Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn İnshaAllah bacım.. hoşgeldin.. İnshaAllah kolayca rahatça cekilirsn filmini.. haber ver bize inslaAllah durumlardan.. Rabbim evlat hasretiyle yaşamana izin vermesin İnshaAllah kucağına dolar en kısa zamanda
Amin cümlemizin kucağını boş bırakmasın inşallah

anladım haklısın zararı olmaz bizde en ufak öksürsek başlıyoruz içmeye inşallah tez zamanda sağlıkla kavuşursun evladına

Bu arada kizlar gebe olan ve sonradan kalanlar buraya tecrübelerini ve süreci yazarsa çok memnun olacağım.. ve yaznalarin isimlerini etiketleyecegim 1 ncı sayafada . Ki sonradan gelen insanalarda umutlansin..gebeleri gorunce.. belki onlarda yazılanları yapar ve sizde sebeb olurusnuz ve sevap kazanirisniz dualarını alirisniz

Sağolun Allah razı olsun benim tecrübelerim eger sayfama göz atarsanız benim hikayem diye konu açmıştım orda anlattım uzun uzun sonu cok güzel bitmedi ama olsun orda nelerle uğraştım anlatıyorum..

hayırlı olsun kardeşim

Benim eklemek istediklerim şunlar:

⏹Teheccüd namazı

⏹Günahlardan tövbe

⏹Sağlıklı bir bebek için gebelik öncesi (en az 3 ay önceden başlanmalı) sağlıklı ve doğal beslenme paket gıdalardan, kofeinden, gereksiz yere kullanılan ağrı kesici ve benzeri ilaçlardan olabildiğince uzak durmak

⏹Diş doktoru muayenesi olmak, çünkü gebelikte bir çok işlem tavsiye edilmiyor acil olmadıkça

⏹ Piyasada satılan sentetik folik asit yerine doğal bir folat kullanımı misal Solgar markası.

Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı bebekler nasil etsin

Son düzenleme:
Soğan kürünü adet bittiği gün sabah akşam yapıyoruz yumurtlama görene kadar değil mi?
Kabuğunu soyup 4 e bölüp kaynamış suya atıp 5 dk kaynatıp hafif ılıkfan daha sıcak içiyoruz. Yanlışım varsa düzeltin lütfen ya da eklemek istediği bir şey olan

Evet kesinlikle katılıyorum... Teheccüd namazi gerçekten aklımdan çıkmış aslında oda çok önemli..

Dış doktoruna bende gittim biran önce yapılanlar yapılsın diye birkaç eksik var hala ama basit eksikler.. iyi oldu hatırlattığın

Allah razı olsun

Evet aynen olduğu gibi.. Bu arada soğanlar kabuğu turuncu içi beyaz soganlardna olması gerek bildigimiz yani kırmızı olmaması grek birde orta boy olmalı.. aç karnına içilmesi tavsiye edilir ama midesinde problem olanlar yemekten sonra içebilir.. sabah akşam yapamayanlar öğle den sonra ve yatmadan öncede içebilirler

Folik asitle ilgili bir şey daha ekledim onu da oku lütfen

Allah razı Olsun.. tavsiyelerin için eminim faydası olacaktır .. İnshaAllah biran önce bebegine kavuşursun aminnn Hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…