Anne Olmak Isteyenler

merhaba arkadaşlar bende 10 yıl sonra tedavi sonucu 36 yaşında anne oldum allah inşallah isteyen herkese nasip etsin annelik çok güzel bir duygu:nazar:

allah hepinize nasip kısmet etsin allah çok buyuktur inşaallah olacaktır rabbim kimseyi evlatsız bırkamasın hamile olanalrın sag saglim kcuagına almayı naisip etsin evladı olanlarınkini allah anasına babasına bagışlasın inşaallah amin

Merhaba arkadaşlar bende yeni üye sayılırım :)
Bende 8 yıldır evliyim bi türlü olmadı :KK43: ilk 4yıl sürekli doktora git gelden artık sıkılmıştım sonrasında kendim bıraktım hepsi normal olarak olabileceğini sölediler ama her denemede başarısızdık :KK43: ve böylece kendi psikolojimi bozdum ve sinir stres ve bu süre zarfında eşimle sürekli kavgalar. evden hiç çıkmayan ve bebek lafını duyunca ağlamaya başlayan biri haline gelmiştim. ve 2 doktor değiştim doktorlarımdan biri prolaktin(süt) hormonun yüksek olduğunu söyledi ve bu yönde tedavi oldum... Bir gün online olarak oynadığım bi oyunda :) bir doktorla karşılaştım bütün tahlillerimi scan ederek yolladım ve kullandığım ilaçları yazdım ve bana tek söylediği hangi doktora gittiğimi sordu bende ona kadın doğumcu olduğunu söledim bana direk yanlış tedavi olmuşsun dedi :KK43: sende prolaktin sorunu yok dedi kendisinin Endokrinoloji uzmanı olduğunu ve bende Polikistik Over Sendromu (PKO) olabileceğini ama muayene etmeden kesin birşey sölemiceğini belirti .. Netten araştırmalarıma göre gerçekten PKO olduğumu kendim teşhis ettim :KK43: çünkü osıralarda koltuk altımda koyu bir renk oluşmuştu ben bunun mantar olabileceğini düşünürken nette PKO hakkında araştırma yaptığımda akantoz lekeleri oluşa bileceğini ve sayfadaki resimde gördüğüm lekeyle aynı türde olmasına çok şaşırmıştım:KK43: . nette tanıştığım doktor bana kilomu sorduğunda kilo vermeden hiç bir tedeviye başlama dedi. Eşim suanda askerde 9 ay sonra gelcek ve ben 16 kilo verdim :KK43: zayıfladıktan sonra bende direk tüp bebek olayına girmek istiyorum ... ve cevremdekiler ilk defa bu kadar azimli olduğumu söylüyolar rejim olayında :):) ama ben yemek canım çektiğimde kağıdı kalemi elime alıyorum BEBEK İSTİYORUM BEBEK İSTİYORUM yazıyorum :) İnşallah Güzel Allahım annelik duygusunu bana ve isteyen herkese tattırır

amin canım benim amin inşaallah sen biraz aşmışsın kendisi olcak bencede sabret unutma sabreden derviş muradına erermiş yerimseniben hayırlısı olsun inşaalah amin

merhaba arkadaşlar bende 19 aydır bekliyorum bir sorun yok çok şükür artık sene sonuna kadar olmazsa normal yolla yani...sene sonu aşılama olacak sanırım inşallah gerek kalmaz tabi....allahım ne eylerse güzel eyler inşallah allah isteyen herkeze en kısa zamanda sğlıklı hayırlı evlatlar versin.sabrın sonu selamet

saranurcum süpersin yaaaaaa diyecek bişey bulamıyorum

slm ben araniza yeni katildim asilamadan 14 gün sonra adet olupta test yaptiripta pozitiv cikan varmi ne olur cevaplarinizi bekliyorum

allah herkese o duyguyu tattırsın canım arkadaşlarım

merhaba arkadaşlar!
şuan yazını okudum @sara_nur@ ve hakikatten çok güzel ve doğru mantıklıydı.allah hepimizin gönlüne göre versin sizler gibi benimde sorunum hemen aynı 3.yıllık evliyim 9 ay oldu korunmuyorum ve her ay bi ümitle bekleyişler hayel kırıklıkları derken 3 ay önce dr.gittip test yaptırmak istediğimi söyledim erken demişti ama yaptırdım temiz çıktı.ovulasyon testerları aldım olmadı hep - çıktı en sonunda dr.değiştirdim ve onu herşeyi gösterdim herşey temiz dedi yumurtlamaya gelincede baktı bu hafta yumurtlaman dedi oysaki 18.gündeydim demekki değiş olabiliyo bu hafta dene adet görürsen eşinden test isticam oda temiz çıkarsa kanallara bakcaz dedi.kanallara nasıl bakılıyo nedir acaba?inşallah devamına gerek kalmazda önümüzdeki hafta olumlu sonuç alırım allahın izniyle tabi:)

