Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar bse sorcam dun yaptıgım erken gebelık testıne baktım cok hayalet bı cızgı gordum ama resmde bellı edemıyorum ama aşırı hayalet yanı testı actım da oyle baktım olabılırmı bole bıse goz benı yanıltmıyorsa. dunde boleydı gormedm belkıde yanı emınde deglm tam ama fazla hayalet kuruma cızgısı degil

sonradan çıkanlara aldanmaa... 🍀
bence de önemli olan ilk 10 dk da çıkan sonuç canım geçen ay benim yaptığım testin biri de akşam çizgi çıkarmıştı ama kuruma olduğuna adım gibi emindim direk çöpe attım

Kızlar beni güncelleyin :KK66:

@Sevgi0817 17.12.202012 AYGECİKME
@Rojda56 18.12.202013 AYGECİKME
@Zuzum67 20.12.202048 AYYENİ TARİH VERECEK
Dilhansah Dilhansah 21.12.202016 AYGECİKME
@cukulatam 22.12.202017 AYGECİKME
@Ihlamuragaci37 22.12.202013 AYGECİKME
@flowerc 22.12.20203 AY?????????
Kızlar beni güncelleyin :KK66:

@Sevgi0817 17.12.202012 AYGECİKME
@Rojda56 18.12.202013 AYGECİKME
@Zuzum67 20.12.202048 AYYENİ TARİH VERECEK
Dilhansah Dilhansah 21.12.202016 AYGECİKME
@cukulatam 22.12.202017 AYGECİKME
@Ihlamuragaci37 22.12.202013 AYGECİKME
@flowerc 22.12.20203 AY?????????
4 gün geciktim canım. Ama idrar testim yine negatif çıktı. Kan testine gitmek istemiyorum o yüzden moralim bozuk:KK43:

ayneeen öyle :KK70: sen ilaç tedavisi alıyor muydun yoksa 1 yılı mı bekliyorsun ?
Doktor 1 yılı doldurana kadar ilaç vermeyecegim doğal yollarla dene dedi pco var halbuki bende ama gerek görmemiş öyle söyledi. Ama sanırım ilaçsız olmayacak yani öyle görünüyor olsa şimdiye olurdu..

Ay aynen ya eşim de benim anlık duygu degisimlerime alışık hatta diyor ki senin kadar dengesiz birine rastlamadım 😂😂 Valla iyi sabrediyor bana ben bazen kendime bile sabredemiyorum😃
onların da payına biz düşmüşüz napalım kader :KK70: :skandal:
Doktor 1 yılı doldurana kadar ilaç vermeyecegim doğal yollarla dene dedi pco var halbuki bende ama gerek görmemiş öyle söyledi. Ama sanırım ilaçsız olmayacak yani öyle görünüyor olsa şimdiye olurdu..
valla ben artık dayanamadım ya ins direncini de düşürünce dedim dr a bişeyler yapalım artık diye en azından son 3 ayımı bununla değerlendireyim olmazsa ona göre yoluma bakarım

Surda bı cızgı var ıste ama cıkaramıyorum telefonda😂 kafama huni takıp gezme zamanım geldi galiba artık

Eklentiler

• IMG_20201224_115415_9~2.jpg
    IMG_20201224_115415_9~2.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 53
olmaz olur mu kuzu ya kahve içerken bi sonraki kahvenin planlamasını yapıyorum 😁
Hahaha aynı benden biri daha 😍😍
Demir cok önemliymis hamilelik icin bende eksikti gecen ay takviye aldm ins düzelmistir simdi
Evet inş düzelmiştir benim de genelde düşük çıkıyor ama en son baktırmadım
evet canım malesef. bir fincan kafeinli içersin geri kalanı kafeinsiz içersin :KK70:
Ay o velet bir gelsin de bu hesaplar hiç önemli değil 😍
Aylar arttıkça umut etme oranım da düşüyor. Zaten 1 yıl dolmasına az kaldı giderim belki diğer ay doktora 1 yılım doldu diyerek. Bir de üstelik bu ay feci ağrım var karnımı kasıklarımı yerinden söküyorlar sanki. Bu kadar agrimazdi hiç usuttum mü acaba..
Evet haklısın öyle oluyor. Ama hiç sebep olmayanların bile 2 yılı 3 yılı bile bulabiliyor. Herkesin bünyesi farklı. Çoğunluk 1 yılda kalıyor kısmet inşallah gerek kalmadan bebiş gelir. Havalar çok soğudu hava değişimi böyle yapıyor malesef olabilir

arkadaslar bişey diyecem yani soracam.. instagramda "şifalardogadangelen11" diye bi kullanıcı var.. ve hesabında hep teşekkür edenleri yayınlıyor. şifalı bir macun hazırlıyormuş.. amh değerini düzenliyor, spermi arttırıyor, prolaktini düşürüyor,muş, bende yazdım ama cvp gelmedi.. kullanan yada dikkatini çeken varmı..

Kızlar kahve tiryakileri var mı aramızda 🙈 ben doktora gebelik öncesi gittiğimde türk kahvesi ve filtre kahveye günde bir fincan izin vermişti. Nescafe yok dedi zaten uzun zaman önce bırakmıştım salgın başında evde filtre kahveye alıştım. Kahvesiz kesinlikle çalışamıyorum ve uzun saatler çalışmam gerekiyor. Bir fincan sorun olmaz inşallah fincanın büyüklüğü hakkında konuşmadığımız için ben aşağıdaki gibi bir fincanı makul gördüm 🙈
ay beeenn kahve bağımlısıyım çarpıntı yapana kadar günde 3 4 fincan içiyorum :KK48:

onların da payına biz düşmüşüz napalım kader :KK70: :skandal:

valla ben artık dayanamadım ya ins direncini de düşürünce dedim dr a bişeyler yapalım artık diye en azından son 3 ayımı bununla değerlendireyim olmazsa ona göre yoluma bakarım
Çok iyi yapmışsın keşke ben de bu konuda biraz ısrar etseymisim ne kaybederdim ki.. Bakalım diğer adetim olduğunda giderim ya da adetim bitince giderim hiç belli olmaz bana. Artık bir şeyler yapmak zorundayım.

Hahaha aynı benden biri daha 😍😍

Evet inş düzelmiştir benim de genelde düşük çıkıyor ama en son baktırmadım

Ay o velet bir gelsin de bu hesaplar hiç önemli değil 😍

Evet haklısın öyle oluyor. Ama hiç sebep olmayanların bile 2 yılı 3 yılı bile bulabiliyor. Herkesin bünyesi farklı. Çoğunluk 1 yılda kalıyor kısmet inşallah gerek kalmadan bebiş gelir. Havalar çok soğudu hava değişimi böyle yapıyor malesef olabilir
İnsallah canım bakalım artık nasip kısmet.. Hepimiz bir an önce kavusalim artık bebeklerimize çok beklemeden🙏

X