Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
My_Moonlight06 son madde

Hmmm anladım ilk kez duydum vallaha canimmm.. nasıl bulunur bu eczanede de varmıdır? Ben Türkiye'den aldığım folbiol kullanıyorum ama sence kötümü
Hem internette hem de eczanelerde var. Kötü değil ama sentetik sen de bir araştır istersen folat ve folik asidin farkını

Eklentiler

• AF408AA9-03D0-4B68-8783-92717D22AA6B.jpeg
    17,8 KB · Görüntüleme: 69
İnşallah istegen ve hak eden herkese nadip etsin Rabbim sen peki ne kadardır istiyorsun kaç yasindasin
33 yaşındayım.. uzun yıllardır istiryuz ama şöyle bir durum oldu bende .. evliliğimin ilk yılları gerizekalı doktorumun bana verdiği doğum kontrol hapları ni kullandım.. normalde tavsiye etmezler henüz doğurmamis kadinlara.. kullanmamın sebebi ise adet duzensizligiydi bend tiroid ve polikistik over var cunki.. neyse sonra başka bir doktor bana bırak dedi ilaçsız kendisi gelecek dedi 9 ay olmamıştı adetim kendiliginden geldi sonra.. yumurta takıbi ovulasyon kürler bunamrin hepsini daha yeni öğrendim kısacası ben hiç plan program yaomadna çocuk olur diye düşündum gelişi güzel olur diye.. şimdi daha yeni yeni planlı programlı yoldayım bakalım inşallah faydası olur .

Ben trioit haplarini kullnarak dengeliyorum zaten çok şükür.. polikistik over de adetime engel değil doktorlar ilaç tedavisi bile gerek duymadı kilo vermemi söylediler sadece ..

Daha önce ovulasyon denedim ma testlerim bitti yurtdışında olduğum için güvendiğim testleri alamadım burdada yok . Daha önce denemediğim bir yöntemi denedim bu ay için oda gün aşırı veya 2 günde bir değerlendirme.. yumurtlama gününe denk getirmek için..

30 Aralık ve 02 ocakda aynı gün başlayıp biten az miktarda olan kanama oldu akşamın kalmadan bitmişti bile zaten biseferlik gelmsiti her iki seferinde de .. Yumurtlama dan şüphelendim ozleikle 30 aralığı değerlendirdim öncesinde 27 Aralkta daha sonra 02 ve 05 Ocak..

Şimdi günlerdir akıntılarım var.. kasık ağrısı gerginlik .. adet sancısı..Bel ağrısı bacağıma vuruyo sağ taraf ve been hiç ağrılı adet olmam adetimde genelde erken gelir zamaninda hic gelmez çoktan olmamiydim.. 2 gün önce test yaptım ..pek bişey çıkmadı görünüp görünmekle gelip giden bir hayal et çizgi var sanki bazı arkadaşlarım gördü kimisi göremedi ekleyim sende bak istersen.. durum bu yani şimdilik bı sordun bin ah ışittin ne uzun oldu ya ama bilmeyen için iyi oldu yeni gelenler var cunki

Eklentiler

• IMG_20220111_233249.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20220111_233416.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_2022-01-12-16-08-31-263_com.miui.gallery.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 70
Yeni topik hayırlı olsun.
Bende 11.aydır deniyorum.
2 ay önce kimyasal yaşadım.
Kimyasaldan sonra kalırsın dediler ama olmadı. Rabbim en doğru zamanda nasip etsin hepimize

Kuzum ben gözlerimi kısınca görebildim. Kaç gün var batına ? batın belli mi şuan ?

Yeni topik hayırlı olsun.
Bende 11.aydır deniyorum.
2 ay önce kimyasal yaşadım.
Kimyasaldan sonra kalırsın dediler ama olmadı. Rabbim en doğru zamanda nasip etsin hepimize
Çok sağol ve hoşgeldin .. olsun daha yeni sayılır olur göreceksin bak.. ne yapacaksın busefer ne hazırlık yaomayi düşünüyorsun

Çok sağol ve hoşgeldin .. olsun daha yeni sayılır olur göreceksin bak.. ne yapacaksın busefer ne hazırlık yaomayi düşünüyorsun
Kuzum benim sebepsiz infertilite olduğu için kür falan yapmıyorum düzenimi bozmasın diye. Sadece havuç ve avokado desteği birde folik asit işte. Bu ay yumurtlama gününü değerlendirdim ama çatlamayı değerlendiremedim maalesef. Eşimde bunaldı çünkü görev gibi yapmaktan. Sizde durumlar nasıl ?

İste az önce yazdığım gibi suan beklemedeyim.. ağrım var belime vuruyor adet çoktan olmam lazımdı ama tabi heran olabilirmde bakacam hafta sonu testi tekrlamak istiyorum sabah ilk idrarla inşallah bakalim

Bende o hatayı yaptım d.k. hapını kullandım.testine gelince çok ince bı cizgi var evet. İnşallah pozitif sonucu alırsın.

Olsun sen yinede devam et.. bunaltmadan

Bende o hatayı yaptım d.k. hapını kullandım.testine gelince çok ince bı cizgi var evet. İnşallah pozitif sonucu alırsın.
Aminn inşa Allah. .. evet bende görüyorum bazen kayboluyo sanki sonra tekrar görüyorum.. hiç olmasaydı resime bile çıkmazdı diye düşünüyorum bu testlerden daha önce yaptım saatler sonra bile bembeyaz kalırdı atardım çöpe bunda öyle.olmadi sanki .. yinede kondurmiyor gibiyim yıllar sonra ilk olacak çünkü.. insna inanamiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…