Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
My_Moonlight06 cimm ellerine sağlık çok güzel paylaşım olmuş teşekkür ederiz.Bende yeniden başladım zikirlerime Rabbim kolay yoldan anne olmayı bizlere nasip etsiin inşallah
Allah razı olsun canım.. ne güzel çok sevindim gercekten Allah daim etsin inşallah..

Aminn inshallah

Süper canimm.. çok sevindimm.. işte görmek istediğim inanç bu

İnshaAllah hep beraber birbirmize destek olacağiz.. inshallah muaffak olursun Gülüm

merhaba kozalak macununu ilk defa duyuyorum o ne işe yarıyor
bizim evde var öksürük için kullanıyoruz.
ben alerjik astım hastasıyım birçok şeye alerjim var. :/ Belki oksijen kapasitem yetmediği için üreme sağlığım etkileniyordur diye düşündüm. akciğerler üzerinde çok faydalı kozalak macunu belki daha faydalı olur diye düşündüm. Hem zaten bu ürünler bağışıklığı da artıyor. yararı olur zararı olmaz mantığından hareket ediyorum

Allah razı olsun.. Elbette birbirimize dua etmemiz en büyük destekdir.. sizde esirgemeyin İnshaAllah.. uğrayın arada sizde tecrübelerinizi paylaşın isterseniz tabi..Rabbim tüm hayırlı isteklerinizi size en kısa zamanda nasib etsin İnshaAllah .. Amiin

Elhamdülillah çok sevindimmm ne güzel soylediniz.. hoşgeldiniz.. İnshaAllah bu yolda yaptıklarınız size çok büyük fayda verir Rabbim yüzünüzü güldürsun.. bat ne zamaan sizin ?

inşallah herkese uğur getirsin topik :) bizimde 13. ayımız pazartesi rahim filmi çekilecek
isteyen herkese rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah evlatlarına sağlıkla
Aminn İnshaAllah bacım.. hoşgeldin.. İnshaAllah kolayca rahatça cekilirsn filmini.. haber ver bize inslaAllah durumlardan.. Rabbim evlat hasretiyle yaşamana izin vermesin İnshaAllah kucağına dolar en kısa zamanda

Merhaba topic hayırlı olsun My_Moonlight06 inşallah hepimize şans getirir ben bu ay propolis polen ham bal karışımına başlayacağım sipariş verdim bakalım
Merhaba amin inshallah bacimm. Hadi bakalım İnshaAllah işe yarar .. bende çok duydum bunu.. Rabbim gönlüne göre versin

Allah daha büyük sıkıntı vermesin.. sanmam bunların engel olacağına.. doktora gittiniz mi hormonlara baktırmak için..

bende hayıt kullandım gecen ay, bu ay bnde sogan kuru denemek ıstıyorum

Cok güzel olmuş canimm allh nadip etsin hepimize. Herseyine bakittim hsg amh ultrasyon sperm testi hicbiseyimiz kalmadı herseyiniz temiz çıktı. Artık bundan sonra Allah'a bıraktım nasip olmadı demekki dedim ins nadip eder diye dua ediyorum artikkk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun kuzum topiğin Şans getirsin inşallah hepimize

Son düzenleyen: Moderatör:
bende hayıt kullandım gecen ay, bu ay bnde sogan kuru denemek ıstıyorum
Dene bakalim canım inşallah iyi gelir .. bende soğan kürü yapmıştım iki kez sanırım ilkinde bira düzen yaptı adetlerimde .. ikincisinde ise sanki daha binise taradı gibi hamile kalacakken kalmamıştmm 60 gün gecikmsitim testlerde cikmasada vucumda garip şeyler olmuştu.. sonra çok ağrılı bir şekilde söküldü adet olurken.. daha önce düşük yaotigim için biliyorum bu ağrıyı onun hafifini yaşadım resmen

Amin canım cümlemize iyi gelsin..oh MashaAllah ne güzel.. ozaman Şahin izniyle hiç bir engel yok.. ki okadra engeli olanlarin bile boy boy çocukları var şimdi.. o yüzden yola devam..

Hayırlı olsun kuzum topiğin Şans getirsin inşallah hepimize
Aminn İnshaAllah canimm .. gönlümüzce olur herşey .. napim dayanamadım okadar insna üzgündü diğer tarafta dedim bu böyle olmaz motivasyon lazım burda birsru kişi var herkese umut ve motivasyon olsun istedim kimse oturup aglamasin istedimm

Rabbime dua ediyorum. Sen ne zaman uygun görürsen o zaman evlat ver diye. Hayırlı evlat istiyorum erkek kız farketmez. Düzenli olarak vitaminlerimi alıyorum Bol su içiyorum .Sağlıklı besleniyorum, aralıklı oruç ile 6 kilo verdim, yapmaya devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…