Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn Allah sizdende razi olsun insallah hepimiz tum isteyenler hamile kalsin 2022 rekor kirsin :))) haberler nufus patlamasi diye calkalansin hahahah
Evet yaaaaaa hadi inşallah.. en öyle hissediyorum ama bu senin çok bereketli olacağını hissediyorum için kıpır kıpır MashaAllah

Yumurtlamaya kadar soğan kürü yumurtlamadan sonra hayıt çayını mı içsem acaba
Bence yumurtlamadan sonra hic birsey icme bu ay hayiti yap veya sogani insallah tutar olmadsa diger ay digerini yaparsan donusumlu yap ve faydali olur insallah yumrtlama ile alakali durum vrda hayiti ince yap derm intahap gbi durumlr vrsa sogan kurunu ilk yap derim

31 temmuzda 8+6 haftalik bebegimi hicbir sebeb yokken kanama sonucu düşürdüm.birkac aydır da korunuyordum rahim toparlansin diye.bu adetten sonra olur ins bebisim.

Âdetin bittikten sonraki ertesi gün başladım ortaboy soğanın kahverengi kabuklarını da soydum 1,5 su bardağı Kaynamış su ya dört parçaya böldüm ağzı kapalı şekilde 5 dakika kaynattım süzdüm ılıktan biraz sıcak şekilde içtim Sabah ve akşam aç karına tam 15 gün yaptım kürü

Hmmm anladım ilk kez duydum vallaha canimmm.. nasıl bulunur bu eczanede de varmıdır? Ben Türkiye'den aldığım folbiol kullanıyorum ama sence kötümü
Folbiol 5 mg dozu birazcık yüksek genellikle haftada üç ya da dört kere alınsın diye söylüyorlar doktorlar 400mcg olan metilfolat şeklinde satılıyor o şekilde alın bencede

Bakalım bende Meryem ana otu çakşır suyu deneyeceğim bu ay da olmadı, hepimiz dua edelim birbirimize Allah diğer ay nasip etsin inşallah

Evet canım .. ben aslinda Almanya da doğdum büyüdüm ama evlendim sonra başka bir Avrupa ülkesine gittim şimdide Fas dayım eşim Faslı cunki

Tamam bakarım netten ozaman sağol canım
Anladım canım Rabbim daim etsin inşallah
Sormak istediğin bir şey olursa yardımcı olabilirim kendim de ebe hemşireyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…