Annelerin Güncesi

Kizlar ust komsu tasinmisti ya gidenler inanilmaz gurultuluydu pazar gunu bile 7 de cocuk kosuyordu tepemizde hafta ici ise surekli kadinda çok gurultuluydu hali cirpmasi vs hic bitmiyordu
Ama benim karsi dairem ust kata tasindi digerinin yerine dunya varmis bunlar sessiz bayagi cocuklari var bir tane ama öyle ses gelmiyor hali cirpmayi da konusmustum uzun araliklarla ayda bir falan yapiyor izin alarak cok sukur rahatim simdi
Hadi gözün aydın. Valla boşuna ev alma komşu al demiyorlar. Komşu çok önemli çok.

Gecen sene kendime bir şifon bluz almistim 36 beden gobegim cikiyordu dar geliyordu bugun denedim çok rahat oldu mutlu oldum demekki biraz incelmisim:)
Ayrica kiz kardesim hep Ben kilomdan memnunum Der gizli gizli rejim yapar bende o yuzden artik ondan gizli rejim yapiyorum amaaa bugun ona gittim iki bardakta su vardi :KK57:icine ceviz atmis ceviz suyu iciyormus hanim meger yakaladim esiyle beraber iciyorlarmis ayrica plates topu da ortaliktaydi ama yine de itiraf etmedi zayiflamaya calistigini :rapci:

Gecen sene kendime bir şifon bluz almistim 36 beden gobegim cikiyordu dar geliyordu bugun denedim çok rahat oldu mutlu oldum demekki biraz incelmisim:)
Ayrica kiz kardesim hep Ben kilomdan memnunum Der gizli gizli rejim yapar bende o yuzden artik ondan gizli rejim yapiyorum amaaa bugun ona gittim iki bardakta su vardi :KK57:icine ceviz atmis ceviz suyu iciyormus hanim meger yakaladim esiyle beraber iciyorlarmis ayrica plates topu da ortaliktaydi ama yine de itiraf etmedi zayiflamaya calistigini :rapci:
Ay benimde bu zamana kadar hiç göbeğim olmamıştı ama son zamanlarda göbüşüm var hemde 5 aylık gibi :oha: ne diye çıktı ki bu simdi :KK64:

Ay benimde bu zamana kadar hiç göbeğim olmamıştı ama son zamanlarda göbüşüm var hemde 5 aylık gibi :oha: ne diye çıktı ki bu simdi :KK64:
Regl donemindeysen ondan olabilir canim benim öyle oluyor ama benim sezeryandan sonra alt göbek oldu göbeğin kuculse de alt kısımda aşağıya doğru bir yığılma var normal doğumda öyle değildi

Yarın akşam oglumun veda yemeği var büyük oglumla kızım annemde olacak oğlum gelmek istemedi kizimda hiç durmuyor zor oluyor peşinde koşmak rahat rahat yemegimizi yeriz diye dusunduk inşallah durur bensiz bana çok duskun hiç ayrılmıyor
Ben götürdüm kvnin misafiri vardı bırakamadım ama hiç rahat etmedim. Hele birde üst kattan izledik gösteriyi düşecek diye rahat nefes alamadık

Ben götürdüm kvnin misafiri vardı bırakamadım ama hiç rahat etmedim. Hele birde üst kattan izledik gösteriyi düşecek diye rahat nefes alamadık
Zor oluyor canim etrafı merak ediyorlar duymuyorlar geçen yemekli düğünden sonra bırakmaya karar verdim hiç oturamadim inşallah durur kizkardesim evde olursa durur yigenimle oynarlar bugün kız kardeşime gittim orada oynadı annemde aynı apartmanda ona geçtim eve gidelim diye elimi tutup kapıya gitmek istedi hep hiç oturamadim halbuki annemi seviyor ama eve gelmek istedi kardeşim evde olmazsa annem bize gelir belki söylerim evde durur

Bugün sabah kalktik kızım simit istedi abisiyle simit almaya gittiler,ogleden sonra anneme gittim giderken ve gelirken yürüttüm,aksam babasıyla markete gittiler yürütmüş babası da akşam da bayıldı hemen yoruldu sanırım ama eve girmek istemiyor apartmanın önüne geldiğimizde kaçıyor ağlaya ağlaya getiriyoruz çocukta sıkılıyor evde:KK43:

X