Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Pkos var mı sizde lh çok fazla çıkmış eğer doğru yazdıysanız veya kilo probleminiz var mı

Kuzum böyle olup gebe kalan çok oldu ama benim gibi bundan daha koyu çizgi görüp regl olan da çok var maalesef kan vermek kolaysa senin için ver bakalım inşallah vardır gebelik 🥰
Kilo problemim yok pco var mi yok mu bilmiyorum doktor sonuçlari görmedi henüz

21inden önce yapmışmıydınız acaba? yine 2.çizgi varmıydı?
21 akşama doğru gelmişti testlerim internetten almıştım. 25 tane olunca yapmadan olmaz diyip rastgele yaptım o gün. 21i bile çizgiyi ilk çıktığında gördüm sonra kuruma çizgisi bile kalmadı ya da hayal gördüm😅

Merhaba canım minseo minseo daha iyi biliyor bu konuyu ben netten araştırdığım kadarıyla biliyorum doktor ne dedi peki?
Merhaba doktor henuz sonuçlari görmedi hsg çekileceğim adet olmayi bekliyorum benim adetim günü gününe gelmez önceden 35 40 bile buluyordu arasi son üç aydır 21 22 olmaya başladı bu ayda 22 snde bekliyordum henuz gelmedi

pcoscuk pcoscuk lh o yüzden yüksek yumurtlama döneminde vermiş testlerini çünkü
evet öyleymiş ama neyi takip etmek için reglin geçtikten sonra bakıyor ki yumurta takibi desen ultrasonla bakması veya progesteron istemesi gerekmez miydi lh testi 3.gün harici bakılması çok saçma geliyor ama doktorun vardır herhalde bir bildiği

evet öyleymiş ama neyi takip etmek için reglin geçtikten sonra bakıyor ki yumurta takibi desen ultrasonla bakması veya progesteron istemesi gerekmez miydi lh testi 3.gün harici bakılması çok saçma geliyor ama doktorun vardır herhalde bir bildiği
Aynen test yapmış olmak için yapılıyor döngü dışında. Doğru sonuç için 3. Gün şart bence de. Benim Dr 3. Günü gel onun harici yapamam doğru veri alamayız demişti.

Aynen test yapmış olmak için yapılıyor döngü dışında. Doğru sonuç için 3. Gün şart bence de. Benim Dr 3. Günü gel onun harici yapamam doğru veri alamayız demişti.
evet bende istemiştim 19.gün gitmiştim denemek için baktırmak istedim doktorum kabul etmedi 3.gün harici bakılması birşey ifade etmiyor demişti bana nerden para kazanacaklarını şaşırdılar sağlıkta ticarete döküldü artık..

X