Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben Amerikadayım canım Muhtemelen sekiz ay sonra döneceğiz hatta şu an dönelim dese hemen gideceğim yani sağlık sistemi Türkiye gibi değil
Tabiki yaa turkiyem gibisi var mı.. neva Eva bende çok beğeniyorum sağlık sistemini Türkiye'nin Almanya'da fos oldu artık..

Bendede var cnm pcos ve ayni sekilde sdce bnde prolaktin yuksekligide vr o da hipofizdrki tumorden kaynakliyms drum diger seylerin sikinti deil basit pco dedi yani tek basina onemsiz sadece biraz kilom var onu ver dedi ve vitaminler verdi bakalm bnde bu ay denemeye baslicm hepimzin hakkinda hayirlisi. Boyle bitisik yanyana boncuk gibi bosluklr vrsa yani birsuru yuvarlk gibi ozaman pcostur ama sdce ultrasonda ise etkisiz tbi kilo vrsa sikinti ama turk drlrindan sasma derim ins ozamana kdr olurda

Doktor bana da çok basit seninki sendrom değil dedi canım o yüzden sanki böyle bir şey yokmuş gibi düşünüyorum takınca sürekli onu düşünüyorum istemsizce Rabbim en hayırlısını versin inşallah tez zamanda peşpeşe güzel haberler alırız

Amin insallah benim doktorumda ole soyledi diger syleri bozmuyorsa sadece goruntu bozuklugunun onemi yk ana bnde kilo vr inu vercm seker direncm vr smdi diyet ypiorm bkalm aminnnnnn

Amin insallah benim doktorumda ole soyledi diger syleri bozmuyorsa sadece goruntu bozuklugunun onemi yk ana bnde kilo vr inu vercm seker direncm vr smdi diyet ypiorm bkalm aminnnnnn
Çoğu kişi kilo vererek gebe kalıyor canım zarwn inşAllah senınde olur bende o yok anlamadımm valla

Çoğu kişi kilo vererek gebe kalıyor canım zarwn inşAllah senınde olur bende o yok anlamadımm valla
İyi ne mutlu sna cnm bnde de hersy sonra sonra cikti ama bnm kilomdan oturu evet drumda dedi kilonu verirsen bu goruntu de zaten duzelir belki az kalr belkide onemsizlesir cnku dedigi gbi tek basina bisy ifade etmiyorms ins vereblrm bakalm 6 kilom kaldi istenilen kiloma inmeye ha gayrettt :))

Yaparsın canım sen birde evlat için daha çok hırslanırsın güzel günlerimiz gelsin inşAllah

Kızlar peki ya adet düzensizliğine ne yapacağız artık çok zor durumdayim
Mutlaka bir kadın doğum uzmanıyla ilerleyin. Adet düzensizliğinin çok fazla sebebi olabilir. Doktor sizi yönlendirecektir ancak bir endokirin uzmanına da görünmenizi tavsiye ederim. Hem hormonlarınıza bakılsın hem de troid değerlerinize. Hatta şeker bile baktırın. Mini bir check up gibi düşünün. Gözünüzden kaçan bişiler olmasın.

Gönlü güzel arkadaşım Rabbim gönlünün dilediğini versin sana. Yeni konu başlığın da uğur getirsin hem bana hem de anne olmayı dileyen herkese

Kadın doğum gittim siknti olmadığını yumurtalık Çalışıyor dedi kan tahlili temiz dedi sadece kilo vermemi söylediği ama.benden Cook daha kilolu arkadaşlarim hamile kaldı 86 kiloyum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…