canim önce söylim benimde yumurtlamam geç olmuştu hatta 9 haziranda dogmasi gereken kizim 18 haziranda dogmuştu olabilir yani düşünme acaba mi diye herkesin yumurtlamasi 14 cü günde olmaz bazilarinin 14 cü günden önce bile olur..... Kanallarina bakariz demek ile rahim filmi çekeriz demiş dilerim gerek kalmaz amin inşaallah güzel haberler vermen dileğiyle

canim önce söylim benimde yumurtlamam geç olmuştu hatta 9 haziranda dogmasi gereken kizim 18 haziranda dogmuştu olabilir yani düşünme acaba mi diye herkesin yumurtlamasi 14 cü günde olmaz bazilarinin 14 cü günden önce bile olur..... Kanallarina bakariz demek ile rahim filmi çekeriz demiş dilerim gerek kalmaz amin inşaallah güzel haberler vermen dileğiyle
canım sana cevabın için teşekkür ederim insana pozitif bir enerji veriyosun sağol inşallah güzel haber ler veririm

selam @sara_nur@ nasılsın umarım iyisindir bugün bugün dönüm noktası ya olcam yada müjdeli haberi dünyaya duyurcam :KK66:))
Ya şu beklenen gün gelse bugün yada yarın muhteşemden de öte olur çünkü bugün evlilik yıldönümüm 3 yıl bitti güzel bir hediye olurdu eşime bu yine ümitleniyorum ama belim ağrıyo kasığımda yok yok boşuna ümitlenmim dimi bariz adet ağrılarına işaret bu bugün olmasamda piskolojiktir yarın sabah olurum herzaman ki gibi ;((((( umudun bittiği yerde yeni bir umut başlar elbet ne olur dua et hasta olmim yaaaa.sana haber veririm gelişmelerden kendine iii bak!!!!!

dedem babamın kucagında vefat etti üzgünüm

canım hamile de olabilirsin ayrıca belirtiler adet ile aynı oluyor benimde dün evlilik yıldönümümdü 08.07.2005 allahım gönlüne göre versin canım

dedem babamın kucagında vefat etti üzgünüm

canım hamile de olabilirsin ayrıca belirtiler adet ile aynı oluyor benimde dün evlilik yıldönümümdü 08.07.2005 allahım gönlüne göre versin canım

bitanem böyle bi durumda böyle bir konuyla meşgul ettiğim için kusuruma bakma ya ne denirki bu üzücü duruma başınızsağolsun allah sizlere uzun ömür versin.

aaaaa benimde aynı yıl bu arada umarım dediğin gibidir morelini fazla bozma desemde ateş düştüğü yeri yakarmış tekrar başınsağolsun:teselli:

Bugün ayin12 si hala bekliyorum dün dr.pzt'ye kadar bekleyelim pzt gel bakalim dedi umarim haberler güzel olur..........................

inşaallah cnaım benim inşaallahhhhhhh amin hadi bakalım güzel haberler vermen dileğiyle

inşaallah cnaım benim inşaallahhhhhhh amin hadi bakalım güzel haberler vermen dileğiyle

slm canım yine ben haber vercektim ama inan hiç keyfim yoktu dün oldum tam da dün dr.gidicektim aileler mutlu olmuştu onların mutluluğu beni umutlandırmışdı özellikle eşimin üstüme daha çok titremesi belli etmek istemesede içi içine sığmıyordu ben yok daha bişey dedikçe onlar 5 gündür olmuyorsun var dediler ve ümitendim ama dün işte dün kafamdan aşağaya sanki kaynar su döküldü dr. ozaman eşinin tahlilerini yaptırın dedi ama hayır yaptırmicam eşime artık bu çocuk meselesini kapattım artık öle bişey düşünmüyorum senağlama

Yazacam cvp bekle........................................

X