Anne Olmak Isteyenler

melısa selam canım banada endometrıozıs tanısı kondu hemde hıcbır belırtı yoktu anıden baslayan sol kasık agrısı dısında hıcbır sıkayetım olmadı 3 adet donemı boyunca devam ettı ama ne agrı anlatamam bu arada tup bebek ıcın hazırlıklarımız baslamıstı son kontrolumde dr um sıade endometrıozıs var laparoskopı yapmamız lazım dedı dunya basıma yıkıldı sandım bebek hayallerım bılmedıgım bır zamana ertelenmıstı sonra laparoskopı oldum patolojı raporum endometrıozıs geldı tuplerımde tıkalıymıs onuda acmıslar operasyon sonrası cok zor oldu ılk kontrolde dr um 2 ay dogum kontrol hapı kullanmalıyız dedı onuda kullandım ve eylul ayında ankara anatolıada ılk tup bebek denememızı yaptırdık ama negatıf malesef sımdı kasımda tekrar deneyecegız allahım bu sefer yuzumuz guler ınsallah

arkadaşlar öncelikle hepimizin dileğine kavuşamasını diliyorum.ben 3,5 yıllık evliyim tedavim başarısız oldu,maalesef polikistik overim ve bozuk hormonlarım bebişimi kucağıma aldırmıyoo her gün onu daha da çok arzuluyorum tüp bebek isityorum.madden mümkün değill.ALLAH tan mucizesini bana göstermesini diliyorum ve hepinizee...

inşaallah cnaım benim inşaallahhhhhhh amin hadi bakalım güzel haberler vermen dileğiyle

@sara_nur@ müjjjjjjjdeeeeee hamileyim 1 aylık haptan kaynaklanıyomuş ikimizdede sorun yok 1tam bir yıl oldu ve hamile kalmışım darsı diğer arkadaşlara!!!!!!!!!!hihoyyyt :teytey:

sana müjdemi verim arkadaşım hamileyim 1 aylık sorun bizde değil haplardaymış:teytey:

slm bitanem sanada müjdeler olsun hamileyim :lepi: :teytey:

merhaba tarsucum, bebişin hayırlı olsun ,darısı başıma ve tüm bebek isteyen bayanlara...

inşallah her şey insaların kendi istedikleri gibi olar.Allah olmayanlara istediğini versin

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende anne olmak istiyorum.2senelik evliyim ben ilaç içmeden adet göremiyorum doktora gittim tedaviyeye başlayacağım inşallah hemen olur allah herkeze hayırlı sıhhatli evlatlar versin ilk önce sizler için dua ediyorum sonra kendim için.

benim gibi ilaçla adet gören arkadaşlar bana yazabilirlerse sevinirim bilgilerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşlar ben bu sıteye yeni üye oldum şimdiye kadar birtek benim çocuğum yok sanıyordum ama görüyorumki benim gibi binlercesi var allah hepimize yardım etsin ben arkadaşlar 12yılık evliyim 2 kere tüp bebek yaptıım ama tutmadı 3 cüyü deniycektim devlet karşılamıyor ssk lıyım ömrüm hep doktorlarda geşti hem maddi hem manevi iyi değilim artık allaha bıraktm ama içimde bir his var sanki allah birgün benide görecek bende anne olacam arkadaşlar birbirimize dua edelim bu dünyada olmasa bile ahirette mutlaka olocak sancısız ağrısız bana yazarsanız sevinirim.........içimdeki his..

