Annelerin Güncesi

Kızlar benim kız günlük uyku süresini son zamanlarda azalttı toplam 10-11 saat uyuyor. Sizinkilerde durum nasıl?

vallahi ben maşallah derim size bizimki gündüz uykusuyla 8 en fazla arada 9

Tabi canım işimiz yok özelden seni çekiştiriyoruz

seni niye çekiştirelim ki.. yoksa sen öyle mi yapıyorsun acabakimi kimle çekiştiriyorsun acaba

çekiştirme kısmı nerden çıktı acaba kafa bulma demek istedim ben ayrıca elbette özel olarakdan konuştuğum durumlar olabiliyor tabi sizin gibi şakacı tavırlarla değil

kafa niye bulalım ki şekerim.. cidden aynı şeyi yazmışız hahah.. bizim gibi şakacı mı? ne yazıştığımızı ya da yazıştığımızı nerden biliyorsun ki

kafa niye bulalım ki şekerim.. cidden aynı şeyi yazmışız hahah.. bizim gibi şakacı mı? ne yazıştığımızı ya da yazıştığımızı nerden biliyorsun ki
şimdi ben benimle kafa bulduğunuzu düşündüğüme göre bunun şakacı bir tavır olabileceği kanısındayım he şakacı olmayabilir yazışma da olmayabilir ortada tabi

Haha sen daha kız mı erkek mi onu demiyorsun benden beden istiyorsun oldu canım oldu
erkek dedi geçen gün hani hediye bakarken kız kıyafetlerine önceden bakıyormuş ne çok seçenek var diyordu şimdi de erkeklere bakarken falan filan diye yazmıştı. nasıl kaçırdın ya. yoksa ben mi yanlış anladıma caba

Kaçırmadım okudum onu Sünnete gidecek ona hediye bakıyordur erkek dediği odur

Kızlar hepiniz çiklot miklot koymuşsunuz bende koysam mı acaba tencerem tatlı yesin tatlı konuşsun
gerçi onun ihtiyacı yok
burada da kimsenin çikolataya ihtiyacı yokmuş geçende bu konu olmuştu. hem sen herkesin çikilata koyduğunu nerden biliyorsun ki acaba gizli ajan mı oldun ne her şeyi biliyorsun maşallah

Canım senin kız kaçta yatıyor kaçta kalkıyor birde aradaki kısa süreli uyanmalarını uyuduğu süreden çıkartıp öylemi hesap ediyosun
genelde 12-1 gibi yatıyor sabah 7-8 gibi kalkar öğlende 1 saat uyur kaba taslak bişi söyledim he tabi gece uykusu kesintisiz değil kaç kez kalktığı belli olmuyo bazen hemen uyuyo bazen oyun bazende sallanmak istiyor

burada da kimsenin çikolataya ihtiyacı yokmuş geçende bu konu olmuştu. hem sen herkesin çikilata koyduğunu nerden biliyorsun ki acaba gizli ajan mı oldun ne her şeyi biliyorsun maşallah
Sen demedin mi kahve çikolata diye
eatmeat dedi çikolata koycam usuldendir diye
sunset erimez mi dedi erimez dendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…