Annelerin Güncesi

Kızlar Karnım çok ağrıyor. Regl olacam herhalde. Gecen gun ultrasonda karnimin sol tarafinda 46 mm çapında kist görüldü. Kist agri yapar mi ?
Ayrıca kist geçer mi?
Belki de usuttum bilmiyorum.
Geçmiş olsun canım hiç bir bilgim yok ama usutmeden de olabilir

Kızlar Karnım çok ağrıyor. Regl olacam herhalde. Gecen gun ultrasonda karnimin sol tarafinda 46 mm çapında kist görüldü. Kist agri yapar mi ?
Ayrıca kist geçer mi?
benim adetlerim cok agrili gecer. Her doktora gittigimde kist olabilir diyolar bunuduyar duymaz. Gerci hic cikmadi ama yapabiliyomus. Ilac tedavisi uyguluyolar diye biliyorum. Belki farkli yollari da vardir belki cok bilgim yok ama. Gecmis olsun

Ayrıca kist geçer mi?
Geçmiş olsun canım.
Benim rahmimde 3 tane kist görülmüştü geçen yıl. İki ay sonra kayboldu. Hastalaninca sökülmüş gitmiş. Ama gitmeyebilir demişti doktorum. Geçmezse tedavi edilecekti.

Yarın misafir var beş çayına davet ettim sabah erken kalkıp markete gidicim
Tembel kadın reyonunu incelemem gerek gerçi annem biliyor muhtemel destek atar bana sabah
Paketleme öncesi son eksiklerimide tamamlıcam
Ay ben çok heyecanlıyım yaa kapağımı çok merak ediyorum
Tencerem de paketini açınca neler hissedecek acaba
Nasıl geçer ki şimdi Zaman

Geçmiş olsun canım hiç bir bilgim yok ama usutmeden de olabilir
Sagol canım bugün hava bayagi soguktu usuttum galiba.
benim adetlerim cok agrili gecer. Her doktora gittigimde kist olabilir diyolar bunuduyar duymaz. Gerci hic cikmadi ama yapabiliyomus. Ilac tedavisi uyguluyolar diye biliyorum. Belki farkli yollari da vardir belki cok bilgim yok ama. Gecmis olsun
Bende yillar once pko vardi. Dogumdan sonra hiç kadin dogum uzmanina gitmedim randevu alip gitcem artik.
Geçmiş olsun canım.
Benim rahmimde 3 tane kist görülmüştü geçen yıl. İki ay sonra kayboldu. Hastalaninca sökülmüş gitmiş. Ama gitmeyebilir demişti doktorum. Geçmezse tedavi edilecekti.
Canim bende olmadi ultrasona bakan kişi kist kendiliginden kaybolabilir dedi bi kac güne bkadar regl olacam umarım sökülüp atılır. Diger tahlil sonuclarimi almadigim için dahiliye dr gösteremedim bu hafta içi alip sonuçları dr gosterecem bakalim dr bey ne diyecek?

Geçmiş olsun canım.
Umarim tedaviye gerek kalmadan atılır. Ben yinede önce sogan kürü uygulayacam destek olur atılmasına.

Pazartesi gunune yetistirmem gereken bi dunya işim var gündüz kizimi uyuttumtam islerimi yapacaktimki zil caldi anket yapiyorlardi galiba. Sinirlendim kızdım. Haliyle uyandi islerim geceye kaldi Şimdi kizimi uyuttum gündüz yapamadığım islerimi şimdi yapacam.

Ben her dis ciktiginda rahatliyorum 16 tane bizim dislerde benim kizimda hic gostermiyor sanirim senin gibi tesadufen gorcem
gecmis olsun canim bende de olmustu regl gecikmisti dra gittim kist var o yuzden demisti dogum kontrol hapi vermisti hap bitince regl olmam icin büyük ihtimalle reglle atilir kist demisti hap. bitince regl oldum kistte atilmis insallah seninde adetle atilir

Ben hediyemi kız kardeşime teslim ettim kızlar. Tencereciğim beğenir umarım. Kapağımı da çok merak ediyorum buradan kendisine duyurulur. (Nedense içime leydiminnak doğuyor)

Kizlar ust komsu tasinmisti ya gidenler inanilmaz gurultuluydu pazar gunu bile 7 de cocuk kosuyordu tepemizde hafta ici ise surekli kadinda çok gurultuluydu hali cirpmasi vs hic bitmiyordu
Ama benim karsi dairem ust kata tasindi digerinin yerine dunya varmis bunlar sessiz bayagi cocuklari var bir tane ama öyle ses gelmiyor hali cirpmayi da konusmustum uzun araliklarla ayda bir falan yapiyor izin alarak cok sukur rahatim simdi

S Simyada çok geçmiş olsn. Benimde çok ağrılı geçerdi doğumdan önce. Hamileyken de dr detaylı muayanede sol tarafımdaki damarın tamamen kapalı olduğunu bebegin sadece tek taraflı beslendigini söylemişti. Bu yüzden çok ağrılı geçiyormuş adetim.
Biri beni durdursun 3 luppo huplettim 4. yolda
Yaklaşık 1 yıldır istisna günler hariç ağzıma 7den sonra hiçbişey sürmüyorum. Sanada afiyet olsn. Dördüncüyü yedin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…