Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Duygu97

🌼🌼
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
1.090
3.368
:olamaz:merhaba hanimlar ben 7 aylik evliyim 21 yasindayim ve hic korunmasiz yedi aydir bebek istiyorz siz nasil hamile kaldiniz bir kür vs bi tarif verir misiniz

:olamaz:merhaba hanimlar ben 7 aylik evliyim 21 yasindayim ve hic korunmasiz yedi aydir bebek istiyorz siz nasil hamile kaldiniz bir kür vs bi tarif verir misiniz
Yumurtlama gününü denk getiremiyo olabilirsiniz ovülasyon testi deneyin isterseniz kürler her bünyeye aynı crvabı vermez

Öncelikle iyi bir doktora görün bence canım. Detaylı muayene,kan tahlilleri vs. Mutlaka yapılmalı. 7 aydır hamile kalmanı engelleyen neymiş,mutlaka çıkar ortaya. Ona göre kür veya tedavilere başlarsın canım. Instagramda yanıklar baharat diye bi sayfa var. Oraya da mutlaka bakmanı oneririm😊😊

Öncelikle iyi bir doktora görün bence canım. Detaylı muayene,kan tahlilleri vs. Mutlaka yapılmalı. 7 aydır hamile kalmanı engelleyen neymiş,mutlaka çıkar ortaya. Ona göre kür veya tedavilere başlarsın canım. Instagramda yanıklar baharat diye bi sayfa var. Oraya da mutlaka bakmanı oneririm😊😊
sagol canim bakarim ben doktora gittim hic bisey cikmadi

Merhabalar canim biz de bebek icin ugrasiyorduk . Ben butun tesleri falan tuttm. Rahim filmi cektirdim temiz cikti . Sorun esimde cikti . Acaba senin de sorun esin de olabilir mi .?

Varikosel cikti . Sperm sayisinda ve kalitesinde dusuk vardi. Ameliyattan sonra iyilesme surecinde su an 7 ay oldu ameliyat olali . Biz de daha bekliyoruz
ümidimizi yitirmiyoruz görumcemin 10 yil cocugu olmadi suan dogal yollarla 5 aylik hamile 😇umarim bizde cok beklemeyiz meleklerimizi

Siz gittiniz mi hiç Yanıklar baharata ben 1 kez gttim sonuç alamadım tekrar gidicem

X