Annelerin Güncesi

Bana erkek çıktı amaaa seninki mi değil mi söylemem :)

Bende anneye aldığım takının aynısını kendime aldım :) bide bişey yaptırdım onun aynısından da.

Aynen minike erkek çıktı oda kesin aren :KK66:

Bence de bi süre ara ver. Demekki kendini hazır hissetmiyor. İyice soğumasın bide. Sanada çok geçmiş olsn.
Sağol canım öyle yapcam ona da bana da eziyet olmasın daha yaz uzun nasıl olsa sonra denerim
İki kere kakasını söyleyince bende heveslendim geçen gün bağlamadım akşama kadar. On kez tuvalete götürmüşümdür, hemen her seferinde çok az yapmasına rağmen 4 kez de altını ıslatınca geri vazgeçtim hasta olacak yoksa havalar tam ısınmadı daha. Diğer erkek çocuklarını merak ettim sık sık azar azar yapması normal mi acaba
bilmiyorum canım normaldir herhalde tuvalete mi az az yaptı değişik geldiği için az yapmıştır Belki

Sağol canım öyle yapcam ona da bana da eziyet olmasın daha yaz uzun nasıl olsa sonra denerim
bilmiyorum canım normaldir herhalde tuvalete mi az az yaptı değişik geldiği için az yapmıştır Belki
Evet canım tuvalete az az yaptı. Sık sık götürmeme rağmen 4 kez de altını ıslattı. O yuzden normal mi acaba dedim bu kadar sık yapması

Evet canım tuvalete az az yaptı. Sık sık götürmeme rağmen 4 kez de altını ıslattı. O yuzden normal mi acaba dedim bu kadar sık yapması
Normaldir canım bez dışında yapmak tuhaf gelmiştir ondan az yapmıştır benimki kaç saat çiş yapma yapmamasına rağmen yine de bir damla bile yapmadi şaşırdım yani seninki ne güzel az da olsa yapmış
Leydiye hediye gitmesi dışında baska hir sey mi var
L Leydiminik puffpufa hediye gönderdi canım

Kızlar Karnım çok ağrıyor. Regl olacam herhalde. Gecen gun ultrasonda karnimin sol tarafinda 46 mm çapında kist görüldü. Kist agri yapar mi ?
Ayrıca kist geçer mi?
Belki de usuttum bilmiyorum.

X