Kuruyan topraklar gibi susadım sana bebeğim.GEL ARTIK SEVGİ YUMAĞIM........

canım benimde çocugum olmadı 13yıllık evliyim bende üzülüyorum çocugumuzun olmadıgı için bende iki defa tüp bebek yaptırdım olmadı çocuklu aileleri görünce hüzünleniyorum hakkımıza hayırlısı rabbim böyle hayırlı görüyor demekki evlatlık çocuk almak istiyorum onuda eşim istemiyor sizlerede kendimede rabbim sabır versin

ecrin.o6 ve kavakyelleri27 demekki daha vakti saati gelmemiş..inşallah rabbim o mukaddes anneliği herkeze tattırır..hepimiz burda hamile kalmak için ugraşıyoruz..belkide hiç ummadığımız bir anda o müjdeli haberi alacağız..her namazımda her duamda rabbime isteyen herkezin ellerini boş çevirmesin diyorum..arkadaşlar azim.. azmimizi kaybetmeyeceğiz sonuna kadar gidecegiz..inanıyorumki bizlerde buraya hamile olduğumuzu sonra kucagımıza aldığımızı oo miss gibi kokusunu içimize çektiğimizi ..inanıyorum yüce rabbime elbet birgün bizde anne olacagız..sabır herşeyin başı sabır ve duaa..

canım benim çok hakısın allah razı olsun senden. elbet hepimiz anne olacagız ama vakti zamanı var herşeyden önce rabbimden hayırlısını istemeliyiz. bende hepimiz için dua ediyorum inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin ve isteyen herkese anne baba olmayı nasib etsin. ben her aklıma geldiginde şöyle diyorum ( Ya Rabbi gönlümden geçeni hakkımda hayırlı kıl. Hakkımda hayırlı kıldıgına gönlümü razı eyle ) Rabbim hepimizin hakkında hayırlı olanı kılsın ve hepimize sabır versin inşallah.

casablanka 05 canım benim dayanacak gücüm kalmadı yaşımızda geçiyor sen kaç yaşındasın üçüncüyü devlet karşılıyormu canım rabbim hayırlısını versin namazda dua ederken herzaman sabır istiyorum rabbim hepimizi sevindirir inşallah

canım benim yaş 26..ama inanmıyorum ben yaşla fazla alakası yok..rabbim ol derse olur..canım sen kaç senelik evlisin.ben 8 senelik evliyim..bizde 4 kere yaptırdık ama sadece 1 keresinde transfer olmuştu amao da tutmadı ..üçüncüyü devlet karşılıyo sanırım..canım inşallah rabbim bütün herkezi hamile kalmayı nasip eder..bu arada sakın umudunu yitirme canım bol bol dua edelim elbet bir gün bizde anne olacagız inşallah (AMİNN)

canım ben 13 yıllık evliyim yaşım 29 doktorlar hep 35ten sonra olması zor olur derlerya senden kaç tane yumurta toplamışlardı sen en son nezaman yaptırmıştın sizin sorununuz nedir üçüncüyü denersem istanbulda yaptırırım diyorum eşim yine olmaz diye korkuyor hangi merkezde yaptırdın sen doktorlar iyimi kendine iyi bak canım raporla ne kadar mal oluyor tüp bebek şimdiden saol canım allahdan umut kesilmez herşeyin hayırlısı

canım ben en son temmuzda yaptırmıştım.1tane yumurtam çıktı vede transfer olmadı..canım bende yumurta azlığı oluyor ve kaliteli olmuyor..bizde kendimizi biraz daha toparlabilirsek memorilde düşünüyorum.benim doktorum umutta enver beydi.pozitif bir doktor.zaten istanbulda en ileri gelen hastaneler alman has ve memoril..canım sende kaç tane yumurta toplanmıştı senin sorunun neydi? canım raporla 2000ytl mal oluyo bildiğim kadarıyla..

canım yeni yılın kutlu olsun benim sorunum yumurtalarım zayıf gelişmiyormuş ilk yaptırdımda 4tane yumurta doplanmıştı ikitanesini transfer yaptılar ikinci tüp bebekte 3 tane yumurta toplandı 1tane transfer yaptılar canım ben yumurta kalitesini arttırıcı ilaç düzüp yiycim seninde denemeni isterim 1ay yinmelimiş her sabah bir kaşık aç karnına yenecek 35 tane kuru karanfil 1yemek kaşıgı keten tohumu 1yemek kaşıgıtarçın 1ymkkaşıgı çörekotu iyice ezip un haline getiriyorsun içine bal katıp kopkoyu oluyormuş bu kadar afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…