyoeum resmen gece kalkıp.eşin gelmedi mi canım.çok sevindim kızçenin iyiye gitmesine
Canim o biraz yuksekse uc bes ay sonra daha da yuselitor bence sen seker yukleme ve insilun diren testi vs yaptir cunku gece uyanip acliktan titremek pek normalgelmedi bana

Canim o biraz yuksekse uc bes ay sonra daha da yuselitor bence sen seker yukleme ve insilun diren testi vs yaptir cunku gece uyanip acliktan titremek pek normalgelmedi bana
Evet benimde içime sinmiyo bu açlık hallerim.baktırırım canm.çok saol düşündüğün için:KK36:

Evet evet o benim :dondurma:

bende ramazandan sonraya erteliyorum.zaten herzam diyorum ya uykusu düzelmeden içimden hiçbişe gelmiyo.ayrıca geçmiş olsun bende dün kızımla voleybol oynadım bu sabah üzerimden kamyon geçmiş gibi hissediyorum.her yerim ağrıyo helede omuzlarımı oynatamıyorum

Senin kapağın benim canım:KK53:
Tabi inanmadın dimi:KK70::KK70:ah ahh

Cnm geçmiş olsun.ben de hala sancılı olurum reglileri.ay bide bacaklarım kasılır üzerine zor basarım neyseki yarım gün sürer.birde baş ağrısı 2 güne uzar

Bana kim alcak:KK66:

Benim tek yanlışım gece yatarken ve uykumdan uyanıp yemek yemem.bi bıraksam bu huyumu hamilelik önceme dönerim.geçenlerde hastayken midem pek bişe almadı 3 kilo gitmiş.tabi şimdi hemen geri aldım:mad:

Ya bende gece yiyorum ıvır zıvır çikolata çok yiyorum dün akşam bişandaki reismler ebakıyorumda çok tombiğim yaa

Ya bende bez kolisine koyayım dedim hedayelerimi ama büyük geldi koli az mı oldu ki daha bişeylerde mi eklesem sizin doldumu
Bana da bez kolisi büyük hatta aldığım mağazanın hediye paketi büyük ondan kutulara sığmadı bende biraz katladım

L Leydiminik ya ne güzel notlar yazıyosun hatta gördüm bernaya mektup yazmışsın nerdeyse ben yazamam için içimden çok şey geçer ama dışa vuramam tencerem anlar umarım beni
Bi de bi aksilik çıkmazsa kargoda ben yarın versem salı elinde olur tenceremin 1 günde gider yani

X